reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

O wooow ale Ty odważna jesteś !
Po cesarce w domu !
Ty mieszkasz w PL ?
Przepraszam jeśli mi umknęło
U nas na Żelaznej są tak zwane pokoje do rodzenia .
Można sobie wybrać tematycznie



Tam oczywiście wszystko naturalnie bez znieczulen ale w razie Wu jakby coś odpukac to Cię zabierają na sale i przejmują kontrolę już lekarze bo tam też położna tylko
Kobieta musi mieć papier że nie ma przeciwwskazań

Ja mieszkam w UK. Oczywiście blizna będzie sprawdzana po cc ale dlaczego nie? Dużo kobiet rodzi naturalnie po cc. Ja miałam Cc ze względu na blizniaki:)

Muszę wstawać i wywalić dzieciaki z łóżek bo muszę podrzucić je do sąsiadki która zaprowadzi je do szkoły a mnie mąż podrzuci do szpitala i tam pójdę do przychodni wyprosić o usg.

Trymajcie kciuki za pozytywna wizytę !!
 
reklama
Dziewczyny czy wy nosicie juz ciążowe ciuchy? U mnie co prawda dopiero 7tc i 6 d ale juz zaczyna mi byc ciasno w moich dzinsach a wieczorem to juz mnie sporo wywala [emoji848] Tak sobie myślę że jeszcze, max 2 tygodnie normalnych ciuchów i ciążowki wjada [emoji2368]
Ja jak miałam krwawienie w 7 tygodniu, to bardzo bolał mnie brzuch i jajniki, jak miałam zbyt obcisłe majtki i przylegające spodnie, więc po domu noszę takie dwie pary na gumce, a jak wychodzę z domu, to ubieram już ciążowe - mają regulację, więc trochę mi posłużą ;)
 
Ja nie powtarzam tej bety jakoś nie mam siły na własne interpretacje. Za tydzień już do lekarza to wytrzymam.

Do tego mam ciężki czas. W poniedziałek wylądowałam z synkiem na SORze, przepuklina pachwinowa i się przyblokowała. Ile było płaczu przed ( nie wiedziałam co się dzieje, bo nawet nie miał wcześniej tej przepukliny) a jak mu to jelito odprowadzała to tak płakał, a ja razem z nim. Do dziś stres czy mu się nie powtórzy bo dziś mieliśmy wizytę u chirurga i wyznaczenie terminu zabiegu. I wyznaczyli kurde na 5.03! A ja już od trzech dni jak na szpilkach ( bo obserwuje bo jak znów mu się zaklinuje to szybko na SOR by nie doszło do zamartwicy) myślałam, ze ten termin to będzie formalność, ze w nawet tygodniu a tu tyle czasu!
Tytus do tej pory nawet nigdy chory nie był i takir coś [emoji20]
Dużo stresów i brzuch ciagle boli..
I choć wiem, ze to co ma to wrodzone i częste to obwiniam się , ze tak się skupiłam na drugiej ciąży ze to pewnie kara [emoji20] ( wiem to głupie )

Zdrówka dla synka. Bedzie dobrze. Niestety terminy takie są chyba, że masz znajomości.

Dziewczyny orientujecie się czy te spotkania z położną są obowiązkowe , czy dobrowolne ? Szczerze nie widzi mi się żadne spotykanie.

Ja słyszałam że po porodzie teraz 7 dni przychodzi nie kak kiedyś 3-4. Ale o dpotkaniu po 20 tc nic nie wiem.

Nie, nadal jasna.

Bedzie dobrze. A zwróć uwagę też czy nie jadłaś nic co moze zabarwiać mocz na czerwono dając wygląd jak krew.


Dziewczyny, a czy wy wiecie że odkąd jestem w ciąży boję się współżyć? Zapomniałam zapytać ginekolog na ostatniej wizycie ale jak dzisiaj przeczytałam post jednej koleżanki że prawdopodobnie po stosunku dostała krwawienia to tym bardziej się boję. Pytałyście o tą lekarza?

Zapomniałam zapytać a sama doktor nic nie mówiła, więc delikatnie i rzadko bo i tak libido spadło mi.

Czy Wasze piersi też są takie ogromne z żylami jakby narysowanymi długopisem? No bez jaj, w każdej ciąży były duże, ale w tej to masakra. Nie mieszczą mi się w biustonoszu. Jak dobrze, że moja mama ma sklep z bielizną [emoji23][emoji23][emoji23]

W pierwszej z B urosły na E. I zostały po ciąży jeden C drugi D bo nie chciał z jednego jeść. Teraz to mam DD. Żyłki widać i chyba jeszcze rosną. Pobolewają.

mi moja mama,ktora jest po 3 ciazach mowila,ze ginekolog jej wspominal o krwawieniach lub plamieniach wlasnie po stosunku,dlatego ze tam wszystko jest bardziej ukrwione i jest dosc sucho przewaznie,mozna nawet nie poczuc a cos mozna uszkodzic lekko, i ja tez tak wlasnie mialam ze po seksie krwawilam, jasna czerwona krwia, a z rana juz tylko plamienie,ale nic mnie nie bolalo wiec uznalam ze cos sie tam obtarlo :)

Ja mam wilgotnie. A mój mówi że taka wilgitna i ciasna mogła by zostać mu pasuje.



Mnie też z zimna telepie. A wieczorami wahania temperatury.

Synek w szkole. Synek uparł się, że będzie braciszek. Nawet ucho przykłada do brzucha i mówi że jest tam brat. Może ma rację. :)
 
Muszę się wybrać 10 do Lidla. Kupowałam córce ciuszki i było ok oprócz spodni ocieplanych, bo miały za niski stan i ciągle jej zjezdzaly.
Wiecie co... Najgorsze, że tak mi się chce seksić, a nie wolno mi. Mąż dostał wczoraj l4 i cały dzień leżał w łóżku ze mną, no myślałam, że nie wytrzymam :-D to już 4 tygodnie celibatu. Biedny ten mój mężuś.
 
Ja jeszcze mieszcze się w jeansy, chociaż coraz częściej latam po prostu 2 legginsach. Przez 2 ciąże nie miałam nic typowo ciazowego w szafie i teraz też staram się kupować ciuchy które później ponosze.
Ja będę zaopatrywała się w oversize , jednak w pierwszej ciąży miałam tak ogromny brzuch ,że bez spodni na zimę się nie obejdzie... Już powoli mnie wywala [emoji854]
 
Ciekawe jak z jakością. Bo dziecięce z Lidla to dla porazka
No ja też w Lidlu mało helence kupuję , bo bardziej się to rozciąga niż pasuje.
Ale o ubraniach dla mam słyszałam ,że są ok ;) choć... Leginsy z zeszłej ciąży nie zrobiły na mnie szału. Strasznie rozciąga się pas na brzuch. [emoji55] Chyba w hmie tym razem getry zakupie. Ciekawa jestem najbardziej kurtki ciążowej.
 
Ja będę zaopatrywała się w oversize , jednak w pierwszej ciąży miałam tak ogromny brzuch ,że bez spodni na zimę się nie obejdzie... Już powoli mnie wywala [emoji854]
Haha ja w spodnie jeszcze sie mieszcze. Swetry i bluzki tez ok bo zawsze lubilam luzniejsze ale jesienna kurtka to masakra - zapina sie tylko pod cycki hehe dalej nie da razy
 
Muszę się wybrać 10 do Lidla. Kupowałam córce ciuszki i było ok oprócz spodni ocieplanych, bo miały za niski stan i ciągle jej zjezdzaly.
Wiecie co... Najgorsze, że tak mi się chce seksić, a nie wolno mi. Mąż dostał wczoraj l4 i cały dzień leżał w łóżku ze mną, no myślałam, że nie wytrzymam :-D to już 4 tygodnie celibatu. Biedny ten mój mężuś.
U mnie w 1 ciazy 9 lat temu sex byl ale dopierow w II trymestrze. W 2 ciazy tej poronionej jak moj gadal o seksie to dostawal taka wiazanke ze mu w piety szlo. A teraz starego nie ma w domu wraca dopiero 16 grudnia wiec bd juz prawie polmetek i wtedy zobaczymy
 
reklama
No ja też w Lidlu mało helence kupuję , bo bardziej się to rozciąga niż pasuje.
Ale o ubraniach dla mam słyszałam ,że są ok ;) choć... Leginsy z zeszłej ciąży nie zrobiły na mnie szału. Strasznie rozciąga się pas na brzuch. [emoji55] Chyba w hmie tym razem getry zakupie. Ciekawa jestem najbardziej kurtki ciążowej.
Ja w sklepie gdzie kupuje spodnie (mam ulubiony) kupię z tej samej serii ciążowe, bo wiem, ze maja. Cena fajna, bo około 100 zl, ale gatunek super. A do latania po domu to ciazowe z allegro się sprawdza za 20 zl
 
Do góry