reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Hej Dziewczyny :)

@Karolina1988* cudownie, że wszystko w porządku :) na prenatalnych też będzie na pewno wszystko dobrze.

Mi się też marzy sesja brzuszkowa, ale chyba poproszę męża, żebyśmy gdzieś pojechali w kwietniu i mi coś cyknie. Studyjne mogę spróbować zrobić w domu, bo mamy sprzęt foto - amatorski ale dobry.

Dziś dossalam się do aliexpress 🙈 ile tam jest super śpioszkow i innych takich za bezcen 😍
 
Powiem wam że też dużo nie przytyłam jestem w 26w5d i moja waga podskoczyla 4+ a zaczynałam z waga 60 kg. Teraz moze te jeszcze kg weszło we mnie bo wizytę miałam 5 lutego a kolejna dopiero 11 marca.
Też chciałam sesję ciążowa zrobić tylko jakoś przed zdjęciami jestem wstydliwa no i ten brzuszek jeszcze trochę mały. A mój M jakoś nie chce ze mną mieć takiej sesji i mówi abym sama bez niego sobie zrobiła.
 
Powiem wam że też dużo nie przytyłam jestem w 26w5d i moja waga podskoczyla 4+ a zaczynałam z waga 60 kg. Teraz moze te jeszcze kg weszło we mnie bo wizytę miałam 5 lutego a kolejna dopiero 11 marca.
Też chciałam sesję ciążowa zrobić tylko jakoś przed zdjęciami jestem wstydliwa no i ten brzuszek jeszcze trochę mały. A mój M jakoś nie chce ze mną mieć takiej sesji i mówi abym sama bez niego sobie zrobiła.
Też przytyłam jakieś 4 kg, co prawda z karty ciąży wynika że 3 bo od 60 do 63kg ale pierwszy raz byłam u lekarza na przełomie 7/8 tc i do tego czasu też jakiś 1 kg mi przybyło. A już myślałam, ze tylko mi tak powoli waga rośnie
Dobra dziecię wyprawione do szkoły więc można się inki napić z rana ;)
 
Ja nie wiem jak to z tą waga jest ! U mnie to co wizyta jakiś 1-1.5 kg więcej! To takie dziwne uczucie czy całe zycie byłam szczupła. Mogłam jeść ile chce i o której chce a waga stała w miejscu. ;) W ciąży coś się odblokowalo. Już nie staje na wadze codziennie bo bym zawału dostała. 🙂 wiem że wszystko dla naszych Maluchow się przetrwa ale ciężko sobie w głowie poukładać że jest się małym niedźwiedziem teraz 🙈😂 znajomi patrzą i nic nie mówią. ;)ja to całe życie myślałam że w ciazy to tylko brzuch rośnie. !
 
reklama
Powiem wam że też dużo nie przytyłam jestem w 26w5d i moja waga podskoczyla 4+ a zaczynałam z waga 60 kg. Teraz moze te jeszcze kg weszło we mnie bo wizytę miałam 5 lutego a kolejna dopiero 11 marca.
Też chciałam sesję ciążowa zrobić tylko jakoś przed zdjęciami jestem wstydliwa no i ten brzuszek jeszcze trochę mały. A mój M jakoś nie chce ze mną mieć takiej sesji i mówi abym sama bez niego sobie zrobiła.
Mój też nie chciał iść sama poszlam jak znajdziesz fajną panią fotograf nie Pana jezeli się wstydzisz to będzie gładko i przyjemnie.
Mój mąż moze da się przekonać jak już będziemy we 4. To ja podobnie zaczynałam z tym , że 62 kg a waga teraz 67 do 35 tc mam plan przytyć te 3 kg do 70 zeby dobić i później juz tak sie nie tuje bo się nie chce jeść nawet i w moim przypadku od 36 tc ciagle mialam biegunki bo organizm się oczoczyszczal , tym razem może być podobnie .
 
Do góry