reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Wieki się nie odzywałam.. :sorry:

Mam do Was pytanie - czy którąś z Wam męczą bóle podbrzusza jak na miesiączkę? Tydzień temu wróciłam do pracy, co prawda na pół etatu, ale od tego czasu zaczęłam odczuwać podbrzusze. Nie są to pojedyncze ukłucia, które miewałam wcześniej, lecz lekki ból trwający różnie czasami kilka minut, a czasami pół godziny. No-spa pomaga, ale jakoś boję się ją brać, tym bardziej że tu gdzie mieszkam taki lek nie istnieje.
Dzisiaj u mnie 15+1.
 
reklama
Super! Ja mam nadzieje na dziewczynke w koncu. Skoro juz i tak nadprogramowe i taka niespodzianka to moglaby byc ta wymarzona corka. Mam nadzieje, ze w nastepny czwartek sie dowiem ❤
Z bonusów najczęściej dziewczynki :D moja siostra też miala2 chłopców i mial byc koniec dzieci, a się wpadło i jest córka. Mysmy teraz też nie bardzo planowali chcialam tak za dwa lata dopiero , a się tez wpadło i tez dziewczynka :D
 
Wieki się nie odzywałam.. :sorry:

Mam do Was pytanie - czy którąś z Wam męczą bóle podbrzusza jak na miesiączkę? Tydzień temu wróciłam do pracy, co prawda na pół etatu, ale od tego czasu zaczęłam odczuwać podbrzusze. Nie są to pojedyncze ukłucia, które miewałam wcześniej, lecz lekki ból trwający różnie czasami kilka minut, a czasami pół godziny. No-spa pomaga, ale jakoś boję się ją brać, tym bardziej że tu gdzie mieszkam taki lek nie istnieje.
Dzisiaj u mnie 15+1.
Mnie na miesiączke podbrzusze nie bolało, a krzyż i teraz też mnie tak boli wczoraj np az się obudziłam z bolu, ale ja nie biorę żadnych leków juz naprawde musi byc zle tak jak dzisiaj migrena , mialam zamiar wziąć pol paracetamolu, ale zrezygnowałam . Chociaż moj lekarz mowi , ze lepiej wziąć tabletkę niz się męczyć bo dzidzia tez się męczy jak mama cierpi .
 
Z bonusów najczęściej dziewczynki :D moja siostra też miala2 chłopców i mial byc koniec dzieci, a się wpadło i jest córka. Mysmy teraz też nie bardzo planowali chcialam tak za dwa lata dopiero , a się tez wpadło i tez dziewczynka :D
Tak tez slyszalam, ze z wpadek czesciej dziewczynki hihi. Mam nadzieje, ze i u mnie sie sprawdzi, ale jak nie to pokocham jak swoje 🙈😂
 
Mnie na miesiączke podbrzusze nie bolało, a krzyż i teraz też mnie tak boli wczoraj np az się obudziłam z bolu, ale ja nie biorę żadnych leków juz naprawde musi byc zle tak jak dzisiaj migrena , mialam zamiar wziąć pol paracetamolu, ale zrezygnowałam . Chociaż moj lekarz mowi , ze lepiej wziąć tabletkę niz się męczyć bo dzidzia tez się męczy jak mama cierpi .
Ja z powodu bólu głowy już kilka razy brałam paracetamol w dawce 1 g, natomiast no-spa to jednak inna kategoria leku i dlatego mam obawy.
 
Jak oczy to na bank migrena , ja po pierwszej ciąży zaczęłam miewac. Nie dość że mam to co napisałaś to jeszcze mi niedobrze mega , mam swiatlowstret i wszystkie dzięki sa dla mnie milion razy za wysokie :/ chyba wezmę pol tabletki mexalenu bo już godzine leze i nic nie przechodzi.
To wygląda na to że też mam migrene...


Dziś właśnie myślałam o tym jak kobiety w polsce mają dobrze że tak łatwo dostać zwolnienie...


Ja nadal czuje się tragicznie, a codziennie na nogach od rana do wieczora... do tego brakuje mi czasu na wszystko... Mieszkanie żyje swoim życiem, obiady jakies na szybko bo codziennie praca, odebranie syna z przedszkola, jakiś spacer, troche zabawy, kąpiel, usypianie i tak codziennie...
 
Tu tez tak normalnie, ale ja mam troche bardziej skomplikowana sytuacje przez to, ze ostatnio zmienilam prace i 2 tygodnie pozniej sie okazalo, ze po roku staran akurat wtedy zaszlam w ciaze i nie nalezal mi sie macierzynski z firmy tylko taki panstwowy. Natomiast dalej mam zatrudnienie i nie wiem jak to teraz bedzie.
No to faktycznie namieszane. Nawet prawostronni ciężko ogarnąć😉
Super! Ja mam nadzieje na dziewczynke w koncu. Skoro juz i tak nadprogramowe i taka niespodzianka to moglaby byc ta wymarzona corka. Mam nadzieje, ze w nastepny czwartek sie dowiem ❤
Mam kolegę którego tata bardzo chciał mieć córkę. Udało się za 6 razem. Młoda ma 5 ochroniarzy, nie chciałabym być w skórze jej partnera...
Wieki się nie odzywałam.. :sorry:

Mam do Was pytanie - czy którąś z Wam męczą bóle podbrzusza jak na miesiączkę? Tydzień temu wróciłam do pracy, co prawda na pół etatu, ale od tego czasu zaczęłam odczuwać podbrzusze. Nie są to pojedyncze ukłucia, które miewałam wcześniej, lecz lekki ból trwający różnie czasami kilka minut, a czasami pół godziny. No-spa pomaga, ale jakoś boję się ją brać, tym bardziej że tu gdzie mieszkam taki lek nie istnieje.
Dzisiaj u mnie 15+1.
Męczyło mnie długo, od kilku dni nie boli, przeszło samo. Jeszcze nie raz będzie nas boleć
 
Wieki się nie odzywałam.. :sorry:

Mam do Was pytanie - czy którąś z Wam męczą bóle podbrzusza jak na miesiączkę? Tydzień temu wróciłam do pracy, co prawda na pół etatu, ale od tego czasu zaczęłam odczuwać podbrzusze. Nie są to pojedyncze ukłucia, które miewałam wcześniej, lecz lekki ból trwający różnie czasami kilka minut, a czasami pół godziny. No-spa pomaga, ale jakoś boję się ją brać, tym bardziej że tu gdzie mieszkam taki lek nie istnieje.
Dzisiaj u mnie 15+1.
Ja czasami miewam, może nie jak na miesiączkę, ale ogólnie pobolewa. Byłam z tym u lekarza, powiedział, że nic niepokojącego nie widzi, a ból lekki może być, bo wszystko rośnie, przesuwa się, tworzą się więzadła nowe aby utrzymać macie z rosnącym berbeciem.
Jeśli cokolwiek Cię niepokoi to jedz do lekarza. Bóli się nie bagatelizuje..
 
reklama
Wieki się nie odzywałam.. :sorry:

Mam do Was pytanie - czy którąś z Wam męczą bóle podbrzusza jak na miesiączkę? Tydzień temu wróciłam do pracy, co prawda na pół etatu, ale od tego czasu zaczęłam odczuwać podbrzusze. Nie są to pojedyncze ukłucia, które miewałam wcześniej, lecz lekki ból trwający różnie czasami kilka minut, a czasami pół godziny. No-spa pomaga, ale jakoś boję się ją brać, tym bardziej że tu gdzie mieszkam taki lek nie istnieje.
Dzisiaj u mnie 15+1.
Ja mam często, plus promieniujacy ból od pępka w dół albo klucia w pochwie i dostałam luteine i nospe 3x dziennie :)

Kochane, my dziś po wizycie... Jest wiercipiętka, ale udało się sprawdzic.... Bedziemy mieć córeczkę [emoji3590] a właściwie to już mamy zdrową córeczkę [emoji3590]
 
Do góry