reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ale ładne :)

Ja czekam na potwierdzenie i zamawiam paczkę ciuchów z olx. Akurat wszystko co potrzebne :) zastanawiam się nad usg 3D/4D,korci mnie strasznie..
U mnie 15+3 i brzuszek narazie ledwo widoczny.

Brzuch przestał boleć, za to wróciły mdłości.. :baffled: Podejrzewam, że to od żelaza, bo dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę. Także forma dziś nie najlepsza. Dla poprawy nastroju kupiłam pierwsze body dla maleństwa i skarpetki :):):) Kolory neutralne, bo nie wiem jeszcze kto się tam u mnie kryje.

Ubranka z Lindex
Zobacz załącznik 1047659Zobacz załącznik 1047660Zobacz załącznik 1047661
 
Cześć i czołem, dziś wąż w domu to mało jestem:) powoli robimy porządki świąteczne dziś w ruch poszły zabawki młodego, kupilam kilka nowych pojemników na zabawki, jedna torba do wypalenia, jedna pojedzie do dziadków, żeby tam mial się czym bawic i nie wozić z sobą. Na święta znow tego dostanie, masakra ja mialam 5 zabawek na krzyż i przeżyłam, a te dzieciaki to sklep mogą otworzyć. Dziś mam 9 rocznicę ślubu cywilnego bo kościelny braliśmy dopiero 2 lata temu więc jakoś ten cywilny uważam za początek naszej przygody , a kościelny tylko to przypieczetowal :D u nas dziś ciśnienie niskie pije druga kawe bo czuje juz głowę wrrr
 
U mnie 15+3 i brzuszek narazie ledwo widoczny.

Brzuch przestał boleć, za to wróciły mdłości.. :baffled: Podejrzewam, że to od żelaza, bo dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę. Także forma dziś nie najlepsza. Dla poprawy nastroju kupiłam pierwsze body dla maleństwa i skarpetki :):):) Kolory neutralne, bo nie wiem jeszcze kto się tam u mnie kryje.

Ubranka z Lindex
Zobacz załącznik 1047659Zobacz załącznik 1047660Zobacz załącznik 1047661
Ale slicznosci :)
Ja kupiłam pierwsze bodziaki jak dowiedzielismy się kim jest ten maluszek w brzuszku :)
Ale ładne :)

Ja czekam na potwierdzenie i zamawiam paczkę ciuchów z olx. Akurat wszystko co potrzebne :) zastanawiam się nad usg 3D/4D,korci mnie strasznie..
Mnie też 3d korci, ale Maz nie chce się zgodzić, on twierdzi, że chce pierwszy raz naszą córeczkę zobaczyć po porodzie w całej okazałości a nie na zdjęciach z usg 3d :)
Dostalam dzisiaj wyniki krwi i wyszlo ryzyko zd 1:154. W opisie jest, ze to niskie ryzyko, ale mi sie wydaje, ze to jest jednak sporo [emoji29] wyszlo ktorejs podobnie? Co lekarz na to? Ja w UK to Tu wszystko jest inaczej...
A co lekarz na to, jak wyszło usg?
Sam wynik z krwi powinien być w korelacji z usg, wtedy można obliczyć ryzyko.
 
Nie wiem, tutaj tylko takie podaja. Dodzwonilam sie do poloznej i powiedziala, ze wysokie ryzyko to ponizej 1:150 i mam sie nie martwic. Latwo powiedziec, ciezej zrobic...
więc nie mogę nic napisać, słuchaj położonej 😙
W Polsce podaje się ryzyko podstawowe i skorygowane . U mnie podstawowe 251, po skorygowaniu 5023. Też nie podobał mi się wynik pomimo, że jest ryzyko niskie a więc ok, ale dwóch lekarzy, wykonujący badanie i prowadzący ciążę mnie uspokoili, według nich nawet wiek nie wpłynął na wynik. Wiadomo, że to są statystyki, ale i tak stresują...
A jak Twoje USG?
 
więc nie mogę nic napisać, słuchaj położonej 😙
W Polsce podaje się ryzyko podstawowe i skorygowane . U mnie podstawowe 251, po skorygowaniu 5023. Też nie podobał mi się wynik pomimo, że jest ryzyko niskie a więc ok, ale dwóch lekarzy, wykonujący badanie i prowadzący ciążę mnie uspokoili, według nich nawet wiek nie wpłynął na wynik. Wiadomo, że to są statystyki, ale i tak stresują...
A jak Twoje USG?
USG bylo bardzo dobre. NT 1,7, kosc nosowa widoczna. Musi byc dobrze 😓 tutaj niby wlasnie dlatego robia USG i krew tego samego dnia zeby to polaczyc, wiec podejrzewam, ze to raczej korygowane. Mam nadzieje, ze sie myle
 
reklama
USG bylo bardzo dobre. NT 1,7, kosc nosowa widoczna. Musi byc dobrze 😓 tutaj niby wlasnie dlatego robia USG i krew tego samego dnia zeby to polaczyc, wiec podejrzewam, ze to raczej korygowane. Mam nadzieje, ze sie myle
Ja też miałam USG i krew w tym samym dniu. Słuchaj położonej, chyba, że znajdziesz kogoś z wynikami z Anglii i dla swojego spokoju porozmawiaj.
Tak szczerze, to ja długo po tym badaniu, nawet jak już miałam wynik, byłam zdenerwowana.
 
Do góry