reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
U nas jakby byl chłopak to wiadomo ze miałby być Kazik, Stefan lub maz ostatnio wymyślił MIeszko 😃 dla chłopca było prawoe wybrane. (Co do Gniewomira to znam jednego dzieciaczka, wołają na nieho Gniewko ❤)
No ale koniec końców okazało się że corka bedzie 👍i tutaj mielismy ogromny problem. Co napisałam na tablicy to maz skreślił. 😄 tez tam byla Aniela.
No i ostatnio zadecydowane i u nas bedzie Miłka 😘🤩 (Miłosława).

A co do depilacji, to ja nie mam juz siły. Nogi ledwo idzie mi ogolić i takie paski zostawiam 🤭 a tam na dole to tez staram sie na oślep i potem z lusterkiem kombinuje. Najlepiej lusterko na ziemie i kucnac ;) ale to wymaga gietkosci. Mam stosunkowo mały brzuch woec chyba lepiej mi to wychodzi. 😄 pewnie w szpitalu nie jedno widzieli, woec nie trezbaby było sie tym stresować ALE jakos tak przyjemniej jak sie o soebie dba.

Ostatbio odczuwam co to znaczy jak Malutka sie rozciaga w brzuchu 😮 normalnoe talie kształty mi brzuch nabiera ze aż się czasem boje ze ona te swoje nogi polamie w środku!!! U mnie lezy po prawej stronie brzucha a nogi i wciska pod drugi bok stopy i kolana. 😋 moja watriatka.

Jutro juz 37+0 i zaczynam sie z lekka stresować. ;)
No to chyba z moją trzymają sztamę bo robi tak samo :D Piękne imię dla małej wybraliście 😍
 
Dziewczyny może temat był już poruszany ale chodzi o laktator jaki polecacie reczny czy elektryczny ? Czytałam że przy zakupie najlepiej aby było możliwość kupienia mniejszych lub większych nasadek czy jak to się zwie to co przykłada do odciagania do sutkow.
 
Ja mam zapas Pampers premium protection, przy pierwszym dziecku sprawdziły mi się jako jedyne. Najmniej śmierdziały, nie szeleściły bardzo, no i gumka w środku była super, wszystko trzymała, bo przy niektórych markach to ledwo się to to dało wyciągnąć na zewnątrz... Niby nie powinno się robić zapasów, o może wyjść alergia czy coś, no ale takie promocje u nas były, że żal było nie skorzystać.

A my nadal bez wózka:o zamówiony i gdzieś tam sobie jest w transporcie. Mam nadzieje, że przyjdzie do końca kwietnia...
 
Ja mam zapas Pampers premium protection, przy pierwszym dziecku sprawdziły mi się jako jedyne. Najmniej śmierdziały, nie szeleściły bardzo, no i gumka w środku była super, wszystko trzymała, bo przy niektórych markach to ledwo się to to dało wyciągnąć na zewnątrz... Niby nie powinno się robić zapasów, o może wyjść alergia czy coś, no ale takie promocje u nas były, że żal było nie skorzystać.

A my nadal bez wózka:o zamówiony i gdzieś tam sobie jest w transporcie. Mam nadzieje, że przyjdzie do końca kwietnia...

U mnie na pampersy PAMPERSY [emoji6]nie mieli uczulenia, a te właśnie jeszcze bio-eco, wiec nie powinno być problemu. Ale te dla mnie nowość. Przy poprzednich używaliśmy premium care, ale to kupę lat wstecz [emoji23] dobrze wiedzieć, ze te są dobre. A u mnie wózek już stoi, złożony, dotarł jakoś w połowie marca [emoji28]Ufff jakaś taka ulga.
 
Dziewczyny może temat był już poruszany ale chodzi o laktator jaki polecacie reczny czy elektryczny ? Czytałam że przy zakupie najlepiej aby było możliwość kupienia mniejszych lub większych nasadek czy jak to się zwie to co przykłada do odciagania do sutkow.

Ja miałam przy pierwszej córce elektryczny, ale nie sprawdził się, ciągnął niby, ale nie byłam zadowolona, kupiłam ręczny i był super! W drugiej ciąży i teraz odrazu postawiłam na ręczny.
Ale może złe trafiłam. Nie pamietam jaka już to była firma. Teraz kupiłam tomme tippee. Butelki tak na zaś tez z tomme tippee, yoomi i mimijumi, te lubię najbardziej. A No i jedno z chicco naturalfeeling.
 
IMG_1814.jpg


A to nasza bryka [emoji23]
 
Jestem leniem, lubię elektryczne laktatory. Już samo ściąganie do przyjemności nie należy, rozkręcanie laktacji to hormonalny rollercoaster, przynajmniej automatycznie ma działać.
Po córce mam avent natural(sprawdził się to zostawiłam), kilka dni temu trafiłam na olx na avent isis iq(jakiś stary model) w lepszym stanie niż mój za 30zł więc się szarpnęłam😁 Jest fajny malutki, cichszy ale mam wrażenie że ma mniejszą moc.
 
reklama
Jestem leniem, lubię elektryczne laktatory. Już samo ściąganie do przyjemności nie należy, rozkręcanie laktacji to hormonalny rollercoaster, przynajmniej automatycznie ma działać.
Po córce mam avent natural(sprawdził się to zostawiłam), kilka dni temu trafiłam na olx na avent isis iq(jakiś stary model) w lepszym stanie niż mój za 30zł więc się szarpnęłam[emoji16] Jest fajny malutki, cichszy ale mam wrażenie że ma mniejszą moc.

To może właśnie jak pisałam, kwestia trafienia na dobry. Ja się zraziłam, ale niewątpliwie dobry elektryczny, to super wygoda i nie trzeba się namachać dłonią [emoji85]
 
Do góry