reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam
Iwonka w pudelku jest tylko krem,polewa i ciasto:confused:czyli co mam zaparzyc zwykla herbate w szklance?

Ola zdrowka dla dzieciaczkow.
Ja mam sie lepiej,jeszcze takie chwilowe zawirowania w brzuchu ale jest ok.moich sasiadow corka ma wymioty i biegunke a bylismy u nich w weekend.coprawda Kondzio byl juz zdrowy ale oni jakos srednio z nami gadaja teraz,tak z lekka pretensja:baffled:
 
reklama
Hej dziewczyny ja też próbuje coś zrobić przed swietami ,hmm dobrze że choć Zuzannna lepsza ,odpuścily ja calodzienne humorki .teraz bylyśmy na spacerze ,nazbieralysmy bazie i padla niby nie powinna spac już teraz ale wszystko mi sie poprzestawialo .Licze że choić pranie powiesze bo kolejna pralka sie kończy a tak mi na droge zmyka.

Iwonka fajny rower ,taki księzniczkowy i nie jakiś drogi .Ja ostatnio dogaduje mojemu P. że bedziemy mieli same księżniczki w domu .jakby była by dziewczynka to byloby 4:1 (licząc psa):-D

Panistepelek witaj wszystkie czekalyśmy az wrócisz:tak:

Mamita nie wiem czy dobrze to ujme ale z ta diagnoza nie bedzie az tak żle tzn. tak oglądalam ostatnio reportaż o dziewczynce jednej z blizniaczek która miała porazenie ale objawialo sie "tylko "trudnością z chodzeniem i przy rehabilitacji było coraz lepiej A tak to bardzo mądra i wygadana
Mam nadzieje ze dobrze zrozumialaś o co mi chodzi .Trzymam kciuki
 
Kwiateczek tak zwykła herbate zaparz,a te ciasto sie polewa poprostu zeby bylo takie mokrawe:tak::tak::tak:

W Warszawie jest super ciepło ,normalnie az mi miło:tak: w samych sweterkach bylismy:tak:
 
Iwonka dzieki;-)nie ma to jak byc sierota w kuchni:sorry:
Zapomnialam napisac o rowerku,super jest:-)nie zauwazylam czy tu sa z Dora choc raczej tak ale ksiezniczkowy tez jest ladny:tak:mam nadzieje ze kiedys tez taki bede mogla kupic;-)
Sylwia ja dzis probowalam lazienke umyc,plytki bo sie prosily a oczywiscie Kondzio nie spal i mi pomagal,tzn recznikiem mi je wycieral i plynem polewal:baffled:nie ma rady,z nim nic ne zrobie:no:

Mam pytanie.czy myslicie ze Kondzio mogl zarazic te sasiadke?myslicie ze biegunka mozna zarazic?na zamknietym dopisze.
 
Witam! Ja dopiero teraz... Byłam na zakupach chciałam kupić sobie torebkę bo Zuza się bawiła i zostały strzępki:szok::baffled: Ale skończyło się natym że kupiłam Zuzi spodnie i legginsy. Muszę cos na allegro wyhaczyć dla siebie. Zakupy świąteczne już mam. W piątek tylko sałatkę zrobie i sernik w sobotę. Wyprałam pół dywanu -jutro reszta- nie cierpie tego robić:no:

kwiateczek
co do znajomych to niby nie było źle. Babcia z Polski poleciała z lekami bo w takim stanie nie mogli przylecieć do PL. Mały doszedł trochę do siebie i zaraz przylecieli na drugi dzień wylądowali w szpitalu:baffled::sorry2:

Ola wytrwałości życzę i zdrówka dla dzieci;-)Oby do świąt im przeszło:tak:

Migotka MPD może być skutkiem wylewu. Mózg jest uszkodzony. Lewa komora bardzo poszerzona-na polski "duża dziura w mózgu"..:-:)-(

Sylwia ja praktycznie przygotowałam się na taka diagnozę ale mam ogromną nadzieję-i wierzę, że skończy się na niedowładzie prawostronnym, który powoli zanika. Jednak rozwój został oceniony na 10 miesięcy-głównie dlatego, że Zuzia nie mówi. Jeśli chodzi o rozumienie to oceniono na 2,5 latka.
 


Witam się po bardzo długiej nieobecności, ale jak pisałam, miałam straszny młyn w pracy a w domu nadal nie mam komputera-niedbalstwo, ale cóż...

Od poniedziałku jestem na urlopie, wpadłam dziś tylko na sekundkę do pracy i chiałabym Wam życzyć

Zdrowych, spokojnych i Wesołych Świąt Wielkanocy




 
Witam Dziewczyny

U nas ok szykujemy sie do Świat i dlatego tez jakbym sie juz nie pojawila chcialam Wam zlozyc Świateczne życzenia...

Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!
 
Witam! Widzę, że wszystkie Majówki zajęte przygotowaniami świątecznymi. Mnie właśnie zważyło się ciasto na babkę:wściekła/y:Hm, pewnie skończy się na kupnej:zawstydzona/y:
Jutro tylko łazienke posprzątam i sałatkę zrobię a w sobotę sernik i świetowanie:-) mam zamiar w sobotę już odpoczywać po święconce(?).
Wesołych świąt
 
zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych!
wie2..gif
 
reklama
ja też chciałabym życzyć Wam moje drogie

Wesołych Świąt oraz
Żurku smacznego
Baranka cukrowego
Pisanek wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Dyngusa mokrego
i wszystkiego bardzo udanego.

alingua..png

 
Do góry