reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień dobry. :)
Ja już po porannym spacerze, za pieczywem. Ale piękny wschód słońca, a ja wyszłam bez telefonu!!
Zaraz do pracy, wcinam śniadanie i banan mnie woła, mam taką ochotę.. Ale nie wiem jak na to moja choroba lokomocyjne wrry!!

Nic mi się nie chce.. Ale tak na maksa!!
Mi też się nic nie chce. Póki co leżę. Dziobak grandzi i wlazi na łóżko, chłop mnie wkurza. Za oknem mgła
 
reklama
Hej. Ja nie spalam 2 h w nocy. Przez mdłości. Skusiłam się na prażynki bekonowe , nigdy więcej. Teraz zwymiotowalam i czuję się lepiej . [emoji854]

Jakie plany na dziś dziewczyny? Która wizytuje ?
 
Hej. Ja nie spalam 2 h w nocy. Przez mdłości. Skusiłam się na prażynki bekonowe , nigdy więcej. Teraz zwymiotowalam i czuję się lepiej . [emoji854]

Jakie plany na dziś dziewczyny? Która wizytuje ?

Dzisiaj ja mam USG o 14:50 :) dam znać po wizycie! Trzymajcie kciuki, zobaczymy czy jest dzidziuś i serduszko ♥️
 
Powtórzyłam test z porannego moczu. Wszystkie wyszły, nawet te mniej czułe [emoji3059] będzie drugi glutek [emoji108][emoji3060]
IMG_20190926_073900.jpeg
 
Mi też się nic nie chce. Póki co leżę. Dziobak grandzi i wlazi na łóżko, chłop mnie wkurza. Za oknem mgła
Dziobak???[emoji1787]

Ja odpoczywam
Nic nie robię
Plamienie nadal ale stara krwią.
Do pracy nie ide.
Muszą poradzić sobie beże mnie.

Jutro rano krew i inne.a wieczorem na wizytę. Lepiej nie kusić losu.
 
reklama
Ja mam dziś o 15.40 pierwsza wizytę u gina i mam nadzieje, ze coś już zobacze. Wczoraj beta powyżej 5000 tys. Z OM wychodzi mi 4+6. Ale mam bardzo krótkie cykle. Strasznie się denerwuje. Moj mąż próbuje żartować ale wiem, ze on tez się stresuje ta wizyta. Trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok.
 
Do góry