reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.U nas słonecznie ale baaardzo wietrznie,pogoda idealna na pranie:tak:
Mamita 300zl za pół roku masz czy pierwsza faktura tyle? Ja mam ponad 600zl za pół.:sorry2:
Kwiateczek kochana co sie dzieje?????

Aurelia u nas przyjmują warunkowo do przedszkola dzieci które ukończą 2,5 roku:tak:Podanie mam złożone ,może sie uda jak sie zwolni miejsce w listopadzie..

Ciekawe jak pózniej te dwie 1 grupy zmieszczą sie w jednej drugiej grupie,jak oni to wszystko sobie wykombinowali to nie wiem:dry:
 
reklama
Witam.
Witam.
jo-anna-on- ja też lubię te fotki;-)
I tak czytam i czytam o jakich fotkach pisze Szopek , ale juz wiem:tak::tak:są ładne to fakt:-)
Joannaon, mi też się zdjątka podobają. I przyzwyczaiłam się do nich.
Tak też myślę ;-) Dzięki :tak:.

Coś faktycznie Oli długo nie ma, mam nadzieję, że u Niej w porządku i że wypoczywa :sorry2:

Iwonka zawsze się coś pokomplikuje. Czyli na siłę wypychają rocznik 2005 do szkół. Ciekawe, jak to u nas będzie. Z jednej strony chciałabym ANię trzymać w przedszkolu jeszcze 2 lata - wtedy mam na bank Natalkę przyjętą. Ale z drugiej strony jakby w wieku 7 lat miała iść z 6-latkami to też nie za dobrze. Więc lepiej jakby wcześniej poszła. Ale patrz pierwszy argument... Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie. Poza tym nie wiem, czy Ania będzie gotowa na szkołę w wieku 6 lat. Wątpliwości pełno...

Kwiateczku odganiamy czarne chmury... W każdym razie trzymam kciuki za to.

Mamita współczuję rachunku. Wczoraj zapłaciłam za wodę 500 zł (za 3 mce) :baffled:.

Wiktoria suuuper - już prawie na swoim. Pakowanko to sama przyjemność w tym przypadku :tak::tak:
 
Joanna no własnie na siłe:sorry2: ,niby tego rocznika obowiązek pójścia do szkoły nie obejmuje a tu proszę:sorry2:
no i :
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!!!!





Dziewczyny ile płacicie za wode jak macie liczniki? Nam teraz założyli własnie.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Moja mam dzisiaj zabrala Adasia a mnie wzielo za generalne porzadki:-D:-D zmienilam firanki umylam okna podlogi wyodkurzalam kurze poscieralam wypucowalam kuchnie i lazienke a jak pachnie:-D:-D:-D:tak::tak::tak: Robie sobie cherbatke i siedze lub leze do gory dupcia:-):-)

mamita- czy ja wiem czy duzo ja tez jak Iwonka mam rozliczenie co pol roku i za swiatlo wyszlo mi 360zl bo 20 musialam doplacic:tak: w sumie nie tak zle a laptop i tv chodzi prawie ciagle:baffled::baffled: tyle ze piore raz w tygodniu i tyle:sorry2::sorry2: czajnika elektrycznego nie uzywam lodowke mam tak malo ze male zakupy sie nie mieszcza:dry::dry: takze chyba nie jest zle:sorry2::sorry2: a czekam ciagle na rozlicznei ogrzewania i mnie trafia strasznie dlugo a czekam z oplata czynszu bo licze ze bedzie nadplata:sorry2::sorry2:

Joanna myslalam ze bede pierwsza z zyczeniami a tu nie:-):-) Wszystkiego NAJ NAJ Z okazji Rocznicy Ślubu:tak::tak::-D chociaz my o sobie nie zapomnimy bo nasi mezowie to widze nie bardzo :-D:-D
 
Ja sobie chwile usiadłam boszzz dwie male szafy a mam juz cztery wory duze .... nie wiadomo za co łapać...


Iwonka "niby" nie ma ech jak cos wymysla czasami

Kamilka ILE ?!!! ja mam tak z dobre dziesięć w tygodniu... juz nie wspomne ze M ma mundur ktorego codziennie nie piore a tak jakby on jeszcze codziennie mi rzucał do prania z pracy to niewiem ile bym prała... a tak odda do czyszczenia i z głowy ale i tak wiecznie pełno prania.

Ja mam plyte ceramiczna duzo piore, tv tez a mi wychodzi ok 300zł za poł roku
 
Wiktoria-nie o to mi chodzilo tylko ze w jeden dzien w tygodniu piore a pran mi wychodzi ze 3-4 w tym dniu:-D:-D:-D bo Adasia codziennie w innne rzeczy przebieram o te problemy ze skora a ja cos dorzuce swojego. tyle ze teraz w wakacje piore mniej bo odchodza mi rzeczy meza:tak::tak:
 
Wiki to mało płacisz:tak:a kiedy przeprowadzka?:-)
U mnie pralka chodzi codziennie ,ale tez nie mniej niż 5 razy w tyg:sorry2:i czasami dwa prania zrobie jednego dnia jak pogoda sprzyja:tak:
 
Ostatnia edycja:
napisałam rano takiego długiego posta i widze, ze go nie ma:wściekła/y:

Iwonka ja się mogę z Tobą zamienić na mieszkania :-D:-D:-D tyle, że ja na tym zadupiu płacę 2xtyle co Ty w Wawie
co do szkół/przedszkoli to tez zalamana jestem... ale raczej z tego względu, że Maja jest pierwszym rocznikiem który zaczyna wcześniejszą edukację. I tu mnie boli bo ona z konca grudnia jest. Niby program napisany specjalnie pod te dzieci (miałam okazję się zapoznać) ale przerażona jestem tym, że tak naprawdę między niektórymi dziećmi będą aż 2 lata różnicy... przyjeżdża do mnie kumpela z córką ze stycznia 2005 roku i ta Julka jest dużo większa od Majki, bardziej sprawna... nie wiem jak to moje dziecko się odnajdzie. Najchętniej to bym jej nie puszczała... wtedy między dziećmi miałabym rok różnicy szkolnej...

Wiktoria jakbym miała dostać swoje mieszkanie to uwierz a wyprowadziłabym nas stąd w pół dnia :-D
dasz radę w końcu będziecie na swoim

Dotkass a Ty gdzie jesteś? wracaj tu szybko!
 
Joannaon, moje gratki z okazji rocznicy, prawie okrągła!

Wiki, pakuj się nie marudz i zapros nas na parapetówkę!

Iwonka, no właśnie, jak oni to zorganizują z tymi maluchami to ja też nie wiem...Chyba będzie rocznik eksperymentalny!?
 
reklama
Iwonka u nas rachunek za prąd jest co 2 miesiące więc na pół roku płacę 900zł. Laptop chodzi rzadko teraz, pranie ograniczam do 3-4 razy w tyg., mikrofala nie chodzi, w piekarniku piekę mięso ze 2-3 razy w miesiącu. Zawsze płaciłam max 240zł a ostatnie 2 rachunki to masakra. Ostatnio w tym okresie za, który był rachunek byłam 2 razy na turnusie(łącznie 4 tyg) i rachunek był taki sam chociaz pralka nie chodziła, laptop też nie, piekarnik, mikrofala. Tylko tv u teściowej i jej czajnik bezprzewodowy bo tylko ona uzywa:)wściekła/y:).
Wiki 300zł za pół roku? Może sie zamienimy chociaz raz rachunkiem:-D
Joanna 500zł za wodę?:szok:

Ja dokładnie nie wiem ile płacę za wodę bo to doliczają do czynszu. Mamy swój licznik ale i tak mam dużo. Zawsze było 7-8 kubików a teraz mam 15:szok:Moja mama mówi że zużywamy jezioro miesięcznie...No ale co myć się trza...:-D
 
Do góry