reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
A ja właśnie czytałam, że żaden parametr radioaktywności nie jest podwyższony na terytorium Polski. Wszystko jest na obszarze Ukrainy i Białorusi. Tak przynajmniej twierdzą eksperci atomistyki jądrowej.
Aż się wystraszylam i tez zaczęłam szperac. I tez znalazłam informavje że nic u nas nie ma. Ale kto ma rację i kto podaje prawdziwe informavje? Nie wiem. Nie muszę dzisiaj wychodzić to nie wychodzę 😃😄

Nie wiem.jak wy dziewczyny ale miałam.okropna noc. Okropna. Malutka sie ciągle wiercila i dopadł mnie straszny ból spojenia lonowego i pachwin. Do tego postepuje mi moje zapalenie pęcherza. Mam te same objawy co jak trafiłam do szpitala. Ból podbrzusza i jeszcze wywołuje twardnienie brzucha. Wvzoraj liczyłam te twardnienia i wychodziły dosyc regularnie. Ale po 1 h przestały, więc to chyba te słynne przepowiadajace 🤔🤔
Dzisiaj znowu naoisalam do mojego lekarza. Jak nie odpisze do obiadu to zacznę sama reagować.
Dzisiaj 37+3 I boję się że jak pojadę na IP to juz mnie zostawia....I raczej nie będą wstrzymywac skracania szyjki (jeżeli by byla). Chce bardzo dotrzymac do 39tc. Mam leki co prawda ale nie wiem czy nie za słabe. A znowu czytałam że raczej się nie podaje już antybiotyków w donoszonej ciąży....☹ już nic nie wiem. Obawiam się że lekarz mój napiszę tylko abym poszła na IP. A ja widzę po oczach że mam stan podgoraczkowy bo mi organizm walczy i boję się jak tam na to zareagują.... Ehhh. Już myślałam że tak po prostu posiedzę do 39 tc.
 
A ja właśnie czytałam, że żaden parametr radioaktywności nie jest podwyższony na terytorium Polski. Wszystko jest na obszarze Ukrainy i Białorusi. Tak przynajmniej twierdzą eksperci atomistyki jądrowej.
Ja mam sprzeczne informacje: państwowa agencja atomistyki na swojej stronie internetowej pisze że wszystko jest ok a wczoraj dzwoniła ciocia że jej koleżanka z sanepidu ostrzega(tylko nie wiem przed czym;) ). I tak kwarantannujemy ale nie zamierzam się przejmować i okna będą otwarte;)
 
Antybiotyk podaje sie zawsze, bo infekcja moze byc grozna dla dzidziusia. Ja nawet mialam w trakcie wywolywania porodu podawany prewencyjnie ze wzgledu na infekcje w poprzedniej ciazy.

Ja nie chce chwalic, ale naprawde dobrze spie od kilku nocy. Az mi ciezko uwierzyc, ze tak sie da na koncu ciazy. Zdecydowanie czwarta ciaza najlaskawsza, chociaz wiadomo, ze wszystko boli, sil brak i juz mam dosyc.
 
Mi się też dobrze spało, ale krótko.. Wczoraj brzuch mi się napinał, doszły bóle podbrzusza, ale trwały z przerwami koło 15 minut, potem ustały..

Mały jest coraz mniej aktywny, moja babcia i mama twierdzą, że tak jest na końcówce ciąży. Mają rację? Owszem, rusza się, ale nie są to takie spektakularne kopniaki jak wcześniej, raczej teraz to takie rozciąganie. Pytam, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak powinno być. 😅

@Charlotte21 bardzo współczuje tego zapalenia pęcherza... Oby lekarz odpisał jak najszybciej..

@Rumuneska cudownie,że już jesteście w domu. Sił dla Was. :*
 
Mi się też dobrze spało, ale krótko.. Wczoraj brzuch mi się napinał, doszły bóle podbrzusza, ale trwały z przerwami koło 15 minut, potem ustały..

Mały jest coraz mniej aktywny, moja babcia i mama twierdzą, że tak jest na końcówce ciąży. Mają rację? Owszem, rusza się, ale nie są to takie spektakularne kopniaki jak wcześniej, raczej teraz to takie rozciąganie. Pytam, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak powinno być. 😅

@Charlotte21 bardzo współczuje tego zapalenia pęcherza... Oby lekarz odpisał jak najszybciej..

@Rumuneska cudownie,że już jesteście w domu. Sił dla Was. :*
Ja Ci powiem tak jak go nie czułam częściej tak teraz go czuje w ciągu dnia jak się rusza 🙂 ale to też nie cały czas tylko parę razy na dzień ... Ale już sobie nic nie dodaje czy dobrze czy źle 😅 bo wkoncu sobie coś wkręcę i będzie dopiero...a mi się wydaje że napewno jest u Ciebie wszystko dobrze tylko mały na mało miejsca i nie ma jak się wiercić intensywnie 🙂
 
Szczerze to moje dzieciaki ruszaly sie tyle samo do konca. Za to teraz moja mala troche sie wyciszyla, bo wczesniej mialam wrazenie, ze w ogole nie spala. Teraz akurat sie wygina, ale i tak od kilku dni jest spokojniejsza. Skurcze tez mnie mecza, brzuch boli na okres, ale ja po poprzedniej ciazy juz sie tym nie martwie, bo tez mialam takie akcje lacznie z regularnymi skurczami co wieczor, a zupelnie nic sie nie dzialo.
Mi się też dobrze spało, ale krótko.. Wczoraj brzuch mi się napinał, doszły bóle podbrzusza, ale trwały z przerwami koło 15 minut, potem ustały..

Mały jest coraz mniej aktywny, moja babcia i mama twierdzą, że tak jest na końcówce ciąży. Mają rację? Owszem, rusza się, ale nie są to takie spektakularne kopniaki jak wcześniej, raczej teraz to takie rozciąganie. Pytam, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak powinno być. [emoji28]

@Charlotte21 bardzo współczuje tego zapalenia pęcherza... Oby lekarz odpisał jak najszybciej..

@Rumuneska cudownie,że już jesteście w domu. Sił dla Was. :*
 
Mi się też dobrze spało, ale krótko.. Wczoraj brzuch mi się napinał, doszły bóle podbrzusza, ale trwały z przerwami koło 15 minut, potem ustały..

Mały jest coraz mniej aktywny, moja babcia i mama twierdzą, że tak jest na końcówce ciąży. Mają rację? Owszem, rusza się, ale nie są to takie spektakularne kopniaki jak wcześniej, raczej teraz to takie rozciąganie. Pytam, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem jak powinno być. [emoji28]

@Charlotte21 bardzo współczuje tego zapalenia pęcherza... Oby lekarz odpisał jak najszybciej..

@Rumuneska cudownie,że już jesteście w domu. Sił dla Was. :*

Nie martw się mam tak samo, Mała od jakoś 2 dni to się bardziej przeciąga, wkłada nóżki pod zebra lub wypnie pupę. Jest to bardziej bolące niż kopniaki, a jak wsadzi kolano w bok, poniżej żeber, to aż widać [emoji3] Rzadziej kopie po narządach [emoji3] myśle, ze jest jej już ciasno i tylko stara się na chwile wyciągnąć [emoji854]
 
reklama
Ja z Zosią zaczynam dziś 36 tydzień. Poza chwilowymi zwrotami głowy czuję się w miarę ok :) Co chodzi o noce to przesypiam całe ale... mam strasznie dziwne sny. Niektóre wręcz do tego stopnia przerażające, że jak budzę się rano to czuję się nieswojo [emoji85]

Ja to już kolejny dzień wstałam za szybko. Dzisiaj od 4 na nogach [emoji85] pewnie będę chodziła do tylu, a w południe drzemka chcą nie chcąc 🤷🏼‍♀️
mnie dzisiaj się śniło (w tak dużym skrócie) ze iPada ukradłam na placu zabaw bo stwierdziłam, ze ktoś ukradł go mi [emoji48][emoji849] ale znałam kod, wiec tak musiało być [emoji23]nie kumam o co chodzi, ale to chyba poród blisko [emoji23]
My dzisiaj robimy grilla [emoji39] dla siebie oczywiście tylko, ale tak mi się już marzył. A teraz robię kawkę i czekam aż mąż wróci z biura (naszego), wiec bezpiecznie bo pustego [emoji854]
 
Do góry