reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama

Załączniki

  • Screenshot_2020-04-15-14-50-35-383_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-15-14-50-35-383_com.android.chrome.jpg
    265,1 KB · Wyświetleń: 105
Sprawdz sobie jeszcze czy masz w zestawie z wózkiem adaptery do stelaża od wózka :) U nas wózek Adamex od znajomych i mamy fotelik z Cybexa i idealnie za pomocą najprostszych adapterów można fotelik wpiąć do stelaża wózka. Np jak jedziesz do lekarza to nie musisz fotelika brać w rękę tylko szybko montujesz z dzieckiem na stelaż i jedziesz. Albo tez nie musisz wtedy dziecka do gondoli przekładać :) tak się doedukowałam :D
 
Sprawdz sobie jeszcze czy masz w zestawie z wózkiem adaptery do stelaża od wózka :) U nas wózek Adamex od znajomych i mamy fotelik z Cybexa i idealnie za pomocą najprostszych adapterów można fotelik wpiąć do stelaża wózka. Np jak jedziesz do lekarza to nie musisz fotelika brać w rękę tylko szybko montujesz z dzieckiem na stelaż i jedziesz. Albo tez nie musisz wtedy dziecka do gondoli przekładać :) tak się doedukowałam :D
Dodatkowo trzeba zakupić 🙂 więc wzięłam 🙂 ale powiem Wam jedno ocipialam 😅 jak mi zaczął o tych wizjach nawijać 😅 a najlepsze jest że w głowie jak szłam miałam co innego a wyszłam ze sklepu z zupełnie innym 🙈
 
Hej 😁
Jak tu pachnie przygotowaniami 😁 Za chwilę zacznie się nam baby boom ❤️
Powiem wam, że zaczynam się stresować bólem porodowym. Do tej pory byłam odważna, ale jak doszły silne bóle kręgosłupa, hemoroidy i chyba o zgrozo zaczynają się żylaki sromu, to mi nie do śmiechu jest 🤣😭
No, ale może jakoś to będzie 😜

A ja dzisiaj uszyłam ręcznie 4 prototypy maseczek z prześcieradła, by mieć, jak będę do lekarza szła lub na porodówkę 😜🤣🙈
IMG_20200415_151255.jpg
 
reklama
Ja dziś na wizycie myślałam, że się uduszę w maseczce, tlenu mi brakuje. Boję się tego, że na porodówce po prostu zemdleje z gorąca i mniejszej ilości tlenu. Może trafię na jakiś empatyczny personel...

@KundaKunda podziwiam umiejętności i chęci szycia. Ja jak posiedzę 30 minut to mam taką kanonade w brzuchu, że muszę się położyć.

Dziś Młody to już w ogóle szaleje. Udało mi się nagrać filmik brzucha, to nawet moja Mama jest w szoku 😅 a dwoje dzieci urodziła ;)
 
Do góry