reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
13862_owieczka.jpg

Keyko, przepraszam, że spóźnione... wszystkiego najlepszego :tak:

dzień zaczął się tak ślicznie, słonecznie, a teraz pada :-(
mimo wszystko, życzę Wam miłego popołudnia...
 
Witam jak tam po wekendzie rozruszalyscie sie juz ? ja pn zaczelam bardzo pracowicie ech...

szopek fajnie bez reklam mozna film do konca obejrzec. Jak maly idzie spac to ja rozkladam wyrko ogarniam wszystko i sie klade z checia obejrzenia jakiegos filmu niestety pierwsza reklama moja odrazu zasypiam

Keyko również spoznione zyczenia ale wszystkiego najlepszego !!! :tak::tak:

pola oj ale mi sie marzy grill chyba tez musimy w ten wekend sie zorganizowac oby tylko pogoda dopisała

Iwonka macie dzialke ? to super z tego co pamietam jak tam mieszkaliscie mialas ogród a tutaj wiedzialam ze wspolne podworko ;-)
 
Witam. U nas słonko swieci choć za ciepło to ma nie być.Pranie wstawione,wywiesze na dworze.:tak:
Wiki tak miałąm na myśli ta co mieszkaliśmy tam.:tak: Tu tęz mam swoj kawałek spory ogródka:tak:
 
Hej dziewczyny

Ja sie pomalu szykuje do pracy dzisiaj ledwie wstalismy tak nam sie dobrze spalo:-):-)

Adas w zlobku. U nas pogoda tez super cieplo i slonecznie:tak::tak:

Mam teraz malo czasu wiec rzadziej zagladam ale widze ze i wy spedzacie czas pewnie z dzieciaczkami korzystajac z pogody:tak::tak:

To pa.. Milego dnia:-)
 
My po wizycie,mam wyeliminowac produkty ktore zawieraja E 102,E 104.E110.E122 E124 E129
Problem taki ze nie mam nic takiego albo poprostu nie pisze.Jesli nie mam mam wyeliminowac mleko,czyli nie dawac nic z mlekiem.problem jest taki ze Kondzio wlasciwie tylko wieczorem je kaszke,mowila cos o mleku sojowym.nie wiem co robic,nie wiem czy nie umie szukac tego czy nic nie mam.
WELIMINOWAC MLEKO..HMMM BOSH NIE WIEM CO MU DAM JESC.Rano je buleczke mleczna,chleba nie chce.....to wszystko nie jest bo podejrzewaja jakas alergie tylko dlatego ze jest napobudliwy:baffled:ta dieta niby ma go uspokoic,tylko jakos nie wiem jak:baffled:boshhh jestem zmeczona juz tym wszystkim.


Iwonka sliczne suwaczki,pozazdroscilam:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Kwiateczek- mleko sojowe bywa też alergizujące,zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Zwykłej bułki nie zje rano, tylko maślana czy tam mleczną, nie wiem czy to jest to samo?
Te wszystkie E to barwinki raczej. Jakie pije soki, jakie je słodycze? Sprawdź koncentrat pomidorowy jeśli używasz. Barwinki są tez w wędlinie. Może zrób pieczeń, podawaj zamiast zwykłej szynki .
Trudno mi ogarnąć w jaki sposób Kondzio jest energiczny ponad umiar. Chyba za dużo widuję energicznych dzieci.

Wiktoria-nie jestem w stanie nawet sięgnąć pamięcią, kiedy to zaległam na kanapie z pilotem w ręku. Oczywiście oglądam tv ale tylko i wyłącznie " kontem oka". Reklamy mi nie przeszkadzają , po prostu nie korzystam wtedy z tego kąta oka do łypania na bok.

Ola odezwij się.
 
reklama
Witam z rana pracusie ;) życze miłego dnia wszystkim


szopek ja mam dobrze o tyle ze maly wczesnie chodzi spac moge ogarnac i miec czas dla siebie chociaz zwykle sie konczy tym ze padam i zasypia, a gdzie tu jak mamy maja po dwojce bobasów.. normalnie pelen podziw

kwiateczek nie mam pojecia z ta alergia nie mamy takich problemów ale szopek chyba dobrze pisze, moze cos w sokach itd bo coz innego.

Moje dziecko wstaje na mleko od nie pamietam kiedy byl czas ze spal. Czy ktores z waszych pociech tez je w nocy ?
 
Do góry