reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Czołem kobietki!
My te już Wstałyśmy - tylko tatuś jeszcze drzemie sobie w sypialni. Cieszę się na maxa, bo moja gwiazda już drugi raz przespała całą noc i to wstała po 7 :D Gdzie taka 5 coś to norma była u nas hihi.


Ja odkąd napisałaś o tym, że w poronionych ciążach Ci malały to sprawdzam codziennie [emoji14] i tak - są większe, ale czasami tylko bolą.

W ogóle coś mi lepiej bo mdłości tak jakby mniejsze - może i większy apetyt ale tylko na odległość, bo jak otworzę lodówkę to mnie odpycha od wszystkiego. A już najbardziej nie mogę patrzeć na rogale maślane córci, które ona uwielbia.
No ja zaglądam ciągle i patrzę czy nie maleja. Na głowe dostane [emoji2356]
 
reklama
U mnie w 1 ciazy 9 lat temu sex byl ale dopierow w II trymestrze. W 2 ciazy tej poronionej jak moj gadal o seksie to dostawal taka wiazanke ze mu w piety szlo. A teraz starego nie ma w domu wraca dopiero 16 grudnia wiec bd juz prawie polmetek i wtedy zobaczymy
No my w pierwszej ciąży cały czas się kochalismy ;) byłam niewiadomą, jakie to może być zagrożenie. A teraz nam nie wolno i się boimy po tej akcji z krwawieniem.
Weszłam na stronę Lidla, ale nie widzę gazetki z ciuchami dla ciężarnych
 
Nawet mam takie piękne potwierdzenie na zdrowy rozwój dzidziusia.
20191004_091534.jpg
20191004_091540.jpg
 
Właśnie widziałam u lekarza wielki plakat. Mam nadzieję, że nie jest to obowiązkowe.
W ostatniej ciąży nawet nie zgłaszałam, że już urodziłam i jestem w domu..

Moja przypisana położona zgłosiła się do mnie jak Tytus miał 8 miesięcy. Pierw czekałam na nią ale jak po 3h nie przyjechała od umówionej godziny i młody zasnął to jej mówię ze to bez sensu i następnie wizyty tez odwołałam już. Na początku jeszcze by mi się przydała ale 8 miesiąc !?
 
Mi na razie pozwolili mimo że mam ciążę z zaginioną wkładką. Niby żeby tylko właśnie kontrolować czy nie ma plamien. Ale... odkąd się dowiedziałam o ciąży kompletnie uleciala ze mnie ochota :/ aż się sama sobie dziwie. Choć to pewnie kwestia pierwszego trymestru

Ja po tych 4 cyklach seksu niemal codziennie, tez chętnie odpocznę [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Dzien dobry!
Ja się spokojnie jeszcze mieszczę w moje obcisłe jeansy. Planuje kupić 2 pary ciążowych jeansów, trochę ciążowych ciuchów. Oversize się u mnie nie sprawdzi bo nie wyglądam w tym korzystnie wiec i tak po ciąży bym w tym nie chodziła.

Ale jeszcze mam czas, na razie obwody się nie zmieniły za bardzo.


W ogóle cierpię jakoś na bezsenność. 3 ostatnie noce przesypiam kilka godzin i mi wystarcza [emoji1] tryb studencki mi się chyba włączył bo październik [emoji1]
 
Muszę się wybrać 10 do Lidla. Kupowałam córce ciuszki i było ok oprócz spodni ocieplanych, bo miały za niski stan i ciągle jej zjezdzaly.
Wiecie co... Najgorsze, że tak mi się chce seksić, a nie wolno mi. Mąż dostał wczoraj l4 i cały dzień leżał w łóżku ze mną, no myślałam, że nie wytrzymam :-D to już 4 tygodnie celibatu. Biedny ten mój mężuś.
oj mi tez sie okropnie chce, a nie wolno nam :( najbardziej szkoda mi meza [emoji28] ale dla Fasolaka wszystko! :)
 
reklama
Do góry