reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, w co planujecie ubrać Dzieciaczki na wyjście ze szpitala, planowo na początku maja? Czy body długi rękaw+sweterek+ spodenki+ skarpetki i kocyk będą Waszym zdaniem w porządku? [emoji848]
Taki zestaw przygotowany i przykrycie kocykiem
Przy ewentualnym chłodzie jeszcze w pajac.
Screenshot_20200410_142802_pl.allegro.jpeg
 
reklama
Mam body długi rękaw + bluza + spodenki + skarpetki i czapka. Zapowiadają 16/18 st na koniec kwietnia /początek maja u mnie. W sytuacji kiedy będzie ciepłej to zrezygnuje z bluzy
Dziewczyny, w co planujecie ubrać Dzieciaczki na wyjście ze szpitala, planowo na początku maja? Czy body długi rękaw+sweterek+ spodenki+ skarpetki i kocyk będą Waszym zdaniem w porządku? [emoji848]
 
Ja mam termin na 21 maj wg on, a ust 22 maj, będę miała cięcie po skończeniu 38 tc więc około 11 maja tak myślę, idę 21 kwietnia do lekarza i już mi mówił że ustalimy wszystko kiedy, ostatnio miałam cięcie 20 marca termin miałam wg om 2 kwiecień a usg 30 marzec.

Ja mam taki kombinezon po synu błękitny ocieplany, ale mam też taki z polaru i chyba go wezmę , ale tak jak piszesz normalnie ubrać plus koc i będzie ok
 
U mnie termin z OM na 23 maj, a usg mam wpisane między 16,a 19 maja ... do tego notka ze do 28 maja ciaza ma byc zakończona.
W środę ostatnia wizyta u ginekologa prowadzacego ciaze, i przechodzę bezpośrednio pod opiekę szpitala w razie gdyby coś się dzialo odrazu na oddzial mam isc. A jak nie to 23 maja mam przyjść na ktg.
W pierwszej ciąży urodzilam tydzien przed wyznaczonym terminem z usg wiec teraz też mam nadzieję, ze w połowie maja bedzie po wszystkim.

Na wyjscie mam body z krótkim i dlugim rekawem, spodenki, skarpetki , sweterek czapeczke. W nosidełku cieply kocyk przygotowany.
 
Ja mam przygotowane spodenki, rajtuzki w razie czego, skarpetki, czapeczkę, body z krótkim i z długim i sweterek. No i do fotelika kocyk. Ale czekam jeszcze na dostawę z soboty, zamówiłam welurowy komplecik, śpiochy i kaftanik, wiec zobaczę jak już dojdzie co założę. No i zamówiłam wreszcie te nianie elektroniczna [emoji28] czekamy jeszcze na dostawę huśtawki/leżaczka.
 
Ja mam przygotowane spodenki, rajtuzki w razie czego, skarpetki, czapeczkę, body z krótkim i z długim i sweterek. No i do fotelika kocyk. Ale czekam jeszcze na dostawę z soboty, zamówiłam welurowy komplecik, śpiochy i kaftanik, wiec zobaczę jak już dojdzie co założę. No i zamówiłam wreszcie te nianie elektroniczna [emoji28] czekamy jeszcze na dostawę huśtawki/leżaczka.
Ja w końcu w tym tyg będę wozek zamawiać 😍😍😍 i takie karty do zdjęć zapomnialam o nich, mam w końcu przewijak z wanienka 😁
 
reklama
Ja w końcu w tym tyg będę wozek zamawiać [emoji7][emoji7][emoji7] i takie karty do zdjęć zapomnialam o nich, mam w końcu przewijak z wanienka [emoji16]

Ten różowy czy szary? Obydwa piękne! [emoji7] nasz już złożony. Są naprawdę solidnie wykonane, zastanawiałam się, ale decyzja dobrze podjęta. A karty z kocykiem? [emoji848] bo ja taki kocyk kupiłam i tam są sznureczki do zaznaczania dni/tygodni/miesięcy/lat. Ja wanienkę mam po synku, bo była super, wiec nawet nie patrzyłam za nowa i nie wiem jak wyglada przewijak z wanienka [emoji848]
 
Do góry