reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam mamuśki :-)
No zasypane wszystko,ledwo doszłam do przedszkola,niech już się już zakończy ta zima...
Mamita pewnie sie udał,a może wrzuć przepis na wąteczek ;-)
Kwiateczek faworki ładne,ja w sumie nie przepadam,jedynie co lubie to cukier puder z nich :-)

Pączków zjadłam 3 tylko ale dlatego że były nie dobre,a teraz jem śniadanko. Pranie wstawione,zupka pomidorowa też wstawiona i luzik.
 
reklama
Witam

Iwonka no to nie zle ja mialam cos kupic na obiad ale jak popatrzalam na zasniezone auto i ta pogode to wygrzebalam jakies rosolowe i zrobie jakas zupe tylko :eek: u nas tez niezle wieje ... zgadzam sie ja zjadlam 3 i wszystkie byly nie dobre jeden z kremem, drugi nawet niewiem co to bylo a trzeci nareszcie z konfitura ale na spalonym oleju normalnie czuc bylo :no:
Ja z praniem nie nadarzam, dokladnie z suszeniem jeszcze M mi przyniosl słuzbówki do prania. Chyba bede musiala suszarke wyciagnac druga z piwnicy :sorry:

mamita wiem bo przeczytalam na necie ze sa gotowane ale myslalam ze na tym zadupiu nie dostane, pojechalam z mysla kupna masy krówkowej lub czegos takiego na sam koniec zostawilam ewentualnosc gotowania bomby :-D na szczescie byla gotowana i tak jak piszesz roznica chyba nie calej zlotówki. Snikers wyszedl pyszny bo zrobilam go na podstawie krówki delecty, zrobilam jak w przepisie podklad na krowke tylko krem mialam inny bez gotowania na sama gore mase krówki orzechy i polewa ta z opakowania polecam bo szybko i prosto :tak:

kto sie dolacza do kawy mam jeszcze jedego paczka i kawalek ciasta ;-)
 
ciasto-snikers-z-krowka_12945_2.jpeg

Iwonka ja mam orzechy na górze :-D:-D
a jak chodzisz z wózekiem w taki śnieg wiecie ja nie pamieam kiedy wozka uzywalam biore malego na nogach na dwor, a jak do sklepu to w auto i wzoek sklepowy albo na nogach chodzi po rynku czy cos fakt wymaga to cieprpliwosci i wytrwalosci ale juz mu coraz lepiej idze :sorry:
 
Wiki ledwo ledwo,muszę sobie pomagać pchajac nogą wózek,ale cóż nie mam wyjścia.Nie mogę iść na piechotę ,bo mam kawałek do przedszkola,przez ruchliwe ulice,zresztą w przedszkolu by mi Klaudia uciekała a tak to siedzi zapieta w wózku i jako tako spokój jest choć i tak często marudzi bo tam gorąco......
wrzuć ten przepis na tego snikersa na wąteczek,ja nigdy nie robiłam i nie jadłam.A skoro piszesz ze łatwe......
 
Witajcie dziewczyny

my od rana na nogach maly wstal z krzykiem bo oczu nie mogl otworzyc zalepieone byly jak nie wiem:szok::szok: wiec przemywamy co chwile teraz spi ja sobie poprasowalam posprzatalam...

obiadku dzis nie robie bo mam z wczoraj tzn rosolek i zapiekanke:tak::tak: a na slodko zostaly mi faworki i 2 paczki bo wczoraj jakas zaslodzona bylam i zjadlam tylko 1 i pare faworkow:-):-)

Iwonka- wspolczuje z tym wozkiem ale ja mam tez takie przejscia:angry::angry: i u nas jest jedna ulica gdzie diabel dobranoc powiedzial bylam przedwczoraj na szczepieniu i w przychodni swojej i u dziadkow wszedzie odsniezone tylko nie u mnie:confused2::confused2::confused2::confused2:

mamita- my juz dostalismy pity i w poniedzialek sie rozliczmy z mezem to 1% idzie do Zuzi:tak::tak::tak::tak:
 
Witam
Mamita moze to i dlatego ze na proszku ale pierwszy raz robilam i nie wiedzialam jak,musialabym kiedys podpatrzyc u kogos bo ja wzrokowiec jestem bardziej niz mysliciel:-D:-D
Iwonka ja tez wole paczki a G kupil wczoraj pyszne:tak:jedne z lukrem i dzemem a drugi z kokosem na wierzchu:-)ten drugi zaraz wszamam:-p:-p
Kamilka chyba lekarz musi go zobaczyc bo wydaje mi sie ze ma zapalenie i kropelki beda potzrebne:baffled:
Wiki ale wyglada pysznie:-pdaj kawalek:sorry:katujesz mnie bo ja jutro @@ mam i teraz jestem na cukrze w sumie:sorry:
 
kto sie dołacza do drugiej dzis kawki ? Mały spi moge chwile posiedzieć taka pogoda ze szok :no: nie dawno kupilam perfum a 10zl, ktore sa po 50zl;-) chcieli 20 powiedzialam ze niemam ze 10 i sie zgodził .. niby reklamuja ble ble, pewnie kra...ykm

Kamilka idz do lekarza przepisze krople i detromecyne 1%, mielismy to samo mozna sie duzo gorzej nabawic bo tym. A tak poleczysz dwa dni i bedzie z glowy

wogole ja juz dostalam pity tylko na mojego M musze czekac :sorry:

Iwonka to klaudie z wozkiem do szatni bierzesz? my na pietrze mamy ale od marca przechodzi do starszaków:-D i bedzie na dole :tak:

cosik pustki na BB
 
Kwiateczek z kokosem pyszne,znam jeden sklep gdzie sa paczki z serem i posypane własnie kokosem! Miodzio:-)
Wiki tak wjeżdżam do szatni normalnie jak wszyscy.
Kamilka ja tez uważam że bez kropli od lekarza sie nie obejdzie a są one na recepte.Nie ma co czekać tym bardziej że to weekend przed nami.

Zaraz moj R z pracy wraca.do poniedzialku ma wolne :-) Mam w planach jechać z dziećmi do wielkiej sali zabaw dla dzieci :-) Tylko cena 14 zl za godzine.....za jedno dziecko.
 
reklama
to chyba tylko ja się cieszę z tej zimy :-D:-D:-D

Wiki ale mi smaka narobiłas, za karę pakujesz a paczkę i wysyłasz poleconym :tak:;-)

kwiateczek białe serca na farmie, please :-D
 
Do góry