reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam was mamusie po dłuższej przerwie. Ostatnio Natala zaczęła mi mocno ulewać po posiłkach i musiałam ją mocno obserwować. Wprowadziłam nowy plan jedzenia i się uspokoiło. Znalazła sobie nową zabawę, która polega na turlaniu się!!!! Niestety już nie poleży sama na macie, bo największą frajdą jest zturlanie się na środek pokoju!!! Teraz nie mogę odwrócić się nawet na sekundę, bo moje dziecko idzie zwiedzać świat!!! W ten sposób ukróciła mi siedzenie spokojnie na kompie, gdy grzeczniutko bawiła się na macie... Na dodatek "diametralnie" skróciła sobie spanie w dzień. W tym tygodniu spała 2 razy dziennie po 30 minut. Jedyną szansą na dłuższe spanie był spacer, ale z tą pogodą to się można...
 
reklama
Kamilka, mój Miki też ma stulejkę, taką, której mam nie ruszać sama w domu, prawdopodobnie skończy się u chirurga. A lekarz mi powiedział,że to najgorsze,co można dziecku zrobić, jak mu tam skórka pęknie:baffled:
Iwonka, ta twoja Vanesska to zdolna bestia, gratuluję.
Joanna29, witaj!:-)
 
Ja wlasnie pije kawe moi meszczyzni spia a ja za pol gdzodzinki wychodze noc w miare przespana raz jadl ale kilka razy wstawalam go przykrywac smoczka dac bo spal niespokojnie pewnie zeby :baffled:

Ola K i Iwonko moze to taki pierwszy bunt bo sie pojawil nowy czlonek rodziny i chcieli pokazac kto zadzi i kto jest najwazniejszy ;-) mam mlodsza siostre :-D

Aurelia no wlasnie ja nie mam sumienia zrobic tak jak kamilka pisala ... bo chyba Darek tez tak ma moze jak Twoj .. spytam pediatry na kontroli

Ha-NN-Ha to bedziesz miala w domu mala ksiegowa :-)
 
A ja znów do szkoły lecę:-p Wczoraj też byłam i nie nadrobiłam co pisałyście, a pisałyście chyba dużo. Jutro postaram się nadrobić. Miłęgo dnia życzę Majóweczkom :-)
 
Witam się i ja:tak:

Wczoraj chciałam Was popołudniu poczytać ale mała marudna była. Nie chciała w ogóle spać chociaż co 5 min ziewała. Cos jej się pomerdało. Teraz śpi i chyba odsypia wczorajszy dzień. ja już na półmetku sprzątania. Zostało odkurzyć i umyc podłogi. No ale poczekam aż niunia się obudzi.

Co do tego strasznego ojca to też bym mu rqaczej jakiąś kare fizyczną niż śmierć wymyśliła. Śmierć to za proste rozwiązanie.

Johanna - Moja jeszcze się nie turla bo z brzuszka na plecki jeszcze się nieumie przewrócić. Ale i tak muszę ciągle na nią teraz uważać, bo jak się przewróci na brzuszek to po 20 min marudzi bo chciałaby dłużej poleżeć lub poczołgać się a tu nie ma na tyle siły. Chęci przewyższają możliwości:tak:Tak więc co róż przekręcić ją muszę oczywiście wszystko to jest z wielkim jej płaczem.

Iwonka - Córcia to sprytna bestyjka. Oby jej tak łatwo dalsze liczenie szło:tak:
 
Ha-NN-Ha to bedziesz miala w domu mala ksiegowa :-)
Hehe to by się zgadzało bo jak była w brzuszku to studiowałam rachunkowość i pisałyśmy razem pracę magisterską hihi.

Moja mała też dzisiaj budziła się co rusz, ale karmiłam tylko o 2:00 i 6:00 a tak chyba chciała sobie postękać.

Zmykam się uczyć, zaraz moja mama przyjedzie to odciązy mnie dzisiaj od opieki.:sorry2:
 
Witam. Ja nie wyspana bo moja Klaudia tez sie dzisiaj strasznie wiercila i co i rusz ja bralam do siebie na cyca .,chyba tak z 5 razy....

Kolo 13ej jedziemy na zakupy,bo pusto w lodowce i wogole i mam zamiar sobie tez cos kupic.Mysle jakis spodniach jeans'owych bo wszytsko ze mnie spada i nie mam w czym chodzic :-(

Milego dnia!
 
hej dziewczyny
zawiodlam sie na tej pogodzie chcialam jechac na wycieczke i DUPA:angry::angry::angry:

a co do Adaska juz mu przeszlo ale wczoraj dla pewnosci wezwalam pani doktor taka znajoma i ktora od urodzenia zajmowala sie kuba i spytalam co ja mam robic jak to robic a ona na to ze jednak pomoc dziecku zeby uniknac nacinania bo wtedy dopiero dziecko cierpi... i pomalu ssowac pokazala mi jak i zeby malemu nie zrobic krzyuwdy...Adas nawet nie drgnal jak ona to zrobila i pomalutku schodzi no ale musimy robic to w wodzie...

wogole jestem tajka zla moj mezus robi wszystko zeby unikac ze mna jezdzenia gdzies ale jakby mamusia zadzwonila zeby jechac tu i tu to jest swiete i skoczylby jak oparzony..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
OOOooooo Jakie pustki

No to chyba w nocy cos musialo byc ze maluszki sie tak krecily

Kamilka kurcze wiesz co mam nadzieje ze Moja pediattra nie zrobi mojemu malemu co Twoja :baffled:
Musisz mu troche uswiadomic ze teraz jestes Ty u adas ale nie z byka tylko na zasadzie "tej samej druzyny" uwierz ze dziala :tak:


Ha-NN-HA łeeeee to nie ma sie co dziwic ja tez sie w ciazy uczylam a wiesz kiedys czytalam ze dzieci kobiet ktore chodzac w ciazy sie uczyly ... latwiej przyswajaja wiedze lub szybciej sie ucza bez obrazy dla mamus ktore sie w ciazy nie uczyly ale gdzies tak czytalam ze to ma wplyw na plod juz co sie robi
Ale sie zakrecilam ... zmeczona jestestem :sorry2:

Iwonka pochwal sie co kupiłaś ?

dziubek moze zachaczysz moje podłogi ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry