reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
W polsce urlop to praca ale w anglii to zawsze na lewą stronę 😉
Tu tez tak normalnie, ale ja mam troche bardziej skomplikowana sytuacje przez to, ze ostatnio zmienilam prace i 2 tygodnie pozniej sie okazalo, ze po roku staran akurat wtedy zaszlam w ciaze i nie nalezal mi sie macierzynski z firmy tylko taki panstwowy. Natomiast dalej mam zatrudnienie i nie wiem jak to teraz bedzie.
 
Dzisiejsza noc to ciężka noc.
Znów wylądowałam na izbie przyjęć z krwawieniem.
Z dzidziusiem w porządku, zrobil się krwiaczek w okolicy łożyska. To już drugi raz. Lekarze mówią, że tak może jeszcze się dziać przez parę tygodni. Ech. Nie mam sił. :(
Jestem w takiej samej sytuacji. A duży krwiak? Mój ma 2,5 cm. Jedyne,co można zrobić to leżeć i się oszczędzać. Przy pierwszym krwiaku stale leżałam i obyło się nawet bez krwawienia-sam się wchłonął.
 
Ja też chyba... tzn chyba bo nie mam migren. Boli mnie bardzo glowa z jednej strony, czoło i jakby oczy ? Ogólnie dzis się źle czuje. W pracy byłam do niczego:/
Jak oczy to na bank migrena , ja po pierwszej ciąży zaczęłam miewac. Nie dość że mam to co napisałaś to jeszcze mi niedobrze mega , mam swiatlowstret i wszystkie dzięki sa dla mnie milion razy za wysokie :/ chyba wezmę pol tabletki mexalenu bo już godzine leze i nic nie przechodzi.
 
Jestem w takiej samej sytuacji. A duży krwiak? Mój ma 2,5 cm. Jedyne,co można zrobić to leżeć i się oszczędzać. Przy pierwszym krwiaku stale leżałam i obyło się nawet bez krwawienia-sam się wchłonął.
Nieduży, nie też koło 2,5cm. U mnie jest tak, że najpierw pęka naczynko, krwawienie a później to co nie wyleci tworzy krwiaczka/skrzep. No odpoczywam, leżę, czytam gazety :D

Byłam u swojego lekarza popołudniu na kontroli jak to wygląda po nocy i przy okazji na usg udało sie złapać wstydzisia i na 90% mamy potwierdzona płeć :D
 
Jak oczy to na bank migrena , ja po pierwszej ciąży zaczęłam miewac. Nie dość że mam to co napisałaś to jeszcze mi niedobrze mega , mam swiatlowstret i wszystkie dzięki sa dla mnie milion razy za wysokie :/ chyba wezmę pol tabletki mexalenu bo już godzine leze i nic nie przechodzi.
Mojego męża z migren ratuje "Mikstura teściowej". Kawa+cola+sok z połowy cytryny. Nie pytajcie jak, ale na niego działa
 
reklama
Nieduży, nie też koło 2,5cm. U mnie jest tak, że najpierw pęka naczynko, krwawienie a później to co nie wyleci tworzy krwiaczka/skrzep. No odpoczywam, leżę, czytam gazety :D

Byłam u swojego lekarza popołudniu na kontroli jak to wygląda po nocy i przy okazji na usg udało sie złapać wstydzisia i na 90% mamy potwierdzona płeć :D
Super! Ja mam nadzieje na dziewczynke w koncu. Skoro juz i tak nadprogramowe i taka niespodzianka to moglaby byc ta wymarzona corka. Mam nadzieje, ze w nastepny czwartek sie dowiem ❤️
 
Do góry