reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Pytanie z innego działu - czy korzystałyście z niani elektronicznej? Ja chciałabym taką z kamerką i mikrofonem, ale niekoniecznie z najwyższej półki cenowej... Polecacie coś?
 
reklama
Powoli kompletujemy wyprawkę (jak złapię okazję to kupuje) i mam pytanie do bardziej doświadczonych mam : używacie środku do prania i płynu do płukania czy tylko proszku do prania? Kupiłam proszek dla dzidziusiów ale jakoś nie pomyślałam o płynie a w internecie widziałam ze niektóre mamy nie dają wcale płynu do płukania a ja jestem zielona w tej kwestii
em

Ubranka z lampka najpierw w proszku.

Bezposrednio do dzidziusia to już w płynie jest delikatniejszy
 
Już myślałam, że ze mną jest coś nie tak.... ta ciąża to było dla mnie zaskoczenie. ... Nie umiem sobie tego wszystkiego wyobrazić .młody w Grudniu kończy 10 lat A tu w maju będzie taki maluszek....
Właśnie zaczęłam rozwijać się w pracy, studia podyplomowe... zapisana na półmaraton A tu ciąża. Myślałam, że już nie będzie mnie to tyczyc.... A jednak. Trzeba odłożyć siebie na później i zmienić priorytety... początkowo było we mnie dużo żalu, strachu, ale teraz gdy szok minął to się cieszę.... tylko dużo strachu i niepokoju we mnie....
 
Ja mam często tak samo...
Co gorsze czasami mam myśli, że nie nadaje się na mamę dwójki dzieci 🙈🙈🙈
Na szczęście tylko czasami przychodzi mi coś takiego do głowy... Mam nadzieje, ze niebawem minie to zupełnie...
Haha, ja jakis rok temu kiedy mój synek mial 2 latka mialam wyrzuty sumienia , że koleżanki maja juz po 3 dzieci i sa do tego stworzone , a ja tego nie czuje... A teraz kiedy maly jest samodzielny, więcej kręci go tata , jest mniej absorbujacy to az tęsknię za tym , że coraz mniej jestem mu potrzebna, ale i tak wiem że do dziecka rok po roku się nie nadaje , mam za słabe nerwy. Teraz też myślę, że można było 2 lata jeszcze poczekać , ale cóż wiek goni. Moja mama urodzila mnie mając 40 lat i dziękuję jej za to z całego serca , ale ja jednak wolę być młodą mamą, po prostu tak to czuje.
 
Pytanie z innego działu - czy korzystałyście z niani elektronicznej? Ja chciałabym taką z kamerką i mikrofonem, ale niekoniecznie z najwyższej półki cenowej... Polecacie coś?
Ja zamowilam na wish za 80 zl sama kamerkę ktora łączy się z telefonem przez aplikacje , nie musialam nosić monitorku z soba tylko telefon ;)
 
Pytanie z innego działu - czy korzystałyście z niani elektronicznej? Ja chciałabym taką z kamerką i mikrofonem, ale niekoniecznie z najwyższej półki cenowej... Polecacie coś?
Ja mam audioline v90. Nie wiem w jakiej kwocie chcesz się zmieścić. Nasza kosztowala jakies 200zl. Jest super. Kamera z funkcja podczerwieni, mój syn na 2.5 roku i nadal jej uzywamy ;) rano jeszcze z łóżka rozmawiam z synem przez kamerkę jak mnie wola [emoji14] nie muszę lecieć na łeb na szyję;) mieszkamy w mieszkaniu, myślałam że nie potrzebuje niani. Używam już pół roku. Moge spokojnie zamknąć drzwi i nie lecę na każdy szmer tylko zerkam na kamerke ;)
 
Już myślałam, że ze mną jest coś nie tak.... ta ciąża to było dla mnie zaskoczenie. ... Nie umiem sobie tego wszystkiego wyobrazić .młody w Grudniu kończy 10 lat A tu w maju będzie taki maluszek....
Właśnie zaczęłam rozwijać się w pracy, studia podyplomowe... zapisana na półmaraton A tu ciąża. Myślałam, że już nie będzie mnie to tyczyc.... A jednak. Trzeba odłożyć siebie na później i zmienić priorytety... początkowo było we mnie dużo żalu, strachu, ale teraz gdy szok minął to się cieszę.... tylko dużo strachu i niepokoju we mnie....
Głowa do gory, moja mama mnie urodzila jak miala 17 letniego syna i 21 letnia córkę ktora ze mną w ciąży wydawała za mąż. Miala 40 lat jak mnie urodzila. Mowila ze najpierw chciala dożyć mojego pójścia do szkoły, później komunii, skończenia podstawoki, a mojej matury to już byl szczyt marzeń, a byla na moim ślubie, bawi mojego syna , zaraz urodzi się wnuczka takze nie ma co sie bac, tak mialo byc! :)
 
Pytanie z innego działu - czy korzystałyście z niani elektronicznej? Ja chciałabym taką z kamerką i mikrofonem, ale niekoniecznie z najwyższej półki cenowej... Polecacie coś?
Mam tommee tippee z kamerką i czujnikiem oddechu(nigdy nie podłączyłam). Kupiłam jako wybrakowany na allegro(nie miał zasilacza ale był nowy) za śmieszną kasę. Uwielbiam takie łowy ;). Kamera ekstra, chodziłam się kąpać jak młoda spała i nie musiałam co chwilę z wanny wyskakiwać. Ze śmieciami wychodziłam 3 piętra w dół i zasięg był. Jedyne co to monitorek dość duży
 
reklama
A ja się właśnie wczulam w dyskusje na ,,zadaj pytanie,, ciąża ,a zwolnienie.
Dyskusja pracodawca & pracownik ,który idzie wcześnie na zwolnienie [emoji20]Nawet zaczęłam już pisać swoje zdanie ale skasowałam uznając , ze wciągnę się w dyskusje, która pewnie skończy się nerwami.

PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?

Miałam tak w pierwszej ciąży. Spokojnie poczujesz ruchy będzie inaczej.

Laseczki mam pytanie, czy któraś czuje kłucie w dole brzucha? Co jakis czas czuje lekkie uklucie... Czy to moze być powiększająca sie macica? Dzisiaj mam 13t3d..

Też. Pytałam ginekolog to normalne macica się rozciąga.

Powoli kompletujemy wyprawkę (jak złapię okazję to kupuje) i mam pytanie do bardziej doświadczonych mam : używacie środku do prania i płynu do płukania czy tylko proszku do prania? Kupiłam proszek dla dzidziusiów ale jakoś nie pomyślałam o płynie a w internecie widziałam ze niektóre mamy nie dają wcale płynu do płukania a ja jestem zielona w tej kwestii.

Perlux dla dzieci kapsułki.
 
Do góry