reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Czy ktoras z waas robi taka salatke jakby;ogorek kiszony w kostke pokrojony,do ego cebulka w kostke,doprawic i chyba olejem troszke polana.Moja tesciowa taka robi,nawet dobre.To cos dla ciezarnych chyba najlepsze:-D:-)dziubek,sylwia macie ochote n takie cosik:-p:-p:-p
mój tato tak robi, bardzo smaczne

Aniusia w czasie ciąży poszłam sobie na podyplomówkę :-)
a to butki, tyle, że moje są granatowo-bezowe
http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?act=showBookmark&favOid=186841
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Nie bardzo mam czas, więc zajrzę wieczorem.
Kamilka-idź z nim do lekarza porządnego, może powinien brać zyrtec czy coś w tym stylu. Może trzeba pobrać wymaz . Ja jako dziecko ciągle chorowałam na górne drogi oddechowe. W końcu zrobiono mi wymaz i okazało sie, ze mam gronkowca i paciorkowca w gardle.
Może po prostu nie był wyleczony na maxa wcześniej.
Nawet jak pójdziesz prywatnie to wydasz tyle samo co raz na leki.
Miku mi chorował w grudniu to poszła banieczka w samej aptece.

Ja daję jovit ( taka tańsza wersja cebionu) ale teraz w zimie i w czasie pluchy jesiennej.
Daję też zyrtec, jak robię przerwę to Młody ma zaraz zapchany nos.

Potem będę czyli do potem.
 
Przyszlam ze zlobka i w sumie wszystko ok tylko juz po spaniu zjesc nic nie chcial.. dlatego wstawilam mu zupke to moze w domu zje. :tak::tak:

kwiateczek wlasnie nie moge wymusic tego skierowania:-:)-( Jutro z nim pojde do lekarza i sproboje pojde do tej pani co go od urodzenia prowadzi Dzis nie moge bo sa szczepienia.
A ciotka nic mi nie zalatwi bo moze mi umowic wizyte prywatnie tyle to sama potrafie. tylko ze kasy brak.
 
szopek ja tez dawalam juvit ale wlasnie podczas tej pluchy itd juz go nie bylo w aptekach u nas :-p

kamilka dziewczyny dobrze radza, dobrze teraz bo jak zaczniesz pracowac i zaczynac od zwolnienia to tez nie za bardzo ;-)

pola nie wyswietlily mi sie zadne buciki :-(

kwiateczek to w sumie dobrze nie musisz mu dawac :sorry:, u nas jest roznie szczegolnie z owocami jablka tak teraz reszta srednio. Jak bylam z nim w domu to nie dawalam codziennie bo go dopilnowalam zeby zjadl jablko surówke, twarozek czy wypil sok...

pozniej dokoncze bo mi moj urwis siedzi na kolanach i sie cieszy do ekran u ze w szy st ko mi zaslania
 
Jestem wieczorkiem umowilam sie jutro z Adasiem na wizyte i wydusze od pani doktor jakies badania ten wymaz i moze badanie krwi bede pytac i ewentualnie wymuszac:tak::tak::tak:

a co do stazu dzis bylo wiadomo co z moim stazem a tu dzwonie a kierownika juz nie ma:wściekła/y::wściekła/y: i musze czekac do jutra podobno od poniedziaku wszyscy maja przyznane ciekawe co ze mna???

Brzuch mnie boli nadchodzi@@@@ wiec to wina ze narzekjam na wszystko taki urok ale jak przyjdzie to wszystko mnie znow pusci:rofl2::rofl2:
 
kwiateczek ja tez lubie sałatke z ogórków kiszonych z cebulką. Zawsze do tego nierozłącznie śledzie i ziemniaczki w mundurkach:-pMój Tata lubił pichcić w kuchni i większość rzeczy robie właśnie z jego przpisów;-)

kamilka mój bratanek tez jest alergikiem i nie chcieli testów zrobić. Bo za mały ale bratowa znalazła miejsce gdzie robią takie testy poniżej 3 roku życia jakieś ogólne. Wiadomo tylko że uczulony na roztocza, marchew i czekoladę. Ale prywatnie 70zł chyba płaciła. A teraz ma 5 lat i ma miec testy juz normalne;-)
 
Kamilka, będzie dobrze, przecież wiesz, że po to tu jesteśmy. Idz jutro do lekarza, niech się wezmą za Adasia, bo szkoda żeby się aż tak męczył bidulek. Dorosłemu byłoby ciężko, co dopiero dziecku.

Pola, mi też się nie pokazują żadne butki.


Mi już lepiej, tylko jeszcze osłabiona jestem. Dobrze że do roboty dopiero w poniedziałek. Jutro się dotlenię z Mikusiem na spacerku.:-DOby tylko pogoda była znośna.
Miłego wieczorku, idę sobie poczytać książkę.
 
Witam! My już po śniadańku. Troszke ogarnę mieszkanko i za obiad się wezmę. Nie mam pomysłu na dziś:-(
Aurelia dobrze, że masz jeszcze wolne -wyleczysz się do końca:tak::tak:
Miłego dnia:tak:
 
Ja jako dziecko ciągle chorowałam na górne drogi oddechowe. W końcu zrobiono mi wymaz i okazało sie, ze mam gronkowca i paciorkowca w gardle.

Dzień dobry.
Jako dziecko miałam to samo, co Szopek, dopiero po wymazie wyszło,że to gronkowiec w gardle, a tak mama wspomina, że tylko jeździła ze mną od doktora do doktora i ciągle była na zwolnieniu. Tyle że wtedy były inne czasy i nikt na matki krzywo nie patrzył w pracy, jak była na L4 z dzieckiem, a teraz to szkoda gadac...

No a ja właśnie wróciłam z wyceny PZU i nawet ok, wiadomo-mogłoby byc lepiej :-D:-D:-D trzeba sobie ponarzekać, zwłaszcza, że mam pierwszy dzień @, więc lepiej mi w drogę nie wchodzić :-), mąż juz się rano o tym przekonał.

Nie wiem czemu się butki nie wyświetlają :-:)-(
Kupiłam półbutki elefanten, granatowo-beżowe, śliczne. Uwielbiam te buty. Kozaki nigdy nie przemokły, mimo, że Szymon się nie oszczędzał i chodził nawet po kałużach, jak było trochę roztopów... niestety cena masakra. Uważam, że są za drogie. Buty dla tak małych dzieci nie powinny tyle kosztować!!!!
Z resztą ubrania tez są drogie... W niedzielę kupiłam Szymonowi w 5.10.15 na PRZECENIE kurtkę zimową za 69.90zł - Pierwsza cena 149zł za kurtkę dla małego dziecka- powariowali!!!!!
Ostatnio byłam na zakupach i w jakimś tam sklepie była tez przecena ubrań dla dzieci i tam, przy przecenie 50-70% bluzka dla chłopca (zwykła bawełniana, z długim rękawem) kosztowała 39.99zł-ludzie to kto kupuje te ciuchy bez przecen??
 
reklama
Witam.Na dworzu nawet przyjemnie,kupiłam kilka kilo soli i sypie na chodniki koło naszego domu bo nawet nie odsnieżone znów.Jem sniadanko i zabieram sie za buszowanie w necie.Wiecie ze ja jak otwieram przgladarke to odrazu otwieram 3 karty z Onetem ,BB i Allegro:zawstydzona/y::-D:-D
Kamilka nie naskoczyłyśmy na Ciebie tylko poprostu jak niemal codziennie twoje posty są głownie o tym że Adaś ma katar ,Adas ma kaszel ,Adas znów coś tam i wogóle narzekania.Znamy sie już długo,jesteśmy jak dobre znajome my tu wszystkie majóweczki więc myśłe że każda znas ma też prawo czasem pochwalić,powiedzieć miłe dobre słowo jak i nawet opierniczyć i zwrócić uwage ale to wszystko w dobrej wierze:tak:A jestem w szoku że lekarze podejrzewaja alergie a nie chca dać skierowania:angry:przecież wizyta u alergologa nie wiąze sie odrazu z testami.Zreszta moja pediatra podejrzewa że te czeste kaszle i katary u dziewczynek może są wynikiem alergi i kazała podawać nam Zyrtec tak jak i Szopek też podaje Mikusiowi i odpukac jest spokój daję im tez codziennie witaminy Juwit:tak:I racje maja dziewczyny że lepiej teraz podkurować dziecko niż siedzieć na zwolnieniu odrazu w nowej pracy:sorry:którą przecież szukasz.

Mamita ja dzis kalafiorową z mrożonki gotuje ,zero pracy i smaczne jedzonko ;-)

Cosmo prosze przekaż dla Dotkass najlepsze życzenia urodzinowe:tak: niech sie do nas odezwie bo my ciekawe co u nich słuchać? Już sie przeprowadzili??

Ola a Ty kochana co sie nie odzywasz?????? Niepokoimy sie:-(
 
Do góry