reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiki dzieki ;-)

Byłam teraz zobaczyć co tam panowie robotnicy zrobili bo w koncu wykończenie ruszyło. Ale i tak ze 2 tyg jeszcze bedzie.:sorry2:
Pojechałyśmy sobie z Klaudia autobusem :tak:ku jej uciesze;-)

Ide obrac ziemniaki do kurczaczkow ,surówki kupiłam dwie gotowe.Ja je lubie:tak:
 
reklama
Wiki ,ja nawet nie umiem zrobic takiej jak oni robia te gotowe.Np taka zwykła surówka z marchwi,co jest w takich zestawach 3 róznych surówek .pyszna jest,w smaku jakby byl jeszcze tam jakiś owoc a czytając skład to nie ma go tam.ale jakieś sa tam dodoatki że w sumie lepiej sie nie zglębiac w nie:-D:-D:-D:sorry2:lubie wogóle surówki ,do obiadu lubie miec kolorowo.Jak dziecko ,unikałam ich.
 
Iwonka to prawda, np lubie biały sos a do tego buraczki ladnie wygląda i smakuje. Ogólnie cos co ladnie wyglada od razu lepiej smakuje jakos
 
To http://allegro.pl/kabina-parowa-z-h...038868.html:sorry2::sorry2::sorry2:trzymajcie kciuki.Podali mi adres do odbioru osobistego w Gdańsku. wystawiaja faktury vat.wiec chyba .... tfu tfu żeby nie zapeszyć.

Iwonka mi ta strona się nie otwiera... ja mam Żukowo nieopodal ;* 20min autem :) straszna cena za transport... pokaż kabinę :)
Szopek kiedy będziesz pisać felietony?? a może już to robisz...
Pola fajni i otwarci nieznajomi heheh
Kwiateczku gratki dla Kondzia ;-)
 
Witam i zapraszam na kawe ;-)

Mały miał zostac ze mna a o 7 dym on jedzie do dzieci bawić sie.. to go zawiozłam

jakie dzis propozycje obiadowe ?
 
reklama
Witam.
Wiki bardzo dobrze że Darek tak za dziećmi:tak: i nie trzymam sie mamusi "spoódnicy" a ty masz spokój :tak::tak::tak: ja tez mam spokój bo z Klaudia jest całkiem inaczej siedzieć niz są one razem i sie biją i kłócą ciągle.:sorry2:
Na obiad dziś wyciagnełam schabik,beda tradycyjne kotkety z ziemniakami,obowiązkowo koperek i fasolka szparagowa.Ale bez beszamelu bo mi sie nie chce robic i zapiekac tego z serem.

Byłam na zebraniu w przedszkolu.Trwało ponad 2,5godziny:baffled: nerwa miałam jak nie wiem,szczególnie na kilka osób nowych z pierwszych grup,zreszta nie tylko ja miałam dośc kilku osób.Były dyskusje ,głosowania:sorry2: to wszystko na sali głównej .Potem wszyscy poszli do swoich grup i tam nauczycielki gadały swoje. Były listy rózne i sie podpisywało np czy na religie zezwalamy aby dziecko chodziło.Czy zgadzam sie na uczestnictwo dziecka w programie anty nikotynowym,czy zgadzam sie na jakies badania logopedyczne..Głosowania czy chcemy wycieczki dla dzieci,czy chcemy zakupić dla dzieci zestaw 6 książek przygotowujących ich do szkoły.cena prawie 80zl itd ,itd... dużo by pisać...

I tak w tym miesiacu za przedszkole zapłace 630zł:szok::angry::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry