reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja też mam Alexandra, i tak samo jak Ty z nim ciąża super, żadnych dolegliwości. Teraz dramat no i prawdopodobnie księżniczka, lekarz dziś mi powiedział, że na 80 %
Z Alexem tez mi na prenatalnych powiedział, że chłopak i się sprawdziło, więc teraz też w to mocno wierzę, że będzie dziwczynka.
Z Olkiem już w 13 tygodniu mi powiedzieli.
Teraz na prenaralnych nie było jeszcze widać...
Czuje się ba tyle źle, że chyba będę musiała iść na l4. Robię dziennie 300km autem 5 spotkań z klientami. Stres , plany sprzedażowe... to za dużo. Tym bardziej, że u Olka odkleilo się łożysko I miałam Cc ratująca życie w 35tc....
 
reklama
Haha mój mąż też się tak śmieje.... że lekarz mówił przecież, że to było 10 lat temu A ja sie dziwię....
Wtedy miałam 21 lat.

.
;):-D:laugh2:Wiesz w pierwszych ciążach sporo młodsze byłyśmy [emoji16][emoji16][emoji16] :D :D
Też te 11lat temu czułam się znakomicie a teraz porażka.


Żarcik taki

;)
Moja położna jak robiła wywiad środowiskowy, i pytała kiedy rodziłam. Mówię 2007 i 2014 rok. A ona na to aaaa to w 2020 roku będzie Pani jak pierworódka hahhaha
Śmiała się bo ona taka starsza i ma 2 dzieci z różnicą między sobą 20 lat.. Więc to już zupełnie czuła się jakby 1raz rodziła :D
 
Ja odpukac, ale 4 ciaza, a pod katem poczatku ciazy jest zdecydowanie najlepiej. Mdlilo mnie tylko dwa dni jak bylam glodna. Piersi mnie tylko przy kp bolaly, teraz juz nie. Tak zupelnie nic nie czuje. W sumie to w zadnej ciazy nie rzygalam, ale w trzeciej mnie mdlilo do 16tc.
 
reklama
Do góry