reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Zmiana planow. Opozniamy cie ie do poniedzialku. Teraz dostałam sterydy. Najgoresze jest to ze zaczelam krwawic...ale szyjka zamknieta wiec nie wiadomo skad. Moze przez badanie ginekologiczne...zobaczymy. tak sie boje ze juz placze na calego.
I dobrze. Zawsze to dłużej dla dziecka. Zastrzyki że sterydow dają większe szanse że nie będzie w inkubatorze. ;) zastrzyki bola jak cholera ale warto ! Ja miałam robione w 32tc jak byłam w szpitalu. ;) też płakałam z bezsilności, że mogę mieć wcześniaka. A dzisiaj zaczynam 39 +0 🙂 będzie dobrze 😘 każdy dzień się liczy dla bobasa !
 
reklama
Kochana, plamienie zapewne pojawiło się po badaniu, szyjka jest delikatna i może lekarz przypadkowo ją podrażnił. Kontroluj czy minęło, jeśli nie to dzwoń i mów o tym by Cię uspokoili. Stres też nie pomoże, wiem że łatwo mówić ale to tylko szkodzi a nie pomaga.
Trzymajcie się cieplutko i wysyłam przez internet pakiet spokoju dla Ciebie i dzieciątka [emoji3590].
Zmiana planow. Opozniamy cie ie do poniedzialku. Teraz dostałam sterydy. Najgoresze jest to ze zaczelam krwawic...ale szyjka zamknieta wiec nie wiadomo skad. Moze przez badanie ginekologiczne...zobaczymy. tak sie boje ze juz placze na calego.
 
Zmiana planow. Opozniamy cie ie do poniedzialku. Teraz dostałam sterydy. Najgoresze jest to ze zaczelam krwawic...ale szyjka zamknieta wiec nie wiadomo skad. Moze przez badanie ginekologiczne...zobaczymy. tak sie boje ze juz placze na calego.

Spokojnie, obserwuj się. Po badaniu można krwawić. Jeśli nie przestaniesz, to skonsultuj się z lekarzem.
 
Cześć dziewczyny! Trochę Was już obserwowałam przez jakiś czas, ale zawsze brakowało mi czasu żeby napisać. Dzisiaj mam 39+1, czekam na córeczkę, która ma się urodzić 5 maja sn. Niestety, dzisiaj dostałam wiadomość, że mam dodatni GBS. To mój pierwszy poród, bardzo się stresuję. Czy któraś z Was ma doświadczenia z dodatnim GBS i ma kilka słów otuchy?
 
Cześć dziewczyny! Trochę Was już obserwowałam przez jakiś czas, ale zawsze brakowało mi czasu żeby napisać. Dzisiaj mam 39+1, czekam na córeczkę, która ma się urodzić 5 maja sn. Niestety, dzisiaj dostałam wiadomość, że mam dodatni GBS. To mój pierwszy poród, bardzo się stresuję. Czy któraś z Was ma doświadczenia z dodatnim GBS i ma kilka słów otuchy?
Witaj, 1/3 kobiet ma dodatni GBS, ja też miałam w obu ciążach. Nic sie nie martw, musisz mieć wynik ze sobą w szpitalu, podadzą Ci w odpowiednim momencie antybiotyk dożylnie i na pewno zbadają też potem maluszka, by sie upewnić, że wszystko OK. Będzie dobrze, ważne że wiesz, że masz ten wynik.
 
Cześć dziewczyny! Trochę Was już obserwowałam przez jakiś czas, ale zawsze brakowało mi czasu żeby napisać. Dzisiaj mam 39+1, czekam na córeczkę, która ma się urodzić 5 maja sn. Niestety, dzisiaj dostałam wiadomość, że mam dodatni GBS. To mój pierwszy poród, bardzo się stresuję. Czy któraś z Was ma doświadczenia z dodatnim GBS i ma kilka słów otuchy?

Dokładnie jak napisała @Kinga1234. Dostaniesz antybiotyk przed porodem. I będzie dobrze.
A nawet gdybys nie miała wyniku, to traktowana byś była jako dodatnia i zapobiegawczo byś dostała.
 
Hej dziewczyny, wiem, ze jest utworzony jakiś nowy zamknięty wątek, dawałam znać, ze chciałabym do niego należeć, niestety nic nie dostałam 🤷‍♀️ Wiecie do kogo się zgłosić?☺️
 
reklama
@aniaslu wysyłała wiadomość, chyba @julia2s jest moderatorką ale nie jestem w stu procentach pewna (jestem w apk i widzę jedynie pomarańczową ikonkę króla/królowej więc stąd wywnioskowałam).
Hej dziewczyny, wiem, ze jest utworzony jakiś nowy zamknięty wątek, dawałam znać, ze chciałabym do niego należeć, niestety nic nie dostałam [emoji2368] Wiecie do kogo się zgłosić?[emoji3526]
 
Do góry