reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ha ha weteranka
Dobre [emoji23][emoji23][emoji23]
A serio? 1 ciąża lat temu 14...
2 lat temu 10 z hakiem
3 ciąża rok i parę dni
4 ciąża i poronienie zima tego roku... Niespodziewana i bardzo przykra i telepiaca mózg
5 teraz. Jak najbardziej świadomie. Szczęście i panika.
Ale trzymamy kciuki bo może będzie chłopiec????[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
W domu trzy córki. Nawet koty pokastrowane i jedyny chłop z "jajami" to mąż [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Widzę, że weteranka ciążowa :) Ja staram się nie panikować i podchodzić do wszystkiego na spokojnie, ale nie umiem haha Jak tylko się dowiedziałam, że będę mamą (6.09) to cały mój świat się zmienił, ciągle myślę o maleństwie :) Musiałam niestety zrezygnować już z pracy, mimo, że planowałam pracować jeszcze minimum miesiąc. Dziwnie mi teraz tak siedząc w domu. :)
 
Ha ha weteranka
Dobre [emoji23][emoji23][emoji23]
A serio? 1 ciąża lat temu 14...
2 lat temu 10 z hakiem
3 ciąża rok i parę dni
4 ciąża i poronienie zima tego roku... Niespodziewana i bardzo przykra i telepiaca mózg
5 teraz. Jak najbardziej świadomie. Szczęście i panika.
Ale trzymamy kciuki bo może będzie chłopiec????[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]
W domu trzy córki. Nawet koty pokastrowane i jedyny chłop z "jajami" to mąż [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No w porównaniu do mnie weteranka hah. Ja to dzieci jedynie w pracy miałam :D Ale co do płci dziecka to też by się chłopiec przydał bo partner to jedyny chłop w domu, a bab aż 3 (ja i nasze 2 kotki) :D Współczuję poronienia, to musiała być ogromna trauma :( Ale dobrze, że się nie poddajecie :) trzymam kciuki za upragnionego chłopca :)
 
Dziewczęta! Jutro zaczynam 6 tydzień. Miałam już jedno usg na IP bo trochę panikowałam, ginka uważa, że ciąża wyglada jej na młodszą niż z terminu OM. Do mojego lekarza mam wizytę umówioną dopiero 9.10 czyli za ponad 2tygodnie, to będzie 8+2 z OM. Nie za późno? Jedyna inna opcja to tydzień wcześniej. Kiedy wy miałyście pierwszą wizytę?

Nie za późno! W sam raz, zobaczysz i dzidziusia i usłyszysz serduszko :)
Ja idę na pierwszą wizytę we wtorek, i będę w 7+2.
 
A to my baby same he he
IMG_20190922_202138.jpeg
 
Ale nasmarowalyscie! Ja dzisiaj byłam u rodzicow, M poszedł na noc na do pracy , Antek się bawi A ja leniuchuje :)

@CatsMum witaj:) super kociaki, mój brat ma podobnego do Twojego białego tylko,że już staruszek jest.

@helenka_22 super dziewczyny :) faktycznie wyglądasz jak starsza siostra :)

@Luxuorius wspolczuje :( najgorzej jak nic nie pomaga...obyś miała jutro lepszy dzień:))
 
reklama
Do góry