reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja podpytalam kobitek, które teraz rodziły u mnie w szpitalu co trzeba, i tym sie sugeruje. Głównie wszystko mam, jedynie dwie piżamy musiałam domówić, bo po cc unikają nakladania opatrunku i naciskaja na częste kąpiele.
Ja stwierdzam, że depiluje sie tylko jak mam blizne po 1 cc, a reszty nie ruszam ze strachu, że zatnę sie w żylaka [emoji33] A są ogromne.
 
reklama
Ja bepanten do pupy, spirytus i octenisept na pępek, do ciałka uwielbiam latopic, chociaż drogi jest ale starszy ma AZS i działa super, też sugeruje się srokao i hipp i babydream są super chociaż ostatnio nie do zdobycia nawet w aplikacji, muszę pomyśleć jeszcze
 
Ja do pepka nic, u nas takie sa zalecenia zeby nie ruszac. Do pupy tez nic o ile nic sie nie bedzie dzialo. Do kapieli jeszcze nie zdecydowalam, z roczniakiem uzywalam aveeno, ale chyba wcale nie jest az takie dobre skladem i w dobie tego wirusa nie mam mozliwosci biegania po sklepach i zastanawiania sie co kupic. Dobrze, ze o tym napisalyscie, bo calkiem zapomnialam i nawet nie wpisalam na liste rzeczy do dokupienia.

Ja dzisiaj wyjatkowo dobrze spalam i humor od razu lepszy. Odliczam do konca, chce odzyskac moja energie i wysypiac sie normalnie.
 
Zazdroszczę dobrego snu ! 😔 ja coraz gorzej spie. Juz pojawiaja mi sie troche lekkie bole ppdbrzusza. Dzisiaj 37+1. Za tydzien ostatnia wizyta u lekarza.
Masc do pupy tez kupiłam ale tez mam.zalecenia abg stosować dopiero jak cos sie bedzie dzialo 😃

Czy myślicie że niezbedny jest specjalny recznik dla dziecka z tym kapturkiem? Czy moze byc normalny ręcznik wyprany w proszku dla dzieci?
 
Moze byc normalny, ale ja lubie te z kapturkiem, jakos tak mi lepiej sie dziecko owija. A co do dobrego snu - to pierwsza taka noc od nie wiem kiedy i pewnie niewiele o ile w ogole jeszcze takie beda [emoji3061]
Zazdroszczę dobrego snu ! [emoji17] ja coraz gorzej spie. Juz pojawiaja mi sie troche lekkie bole ppdbrzusza. Dzisiaj 37+1. Za tydzien ostatnia wizyta u lekarza.
Masc do pupy tez kupiłam ale tez mam.zalecenia abg stosować dopiero jak cos sie bedzie dzialo [emoji2]

Czy myślicie że niezbedny jest specjalny recznik dla dziecka z tym kapturkiem? Czy moze byc normalny ręcznik wyprany w proszku dla dzieci?
 
Zazdroszczę dobrego snu ! 😔 ja coraz gorzej spie. Juz pojawiaja mi sie troche lekkie bole ppdbrzusza. Dzisiaj 37+1. Za tydzien ostatnia wizyta u lekarza.
Masc do pupy tez kupiłam ale tez mam.zalecenia abg stosować dopiero jak cos sie bedzie dzialo 😃

Czy myślicie że niezbedny jest specjalny recznik dla dziecka z tym kapturkiem? Czy moze byc normalny ręcznik wyprany w proszku dla dzieci?
Ja wstaje w nocy ze 2-3 razy sikać i mam synka nad ranem w łóżku, on mnie budzi :)

Ręcznik z kapturkiem nie jest niezbędny ale pomocny i wygodny
 
Zazdroszczę dobrego snu ! 😔 ja coraz gorzej spie. Juz pojawiaja mi sie troche lekkie bole ppdbrzusza. Dzisiaj 37+1. Za tydzien ostatnia wizyta u lekarza.
Masc do pupy tez kupiłam ale tez mam.zalecenia abg stosować dopiero jak cos sie bedzie dzialo 😃

Czy myślicie że niezbedny jest specjalny recznik dla dziecka z tym kapturkiem? Czy moze byc normalny ręcznik wyprany w proszku dla dzieci?
Ja uwielbiam te z kapturkiem! Przy naszym 4latku dalej używamy, idealny po myciu głowy. A niemowlakaa fajnie można sobie w nim zawinąć :)
 
Zazdroszczę dobrego snu ! [emoji17] ja coraz gorzej spie. Juz pojawiaja mi sie troche lekkie bole ppdbrzusza. Dzisiaj 37+1. Za tydzien ostatnia wizyta u lekarza.
Masc do pupy tez kupiłam ale tez mam.zalecenia abg stosować dopiero jak cos sie bedzie dzialo [emoji2]

Czy myślicie że niezbedny jest specjalny recznik dla dziecka z tym kapturkiem? Czy moze byc normalny ręcznik wyprany w proszku dla dzieci?

Ja zawsze używałam tak do roku tych z kapturkiem. Ale myśle, ze to żaden problem, jak wypierzesz swój (delikatny) w proszku lub płynie dla dzieci.
U mnie te bóle podbrzusza już zaraz tydzień. A jak chodzę, to czuje, ze mała główka w kanał rodny wchodzi. Tylko, ze u mnie to już trzecia ciąża, wiec tez inaczej. No i pewnie dzidziuś tez nie za mały jak na mnie [emoji23]
Ja dzisiaj spałam dobrze, walnęłam się u syna w pokoju i zasnęłam ja, ostatecznie on poszedł do sypialni i tam spał z tata. Wyspałam się dzisiaj [emoji5]
 
Tez mam to uczucie. Czasami jak zacznie napierac glowka to mam uczucie jakby juz w pochwie byla [emoji23] mecza mnie tez silne skurcze przepowiadajace, w trzeciej ciazy tez to mialam, ale teraz sa jeszcze bardziej bolesne i intensywne. W poprzedniej ciazy pomimo, ze bylo ich duzo to nic sie nie dzialo z szyjka, teraz mialam badanie tydzien temu i tylko powiedzieli, ze szyjka zamknieta, wiec chyba tez ok. Jeszcze niech posiedzi, bo u mnie 34+3.
Ja zawsze używałam tak do roku tych z kapturkiem. Ale myśle, ze to żaden problem, jak wypierzesz swój (delikatny) w proszku lub płynie dla dzieci.
U mnie te bóle podbrzusza już zaraz tydzień. A jak chodzę, to czuje, ze mała główka w kanał rodny wchodzi. Tylko, ze u mnie to już trzecia ciąża, wiec tez inaczej. No i pewnie dzidziuś tez nie za mały jak na mnie [emoji23]
Ja dzisiaj spałam dobrze, walnęłam się u syna w pokoju i zasnęłam ja, ostatecznie on poszedł do sypialni i tam spał z tata. Wyspałam się dzisiaj [emoji5]
 
reklama
Tez mam to uczucie. Czasami jak zacznie napierac glowka to mam uczucie jakby juz w pochwie byla [emoji23] mecza mnie tez silne skurcze przepowiadajace, w trzeciej ciazy tez to mialam, ale teraz sa jeszcze bardziej bolesne i intensywne. W poprzedniej ciazy pomimo, ze bylo ich duzo to nic sie nie dzialo z szyjka, teraz mialam badanie tydzien temu i tylko powiedzieli, ze szyjka zamknieta, wiec chyba tez ok. Jeszcze niech posiedzi, bo u mnie 34+3.

No od trzeciej ciąży to zwracają uwagę na długość szyjki i jej ujście wewnętrzne i zewnętrzne, zewnętrzne nie jest w pełni zamknięte, a szyjka już nie jest taka twarda jak przy poprzednich ciążach. U mnie teraz tez szybciej są intensywne, ale z szyjka ok, ostatnio miesiąc temu miała 5.1 cm. My dzisiaj 36 tydzień ciąży.
 
Do góry