reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

a ja dzisiaj wizyta u gina; wczoraj zaliczylismy rodzinnie dentyste i mlody ma już początki próchnicy ma na 4- wychodzi jego "mleczko daj" w nocy; u mnie tyudzień przed porodem młody miał ważyć 2 max 2,5 kg, a wyskoczyło prawie 4; ale wtedy miałam innego lekarza
 
reklama
Wyniki tarczycy bardzo dobre..:-) jestem szcześliwa.. Lekarka powiedziała, żebym przyszła jeszcze raz w ciąży za 6 tyg.
U mnie dzisiaj jakieś dziwne skurcze:-( Jak nie przejdzie to nie wiem czy nie pojadę na kontrole..
Jeszcze ostatnio po syropie mnie zmuliło.. tak nie dobrze mi się zrobiło, że przez pół dnia już nic nie zjadłam.. aż boję się go wziąć drugi raz:wściekła/y:

A co do wagi wg usg to ja nie wierze.. zawsze będzie inna waga:tak: znam z wielu przypadków:tak:
ppatqa to czekamy na wieści z wizyty:-)
 
oj paulineczko po Prenalenie? mam nadzieję że skurcze już minęły

pije ten syrop od kilku dni na tą swoją grypkę, i ostatnio strasznie mi nie smakuje, muszę się zmuszać do wypicia

a jeśli chodzi o wagę z usg, to ja też nie przywiązuje do tego większej wagi bo lekarze oceniają ją orientacyjnie (mój kuzyn miał ważyć 3400,3600 a urodził się 4200)
 
ooooo widze ze tu ruszylo hihi a ja tyle czekalam az ktos napisze i byla cisza;P a teraz przez przypadek kuknelam hihi trochu nadrobie zobacze co naskrobalyscie;P

Juz nadrobione;P To teraz bede mogla sie z wami udzielac;)
 
Ostatnia edycja:
mały ma się dobrze ma 700 g i u niego wszystko prawidłowo, a ja mam za dużo płynu, stąd ten duzy brzuch, nakaz mierzenia codziennie obwodu i skierowanie na badanka
 
aga tak po prenalenie:tak: już od razu po wypiciu mi się nie dobrze zrobiło.. i pół dnia się męczyłam:-(
Skurczy już prawie brak.. się cieszę.. i fajnie, że idę w poniedziałek na ktg:tak: się dowiem czy wszystko w porządku..
ppatqa oj to nie dużo twoje maleństwo waży.. bo moja w 20 tyg. ważyła już 500g.. no i mam nadzieję, że badania będą prawidłowe..:tak:
 
ach te wagi z usg mi ostatnio gin powiedział że mój synuś waży już 1100g

pierwszy raz słyszę że można mieć za dużo wód, zwykle słyszałam o zbyt małej ilości

paulineczko nie pij już tego syropu :-) odezwij się po badaniach
 
Ja już po wizycie.. Ktg zrobione:-) wszystko jest dobrze:tak: sprawdził mi jeszcze szyjkę i też jest dobrze:tak: powiedział, że leży głowką w dól, ale pewnie jeszcze się przekeci kilka razy.. za 2 tyg. mam usg i już się nie mogę doczekać;-) od razu poproszę o fotkę z 4d na pamiątkę, bo żeby pójść to troszkę kosztuje a teraz z kasą troszkę kiepsko:-(

Ale pustki tutaj...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale super, że wszystko się układa:) ja mam wizytę w piątek i już nie mogę się doczekać;D w ogóle dzisiaj kupiłam już łóżeczko:D mam chyba upatrzony wózek- chyba bo mam dwa różne i cenowo jest dosyć spora różnica między nimi i nie mogę się zdecydować, ale na wózek jeszcze czas:D
 
Do góry