reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Hejka dziewczyny :)

Ja dziś w końcu siadłam do swoich paznokci, bo nie mogłam na nie patrzeć...
Zaraz trzeba lecieć po dzieciaki, mąż wróci z pracy i oby do wieczora, dzieci na szczęście o 19 już do łóżek to trochę odpocznę (mam bardzo mało odpoczynku, heh [emoji23]), coś się słabo czuje, mam wrażenie jakbym miała zaraz zemdlec. Chyba ciśnienie czy coś.
 
Cześć babeczki !
Trzymam mocno kciuki za wszystkie stresujące się, będzie dobrze poki lekarze puszczają do domu nie ma czym się martwić. Sama mialam krwiaczka, ale pani doktor mowila , że to nic zero reakcji takze się nie martwie za jej poleceniem.
Dziś ciężko poniedziałek, bylam w kilku urzędach, szukam logopedy dla synka, załatwiłam termin u dentysty i chłopaków do fryzjera zapisałam i na polowkowe się zapisałam wypadło mnie 21 tyg , 9 stycznia więc na spokojnie dopiero w Nowym Roku!
Zrobilam , już nawet trochę zakupów na święta tzn prezentow i na Mikołaja. Zrobilam obiad i do przedszkola po malego ... Dziś pójdę spać o 19 haha :) :)
 
Ja na krwiak acard 75 dostałam. Mam brac do 32 tc. Teraz go nie ma. I pidobno acard zapobiega.



Skonsultuj z gin swoim. Ja w pierwszej ciąży raz miałam taki epizod sle wzbudził on mnie w nocy. Serce waliło jak oszalałe. Miałam echo serduszka dzidzi i echo ekg swojego serca.

ok. i wszystko wyszło w porządku?
 
Hej, hej. Ja dzisiaj w koncu zadzwonilam do mojego menagera, bo mi sie macierzynski za miesiac konczy. Chcialabym troche wrocic do pracy, bo oszaleje w domu. Zobaczymy na Ile musialabym wrocic zeby dostac kolejny macierzynski jezeli wybiore jeszcze caly urlop. Normalnie musze przepracowac 26 tygodni, ale nie wiem czy urlop sie w to wlicza (UK)
 
Hej, hej. Ja dzisiaj w koncu zadzwonilam do mojego menagera, bo mi sie macierzynski za miesiac konczy. Chcialabym troche wrocic do pracy, bo oszaleje w domu. Zobaczymy na Ile musialabym wrocic zeby dostac kolejny macierzynski jezeli wybiore jeszcze caly urlop. Normalnie musze przepracowac 26 tygodni, ale nie wiem czy urlop sie w to wlicza (UK)
Z jakiego miesiaca masz dziecko?
 
reklama
Do góry