reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie.

Joanna, najlepsze życzenia urodzinowe! :-)


Prawie skończyłam wczoraj książkę Stephena Kinga i miałam strasznie głupie sny z nią związane. Ale normalnie nie mogłam przestać czytać, tak mnie wciągnęło, że do pierwszej czytałam. Pierwszy raz jego książkę czytałam, ale normalnie wciąga jak narkotyk. Muszę jeszcze coś sobie sprawić.
 
reklama
Witam
Ja umieram,nie wiem czy mam to co Kondzio ale od wczoraj brzuch mnie strasznie boli,nie moge jesc:no:w pracy myslalam ze nie wytrzymam.boshhh jaki poczatek:baffled:ide lezec,na ile Kondzio mi pozwoli.
Migotka a co to za ksiazka?nie czytalam nic wieki:baffled:

Joanna wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-)
 
Hej kochane ja dzis w pełni matczynego dołka .Zuza mi cały dzień wyje ,próbuje wymuszać sie3 ,rzucać .Już nieraz miala takie akcje ale nie cały dzień:no: Może dlatego że w weekend byliśmy na dwóch imprezach roczku i 50-tce mojej mamy .Oby bo jak tak bedzie stale :wściekła/y:

Joanna wszystkiego co najlepsze z okazji urodzinek :-)


Kwiateczek teraz tobie zdrówka ,pewnie coś wirusowe

Dziubek dobrze że wszystko ok aż sie boje jak ja bede już prawie przy finiszu

Musze iśc w piecu palić bo faceta nie ma ,wody cieplej nie bedzie i zimno coś Uroki swojego domku
 
J0-anna-on 100lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz załącznik 230678

Migotka- ja mam w domu ze 3-4 książki Kinga. Nie mogę sie jednak wczuć w żadną i efekt jest taki , ze pierwsze powiedzmy 30 stron i do widzenia. Stoja na półce i czekają aż się zlituję.

Ja polecam Christophera Moor'a.

Jak piszecie na ile procent będzie chłopczyk wg rozeznania lekarza , przypomina mi się zaraz scena z serialu Spadkobiercy ( najlepszy serial świata)
- Panie doktorze to będzie chłopczyk czy dziewczynka
- dziewczynka
- jest pan pewien?
- tak
- na ile procent?
- na 5.
 
Hej,

Szopek - to łózko jest z tych rozsówanych i ma po dwóch bokach miękkie boczki. Mają długość 1/3łóżka więc Zuzia nie spada z niego. Bałam się na początku bo ona w łóżeczku różne akrobache w nocy robiła ale to może dlatego że mało miejsca miała. Na duzym łóżku śpi w miarę spokojnie. Ze dwa razy tylko przekręcilka się w poprzek:tak:

Joanna - przyjmij i ode mnie najserdeczniejsze życzenia :-) Tak w ogóle to powinnam złozyć większoci dziewczyn życzenia imieninowe, urodzinowe i rocznicowe bo tak rzadko zaglądam że dawno już nie składałm życzeń:zawstydzona/y:
 
Witajcie. Nie odzywałam się przez pewien czas, bo trochę zmartwień większych i mniejszych miałam/ mam ale długo by tu pisać. Bynajmniej z ciepłym wiosennym podmuchem powróciłam do Was.

kwiateczek - Dużo zdrówka dla Was.

sylwia - Znam ten ból, bo niestety też często musze palić w piecu jak nikogo nie ma... wóz albo przewóz.

Joasiu, w dniu urodziń życzę Ci wszystkiego co najlepsze.

Jesli chodzi o bunt 2 latka to u Nas nie jest jakoś tragicznie ale jednak też córcia wszystko na "nie", często jest krzyk, płacz a potem przylatuje i się przytula i w ogóle czasem chce rządzić. Choc jak tak czytam czasem to póki co to powinnam się cieszyć, że tylko tak to wygląda, choć dziś jest wyjątkowo marudna... nawet kur na podwórku zaczeła się bać. :p
 
Ostatnia edycja:
Witam majoweczki :-)
Panistepelek fajnie ze wróciłąs do nas :-)
Kwiateczek zdrówka życze i wspołczuje!
Ciezaroweczki pozdrawiam i całuje w brzusio ;-)
Joanna najlepsze zyczenia ,spełnienia marzeń a najwiecej zycze zdrowka!
 
reklama
witajcie dziewczyny

Witajk Panistepelek:tak::tak::tak: fajnie ze wrocilas :tak::tak:

Ja juz w pracy robie sobie kawke moze ktos dolaczy:tak::tak: mnie dzisiaj czeka siedzenie do 14.30 bo dzieci rekolekcje wiec u mnie nudy ale moze polece po sklepach bo dostalam 1 pensje:-):-):-)
 
Do góry