reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Haha , to ja taka orginalna chciałam być z Alexandrem i nie sprawdzalam żadnej listy, ale jak poszedl do żłobka to okazało się że jest 4 innych Alexow z jego wieku. Ja raczej tym się nie sugeruje jak mi się podoba imię to już koniec :D

Faktycznie bardzo dużo Alexow jest ;)
Ale faceci chyba nie zwracają tak uwagi na imiona jak dziewczyny;)
 
Ja dziś znów po jedzeniu mam mdłości [emoji1785] ciągle myślę czy to co zjem ma na to wpływ... ostatnio za każdym razem po jajkach mnie mdlilo, ale chyba jednak po wszystkim mnie mdli [emoji24] bo przed chwilą krupnik zjadlam i znow masakra [emoji1785]


Ciekawe czy to faktycznie na dziewczynke... w ciąży z synem nie wiedzialam co to mdłości...
Chyba nie ma reguły... Ja w 0ierszej ciazy tez nie miałam mdłosci a urodziłam córeczkę..a teraz masakra... zależy od dnia ale ogółem mam przewalone co o to chodzi..
 
Sprawdzałam rankingi kiedyś i tak trochę się zmieniło. Leon i Tymon wskoczyli w tym roku do dwudxiestki. Nie ma też co przesadzać to ranking na całą Polskę akurat w danym rejonie może nie być żadnego. Moja gmina podała ranking 2 lata temu Milena była na 1 miejscu u nas a w Polsce na 27.
 
Chyba nie ma reguły... Ja w 0ierszej ciazy tez nie miałam mdłosci a urodziłam córeczkę..a teraz masakra... zależy od dnia ale ogółem mam przewalone co o to chodzi..
Ostatnio czytalam że w drugiej i kolejnej ciąży mdłości częściej wystepuja ;)
U mnie prawdopodobnie chlopak więc teoria obalona [emoji14]

Ja wczoraj odkrylam że pomaga mi zjedzenie sera żółtego. Po zjedzeniu tosta wczoraj i dziś mi było lepiej...
 
Mi się podoba Mia albo Pola ,ale mój M przeciwny.... myślę jeszcze o Michalinie lub Martynie.

Na chłopca brak pomysłów. W domu 10 letni Aleksander

Ja czuję, że dziewczyna bo z Olkiem czułam się super a teraz to dramat
 
Sprawdzałam rankingi kiedyś i tak trochę się zmieniło. Leon i Tymon wskoczyli w tym roku do dwudxiestki. Nie ma też co przesadzać to ranking na całą Polskę akurat w danym rejonie może nie być żadnego. Moja gmina podała ranking 2 lata temu Milena była na 1 miejscu u nas a w Polsce na 27.
Bo i tak jest, ale ja i mieszkajac za granica wiecznie slysze Marcel i Szymon. Dlatego juz z trzecim tak nie chcialam. Swoja droga urodzilam w styczniu tego roku i na grupie mam z tego miesiaca mnostwo Leonow.
 
reklama
Mi się podoba Mia albo Pola ,ale mój M przeciwny.... myślę jeszcze o Michalinie lub Martynie.

Na chłopca brak pomysłów. W domu 10 letni Aleksander

Ja czuję, że dziewczyna bo z Olkiem czułam się super a teraz to dramat
Ja też mam Alexandra, i tak samo jak Ty z nim ciąża super, żadnych dolegliwości. Teraz dramat no i prawdopodobnie księżniczka, lekarz dziś mi powiedział, że na 80 %
Z Alexem tez mi na prenatalnych powiedział, że chłopak i się sprawdziło, więc teraz też w to mocno wierzę, że będzie dziwczynka.
 
Do góry