reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dokładnie o to chodzi. ;) zobacz że Kluzik jest niedaleko czarnej lini czyli wszystko w normie się mieści. 1:10 000 to jest moim zdaniem bardzo dobry wynik. Ja miałam proponowaną aminopunkcje przy 1:104. To było wysokie ryzyko. Potem skorygowali do 1: 4 800 i nikt mi nie mówił o dalszych badaniach. Masz 2 razy niższy czynnik. Nie wiem czemu jakiś lekarza powiedział ci że to wysokie ryzyko.
To było z 1 usg natomiast z 2 usg polowkowego Tr21 miałam podstawowe 1:596 a skorygowane 1:1608 i lekarz który obydwa usg wykonywał pow ze nie są potrzebne dalsze badania
 
reklama
A ja się zwracam do Was z takim pytaniem na co ja mam patrzeć bo zgupialam Ryzyko podstawowe Tr21 podczas badania mam 1:596 natomiast ryzyko skorygowane Tr21 mam 1:1608 i które jest ryzyko dobre znaczy wysokie które niskie ktroryn mam się sugerować ???
Spokojnie oba wyniki dobre. Ja skorygowane po pappa miałam tr21 1:48 była masakra ale już po wynikach z amnio i zdrowa córeczka 😊 czekamy dalej
 
Trzymam kciuki dziewczyny za wasze wizyty :) samych pozytywnych wiadomości życzę 🥰
u mnie stabilnie i nudno :p nic się nie dzieje :wink:
następna wizyta 30.01 do tego czasu badanie moczu i glukoza tylko nacczo - profilaktycznie
prawdopodobnie za tydzień w czwartek zaczynam szkołę rodzenia 🤩🥳
 
Trzymam kciuki dziewczyny za wasze wizyty :) samych pozytywnych wiadomości życzę 🥰
u mnie stabilnie i nudno :p nic się nie dzieje :wink:
następna wizyta 30.01 do tego czasu badanie moczu i glukoza tylko nacczo - profilaktycznie
prawdopodobnie za tydzień w czwartek zaczynam szkołę rodzenia 🤩🥳
Idziemy chyba z terminem wizyt bo też kolejna 30.01. Ale ja jeszcze szkoły nie wybrałam i muszę się gdzieś zapisać ale w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Ja sie musze nacieszyc dzisiejszym widokiem, bo normalnie to by bylo drugie i ostatnie USG u nas [emoji23] tylko, ze ja niby mam miec jeszcze jedno dodatkowe ze wzgledu na niski hormon pappa, bo niby czasami przez to lozysko nie pracuje prawidlowo. No i moze jeszcze zrobimy jedno prywatne
 
Do góry