reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

O proszę, czyli sporo z Nas tak ma :)
Ja jeszcze PANICZNIE się boje ze moja niska hgb może doprowadzić do złych rzeczy tfu tfu i tu nie umiem zaznać spokoju.

Na początku też tak miałam. Bardzo się cieszyłam ale jakoś nie potrafiłam powiedzieć nawet sama do siebie „jestem w ciąży, jestem mamą” ale przeszło [emoji4] dziś mam 16+7 i od paru dni czuje wyraźnie jak dzidzia delikatnie kopie. Już od dawna czułam ruchy ale takie kopanko to wyższy poziom [emoji2] dopiero teraz tak naprawdę czuje ciąże i w nią wierze, nawet jak pierwszy raz poczułam dziecko to zadzwoniłam do lekarza bo według internetu to za wcześnie i już sobie wmawiałam że młoda, głupia i wymyśla [emoji23] zaraz na pewno oswoisz się z sytuacja i będziesz pewna że jesteś super mamą [emoji1320] powiem wam że ruchy dziecka to najpiękniejsza rzecz jakiej doświadczyłam. Dopiero teraz tak naprawdę czuję ze mam w sobie małego człowieczka. Powoli kompletujemy wyprawkę (jak złapię okazję to kupuje) i mam pytanie do bardziej doświadczonych mam : używacie środku do prania i płynu do płukania czy tylko proszku do prania? Kupiłam proszek dla dzidziusiów ale jakoś nie pomyślałam o płynie a w internecie widziałam ze niektóre mamy nie dają wcale płynu do płukania a ja jestem zielona w tej kwestii.
Dziś zrobiłam przegląd ubranek i aż jestem w szoku ze tyle tego mam! Tuż przed zajściem i na początku ciąży mieszkaliśmy na Mazurach i miałam tam najlepszy lumpeks na świecie, wynosiłam dosłownie kilogramy ciuchów, dziś przejrzałam, uparłam i mam dwie pełne suszarki [emoji23]
To aliexpres jest cudowne!!! Kupiłam dziś tysiące rzeczy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
A ja się właśnie wczulam w dyskusje na ,,zadaj pytanie,, ciąża ,a zwolnienie.
Dyskusja pracodawca & pracownik ,który idzie wcześnie na zwolnienie [emoji20]Nawet zaczęłam już pisać swoje zdanie ale skasowałam uznając , ze wciągnę się w dyskusje, która pewnie skończy się nerwami.

PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?
Ja 14+0 i nie mogę uwierzyć! Co kilka dni zdarza mi się pytać męża.. "wyobrażasz sobie jak będziemy siedzieć w swoim pokoju, a z nim taki maluch??" mąż się śmieje, i mówi że nie wyobraża sobie, tylko czeka na to.. A dla mnie to abstrakcyja.
Niby tak bardzo starałam się o ciąże, a w końcu jak " ja mam" to do końca nie wierze.
W sklepie patrzylam na małe ciuszki i taki szok..
Ale wierzę, że jak już brzuch będzie większy, plus te kopniaczki.. Wszystko się zmieni :)
 
PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?

Hej, czytam Wasze forum od samego początku, lubię panującą tu atmosferę a to, co napisałaś, jest tak bardzo mi bliskie... 15t5d a ja nadal nie potrafię się cieszyć, boję się, nawet nie zauważyłam, że brzuch rośnie... do wizyty jeszcze tyle czasu, ostatnie USG miałam 22.10 a wizyta dopiero pod koniec listopada...

Pozdrawiam ciepło wszystkie Majóweczki :-)
 
25 listopada mam z pracy teambuilding który w sumie pomagam zorganizować jedziemy autobusem 100km, szkolenie, obiad, gry i zabawy a potem dyskoteka. Hotel ąę, koleżanki z zespołu tylko czekają żeby wskoczyć w kiecki a ja...nie mam co ubrać. Lubię taliowane sukienki i moje są za małe. Kupiłam na olx sukienkę happy mum ale mąż mówi że to za duży szok dla kolegów- na codzień do pracy noszę luźne bluzki i w sumie nikt jeszcze nie domyślił się o ciąży, ogłaszam w środę. Na prawdę taki brzuch na nóżkach? Czy ktoś ze mną z takim brzuchem zatańczy czy kupować coś skromniejszego i bardziej namiotowego?Zobacz załącznik 1044123Zobacz załącznik 1044124

Jak skromniejszego, namiotowego?? Niezartuj i nie próbuj ukrywać tak fajnego brzuszka! :D
Zatańczy! Aż Cię nogi boleć będę! :)
 
Na początku też tak miałam. Bardzo się cieszyłam ale jakoś nie potrafiłam powiedzieć nawet sama do siebie „jestem w ciąży, jestem mamą” ale przeszło [emoji4] dziś mam 16+7 i od paru dni czuje wyraźnie jak dzidzia delikatnie kopie. Już od dawna czułam ruchy ale takie kopanko to wyższy poziom [emoji2] dopiero teraz tak naprawdę czuje ciąże i w nią wierze, nawet jak pierwszy raz poczułam dziecko to zadzwoniłam do lekarza bo według internetu to za wcześnie i już sobie wmawiałam że młoda, głupia i wymyśla [emoji23] zaraz na pewno oswoisz się z sytuacja i będziesz pewna że jesteś super mamą [emoji1320] powiem wam że ruchy dziecka to najpiękniejsza rzecz jakiej doświadczyłam. Dopiero teraz tak naprawdę czuję ze mam w sobie małego człowieczka. Powoli kompletujemy wyprawkę (jak złapię okazję to kupuje) i mam pytanie do bardziej doświadczonych mam : używacie środku do prania i płynu do płukania czy tylko proszku do prania? Kupiłam proszek dla dzidziusiów ale jakoś nie pomyślałam o płynie a w internecie widziałam ze niektóre mamy nie dają wcale płynu do płukania a ja jestem zielona w tej kwestii.
Dziś zrobiłam przegląd ubranek i aż jestem w szoku ze tyle tego mam! Tuż przed zajściem i na początku ciąży mieszkaliśmy na Mazurach i miałam tam najlepszy lumpeks na świecie, wynosiłam dosłownie kilogramy ciuchów, dziś przejrzałam, uparłam i mam dwie pełne suszarki [emoji23]
To aliexpres jest cudowne!!! Kupiłam dziś tysiące rzeczy [emoji23][emoji23][emoji23]
Jaki detektor kupilas? I gdzie? Wlasnie mam zamiar kupic, sama sobie na prezent urodzinowy, wczoraj mialam urodziny więc prezent sie nalezy :)
 
PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?


15 tydzień i dalej się boję cieszyć.
W grudniu mam konkretnego gina ,może wtedy .....
 
Kupiłam detektor tętna po twoich dzisiejszych postach. Boje się tylko że nic nie usłyszę i będę schizowac jeszcze bardziej :(
Pierwszym razem za chiny nie mogłam znaleźć tętna, ja w szloch, mąż przyleciał i jemu się udało. Za wysoko szukałam bo na filmikach na youtube panie miały chyba starsze ciąże. Filmiki na youtube zobacz i serio szukaj niziutko. U Ciebieznaleźć będzie 2 razy łatwiej 😉
 
reklama
A ja się właśnie wczulam w dyskusje na ,,zadaj pytanie,, ciąża ,a zwolnienie.
Dyskusja pracodawca & pracownik ,który idzie wcześnie na zwolnienie [emoji20]Nawet zaczęłam już pisać swoje zdanie ale skasowałam uznając , ze wciągnę się w dyskusje, która pewnie skończy się nerwami.

PS. Dziewczyny, martwię się że jest ze mną coś nie tak.Dzisiaj 12+1 A ja nadal nie mogę uwierzyć w to że jestem w ciąży. Mało tego… Nie potrafię się głośno cieszyć, wręcz się tego boję. Nie wiem kiedy to się zmieni?
Ja mam często tak samo...
Co gorsze czasami mam myśli, że nie nadaje się na mamę dwójki dzieci 🙈🙈🙈
Na szczęście tylko czasami przychodzi mi coś takiego do głowy... Mam nadzieje, ze niebawem minie to zupełnie...
 
Do góry