reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja już po wizycie 🙂 wszystko dobrze oprócz szyjki która mi się skróciła 6 cm ale Pani doktor pow że mieszczę się jeszcze w normie ...więc spacery a takto leżenie i tryb oszczędność ...widziałam dziś oczka małego i usta i wogole cudownie go było widzieć 🥰 Pani doktor pow że na duże calusne usta 🤣 i pokazał mamie siusiaka żeby nie było że to mężczyzna 🤣 i zapytałam się o mój brzuch czy nie za mały 😅 a Pani doktor na mnie spojrzenie i mówi że jest dobry i rośnie w swoim tepie 🙂 po 31 tyg napewno mi urośnie kazała się nie martwić 🙂 także teraz tylko 26 prenatalne i będę mogła mieć już chyba głowę spokojna 🙂

Cudnie, że wszystko w porządku ❤️
 
reklama
26 lutego jak usłyszę że już wszystko jest ok to przyrzekłam sobie że ani razu nie będę popadala w paranoję tylko się skupie na wyprawce już dalej 🙂😅
kochana każda z nas się martwi i tak już będzie zawsze 😅
teraz o maluszka w brzuchu, potem stres bo będzie chory a potem bo nie wrócił na noc 😂
pora się przyzwyczaić do roli matki 😅

natomiast domyślam się ze tobie jest trudniej 😗
 
kochana każda z nas się martwi i tak już będzie zawsze 😅
teraz o maluszka w brzuchu, potem stres bo będzie chory a potem bo nie wrócił na noc 😂
pora się przyzwyczaić do roli matki 😅
Ja już się chyba za bardzo wczulam 🤣 ze mnie wychodzi mama panikara 😅 ale 26 okaże się czy z małym wszystko ok dlatego też tdk czekam na ten dzień ....I Pani doktor pow że za dużo przytyłam 😅🤭 no co zrobić 😁
 
Z tego co wiem to nie Trezba się zgłaszać do szpitala Aby urodzić. ;) chociaż w Katowicach często szpitale prowadza takie akcje ochrony pacjentki KOC i wtedy jak odpiszesz dokumenty to masz zapewniony poród u nich w szpitalu. Albo druga opcja możesz iść że skierowania. Ja właśnie chodząc na IP i będąc po 23 tc musiałam zapisać się do tego szpitala i jestem objęta pakietem KOC. Ale mój lekarz też może wystawić mi skierowanie do Lubinowej w Katowicach A to podobno jedna z lepszych porodowek w tych okolicach. Ale mam.ja 30 minut jazdy A tamten szpital prawie pod blokiem.
I teraz właśnie jestem zapisana to jakieś tam przychodni przy osiedlu, bo musiałam tylko załatwić od.rodzinmego skierowanie do genetyka. A w szpitalu podpisałam oświadczenie o opiece szpitalnej i położniczej. A chce rodzić chyba jeszcze w innym szpitalu 🙈😂 więc już nie wiem od czego zależy przydział mojej położnej. ;) muszę tam koniecznie przedzwonic jak to wygląda.
No właśnie cos mi się obyło o uszy, że któraś z Was się zapisywana w szpitalu konkretnym Ale o czymś takim jak KOC nie słyszałam. Muszę poczytać w necie. Poprzednio ginka mi tylko dawala chyba skierowania na oddzial jak termin minął.
@Karolina1988* super że wizyta udana ;)
 
Cześć , ja wczoraj byłam na wizycie, chomąto trzyma ładnie , mały rośnie , waży ok 850g .
Gorsza wiadomość to to że mój doktorek idzie na operację i nie będzie go jakieś 6 tygodni. Ma go zastępować inny lekarz, poczytałam i niby też ma dobre opinie ale trochę dziwnie mi iść do innego. i nie wiem czy ten też jest taki dyspozycyjny , z moim zawsze mogę się skontaktować , zadzwonić czy napisać jak mnie coś niepokoi bo ja to panikara jestem ;) No nic najważniejsze, ze ma wrócić w kwietniu.

Dziewczyny a jak to jest z tym zgłoszeniem porodu w danym szpitalu, bo coś kiedyś pisałyście a ja nie pamiętam żebym coś takiego wcześniej zgłaszała z synem ?
Pamiętam tylko, ze po narodzinach zgłaszałam urodzenie dziecka w swojej przychodni i przychodziła do mnie kilka razy położna.

@mamahelenki92 mi też się syndrom wicia gniazda włączył ale się na razie hamuje jak mogę , przynajmniej do 30tc. Na razie jeszcze się oszczędzam i obczajam w internecie co później zamówić hurtem .
Kochana A który jesteś teraz tydzien?
 
reklama
Do góry