reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Pierwsza porcja naleśników zrobiona [emoji3]
1571851587278.jpeg
 
U mnie poród- 5 godzin sn skończył się też cc - rozwarcie 7 cm, bez znieczulenia tylko wiadomo masaż szyjki... Podobno młoda nie chciała wejść w kanał rodny... A nie badali mnie od względem budowy-a mikro nie jestem, w ciąży 78kg, teraz 63 :-\ drobna nie jestem. Jak takie 'badanie' wygląda?
U mnie poród- 5 godzin sn skończył się też cc - rozwarcie 7 cm, bez znieczulenia tylko wiadomo masaż szyjki... Podobno młoda nie chciała wejść w kanał rodny... A nie badali mnie od względem budowy-a mikro nie jestem, w ciąży 78kg, teraz 63 :-\ drobna nie jestem. Jak takie 'badanie' wygląda?
To mierzą miednice takim urządzeniem coś w podobie cyrkla :D i oceniają ;p waga w sumie nie ma tu nic do rzeczy bo możesz mieć taka budowę ze nie da rady niestety. Mi lekarz powiedział ze mogę utyć ale się nie poszerzę już niestety :p
 
Dobry wieczór dziewczęta.
Nie mam czasu pisać, ale bardzo się cieszę, że wizytujące mają nowe informacje na temat dzidziusiów. Dla solenizantek również wszystkiego najpiękniejszego i teraz to zdrówka :)
Ja od wczoraj wróciłam do pracy i odzyskałam energię. Jak trzeba to się da ;). Moja firma pracuje z niebezpiecznymi dla ciężarnych substancjami, więc zostałam przeniesiona na dział dla kobiet w ciąży i mam. Nagadałam się za wszystkie czasy, w końcu mamy tam mnóstwo wspólnych tematów.
Mam nadzieję, że w piątek nie dostanę kolejnego zwolnienia i będę jeszcze mogła trochę pochodzić do pracy, bo na razie to dla mnie przyjemność.
Za te mamuśki, które się martwią mocno trzymam kciuki. Będzie wszystko dobrze! Musi być!
 
Dobry wieczór przyszłe Mamy!
Właśnie odkryłam to forum i stwierdzam, ze to prawdziwa skarbnica wiedzy. Szczególnie dla osoby takiej jak ja, która jest w ciąży 1 raz :) Obecnie zaczęłam 10 tydzień. Termin na końcówkę maja. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego wątku ;)
 
Dobry wieczór przyszłe Mamy!
Właśnie odkryłam to forum i stwierdzam, ze to prawdziwa skarbnica wiedzy. Szczególnie dla osoby takiej jak ja, która jest w ciąży 1 raz :) Obecnie zaczęłam 10 tydzień. Termin na końcówkę maja. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego wątku ;)
Witaj [emoji4]super, ze dolaczylas do nas [emoji4]
 
reklama
Do góry