reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Będzie ok! ❤
Ja wizytę powinnam mieć jutro ale czekam jeszcze na tel od dr z potwierdzeniem...
Dziś byłam w laboratorium. Zobaczymy jak tam moje wyniki...
Ogółem mam jakieś dziwne kłucie w podbrzuszu od rana... :(
 
reklama
No ja w pierwszej rowno 20 kg przytylam , ale schudłam 15 tylko 5 zostalo w spadku i teraz właśnie nie chciałam za dużo znow , ale też nie oszczędzam się z jedzeniem jem normalnie [emoji4] zobaczmy za 2 tyg . U nas nie wypuszcza ze szpitala jak dziecko 2,5 kg nie przekroczy [emoji51] no ale myślę że w miesiąc powinna to 0.5 kg przybrac niech sie nie wyglupia nawet dziewczyna [emoji16][emoji16][emoji16]

Przybierze spokojnie! Jeszcze będzie miała więcej, zobaczysz!
 
Ja już po wizycie, u mnie to raczej taka szybka kontrolna, szyjka zamknięta, Mały głowa w dół, serduszko bije miarowo. Bardziej dziś chodziło o badania, od razu od lekarza poszłam do położnej na badania krwi. Za 3 tygodnie mam się stawić na ostatnią wizytę (to będzie 37+4) i tedy zrobią mi badania GBS.
Dziś robili morfologie, mocz, tarczycowe, HBs i jeszcze coś tam.

Mały podczas wizyty strasznie się kręcił 😅
W medicover ktg dopiero od 38 tygodnia.

Placówkę medicover mam blisko, przeszłam się spacerkiem, ale czuję, że źle mi się chodzi, bo Mały się kręci i w pewnym momencie czułam go nisko. Na kolejną wizytę już musi mnie mąż zawieźć 😅
U mnie lekarz powiedział że jak w pon pojadę na tą rozmowę do szpitala to pewnie mi powiedzą jakie badania będą chcieli ode mnie jeszcze 🙂 bo kazał zrobić HBS ale to zaznaczył ze dopiero po tej rozmowie żeby nie chodzić tyle razy 🙂
 
Ja już po wizycie, u mnie to raczej taka szybka kontrolna, szyjka zamknięta, Mały głowa w dół, serduszko bije miarowo. Bardziej dziś chodziło o badania, od razu od lekarza poszłam do położnej na badania krwi. Za 3 tygodnie mam się stawić na ostatnią wizytę (to będzie 37+4) i tedy zrobią mi badania GBS.
Dziś robili morfologie, mocz, tarczycowe, HBs i jeszcze coś tam.

Mały podczas wizyty strasznie się kręcił [emoji28]
W medicover ktg dopiero od 38 tygodnia.

Placówkę medicover mam blisko, przeszłam się spacerkiem, ale czuję, że źle mi się chodzi, bo Mały się kręci i w pewnym momencie czułam go nisko. Na kolejną wizytę już musi mnie mąż zawieźć [emoji28]

Ja tez nie mogę już chodzić, bo tak nisko ja czuje. Odrazu napierania na krocze i dyskomfort, a przy tym lęk, żeby wytrzymać do bezpiecznego 37 tc [emoji28]
 
Będzie dobrze. Oni tez nie zawsze idealnie wymierzą AC, FL, BPD i wagę zaniża. Poza tym moja przyjaciółka w terminie urodziła 2600 i nikt nawet nie wspomniał, ze to za mało. Taka jej uroda i tyle. No i 9 kg na plusie, to tez ok, ja przybieram 18/20, ale moja gin mówi, ze mój organizm tyle potrzebuje przybrać. Dobrze, ze wszystko ok, to najważniejsze. No i ze Twój mąż będzie mógł być z Tobą, to bardzo dużo, bo sam poród to emocjonujące wydarzenie, brak odwiedzin jakoś się przeżyje. Odpoczywaj, leż i jedz [emoji85]
Cudownie usłyszeć że ktos powiedział ze przytycie 20 kg to jest cos normalnego, ze organizm tyle potrzebuje ;) kamien z serca! 🤩
 
Cudownie usłyszeć że ktos powiedział ze przytycie 20 kg to jest cos normalnego, ze organizm tyle potrzebuje ;) kamien z serca! 🤩

Ja myśle, ze 20 już przekroczyłam. Wczoraj zjadłam 3 kawaly, nie kawałki [emoji23]czekoladowego torta urodzinowego córki. A przed snem jeszcze kilka razy widelczykiem podjadlam. A dzisiaj już jeden po śniadaniu do kawki [emoji23][emoji85] i na tym nie koniec 🤷🏼‍♀️
Ale tak, to motywujące tak usłyszeć [emoji28]
 
Dziewczyny ja już wózek i fotelik zakupiłam 🙂 czy Wy nosidełko kupiwalyscie ? 🤔 Bo przecież w foteliku normalnie przeniose małego że szpitala do samochodu
Jak.masz fotelik samochodowy to nosidelko nie jeat potrzebne ;) bo te najmniejsze foteliki samochodowe sa nazywane potocznie nosidelkami;)😀
 
reklama
Do góry