reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witajcie:-):-):-)

Bardzo bardzo dziekujemy razem z Adasiem za zyczenia:tak::tak::tak::tak:

U nas konczy sie imprezka bo szykujemy sie jutro na komunie:-):-) Tyle ze mnie dopiero pomalu zaczyna przechodzic przeziebienie:confused2::confused2: nie ma to jak snieg w maju:sorry::sorry::sorry::sorry:

Milego Dnia
 
Witam.
Aniu, Kondziu, Adasiu 100 lat!

kamilka- wszytkiego najlepszego.

sylwia-
z taczką?
Miku ma od dziś taczkę i kocha ją miłością bezgraniczną. Nie dość, ze taczka , to jeszcze zółta a to już szczyt szczytów.:-)
U nas nadal szału pogodowego nie ma. Pewnie już pojadłam w tym roku truskawek, porzeczki już też baj, baj.
Z kuriozów pogodowych to ja wolę manne z nieba.

 
Spóźnione, ale najlepsze życzenia urodzinowe dla Ani, Konradka i Adasia
i dla nieco starszej Kamilki:-)


Pogoda dopisuje, to ruchu na forum nie ma. My się bawimy w ogrodniczki z Miśką i dzisiaj sadzimy kwiatki różne do wiszących doniczek, a przedwczoraj wysiałyśmy kocimiętkę.
Miśka trochę się uspokoiła. Co prawda ja nadal jestem wrogiem, bo najczęściej Olka jest u mnie na rękach, ale jest lepiej niż w Jaworze. Dzielnie też się spisała w czwartek jako starsza siostra przy szczepieniu Olki. Mała waży 6030g, przechodzimy już na mm.
Chcę schudnąć, ale mój organizm się broni przy karmieniu. Jak byłam u mamy, to przeszłyśmy na Dukana. Po prawie 3 tyg. zeszło tylko 2 kg.
We Wrocławiu jakaś plaga samotnych rodziców. Wczoraj byłam w państwowym przedszkolu. W grupie 3-latków 15 miejsc i wszystkie będą dla dzieci tych rodziców.
Ciekawe jak będzie ze żłobkiem?
 
Keyko biorą rozwody,lub separacje zeby otrzymac status samotnego rodzica tylko po to zeby miec miejsce w przedszkolu,ale co sie dziwic ludziom jak miejsc tak mało.A co to kocimietka? Ja wysiałam tez rózne róznosci w ogrodku ;-) U mnie karmienie piersia mnie tak wychudziło że szok.....

U nas piekna pogoda,dziś w planach zabawy podworkowo -ogrodowe a jutro wypad na cały dzien na kulki ;-) a za tydzien idziemy na komunie.
 
Iwonka kocimiętka to taka roślina ozdobna, a po wysuszeniu Laska ją podjada (taka maryśka w wersji kociej;-):-p).
Ciekawe tylko czy na spacer nie będziemy musiały gdzieś podjechać autem, bo wzdłuż naszej ulicy robią wycinkę drzew. Szkoda, bo nie chorowały i było dużo cienia, ale jakiś palant sobie wymyślił ten cały remont łącznie z sadzeniem nowych drzew. Tylko ile czasu minie, zanim one wyrosną na takie potężne drzewa:sorry2:

A odnośnie przedszkola, to i tak jestem spokojna, bo Miśka dostała się do elżbietanek. Chciałam tylko sprawdzić, jakie szanse były by przy normalnej rekrutacji.
 
reklama
Do góry