reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam dziewczynki z rana :-):-) Mamy już choineczkę, połówek wczoraj kupił, sztuczna ale śliczną :-). W sobotę ubieramy już nie mogę się doczekać. Miłego dnia dziewczynki
Madzia - dobrze, że zrobiłas badania będzies spokojniejsza, napewno wszystko będzie okejj. Powodzonka na usg :-):-)

Natala - bardzo ładne wyniki:-) Hemoglobinka piękna:-)
Tolka - czekamy na wiadomści :-)
 
reklama
Witam pieknie!
Pracy w pracy ;-) ma duzo więc ja tylko na chwilkę....
U nas chinka (jak mówi Mieszko) czyli choinka juz ubrana - żywa jodełka - od razu ciepełko świateczne w domku zawitało!
Pozdrawiam i miłego dnia
 
Witam
Ciekawe czy dzis ujawnia nam sie kolejne dziwczynki czy chloapaczki :)
Jade zaraz do CH wywylac zdjecia w godzine a w miedzy czasie pojde z dzieckiem na mini plac zabaw:)
 
Gdzie sie wszyscy podziali?
ja już siedze jak na szpilkch o 18:00 USG, ale wyniki napiszę nieco póxniej bo musze lepić pierożki.:-)
A wczoraj dostalam od teściowej piekny komplecik kaftanik, bluzeczka, śpioszki i czapeczka i drugi komplecik śpioszki i kaftanik. Takie słodziuchne.
Powiedziałam teściowej że wole to dostać pod choinke niż dla mnie miała by coś kupować
 
Ja tez już bym sobie chętnie poszła do domku lub na jakieś zakupki, a tu jak na złość dzisiaj całe szefostwo zjawiło się w pracy :wściekła/y: a Tobie Madziu współczuję tej nerwówki, ale myślę, że juz o 18 wszystko będzie jasne i nerwy miną bezpowrotnie:-)
ja ile razy whodze na allegro, to robie wszystko, żeby powstrzymac sie przed kupowaniem ubranek dla maluszka... ciągl meczy mnie tez wózek, bo nie mogę się na nic zdecydować...dobrze, że przynajmniej zdrówko mi dopisuje...
Mam nadzieję, że wszystkie chore majówreczki juz doszły do siebie :-):-):-)
 
Witam cieplutko!!
Przeziębienie prawie mineło, choć w nocy pobudka co 2 godz, bo nosek zatkany, grrr:wściekła/y:. Ale mam nadzieję, że najgorsze już za mną:-).
Wczoraj wieczorem nasz dzidziuś tak fikał w brzuszku, że mój J czuł jego ruchy pod ręką, oj co to był za widok!!:tak:J miał świetną minkę, zachwyconego Tatusia:-D!!
Odebrałam dziś wyniki testu potrójnego, które są dobre...ufff musiałam mieć to na papierze.
Jutro mam wizytę u lekarza, ciekawe co powie, bo znowu mi wyszła lekka anemia...ech.

Madamagda, trzymam kciuki, żeby wyniki były w porzadku. Ja też mam w domu kotka i tylko, jak sie dowiedziałam, że jestem w ciąży to zrobiłam badanie na toxo, wyszło, że już kiedyś chorowałam:tak:.

Resztę majóweczek ściskam mocno:-):-):-).
 
Ja jestem dziś wyjątkowo w domu :) Dzień wolny w pracy, a więc... do pracy. Mam zlecenie ze starej firmy, które czeka i nie może się doczekać. Ale przez choroby niani nie miałam kiedy go zrobić i teraz cały dzień przy kompie (z przerwą na bb). Julek u dziadków więc mogę pracować. W mieszkaniu bałagan, ale to my wyjeżdzamy, nikt nas wizytował nie będzie, a moja praca jest priorytetowa ze względu na opóźnienia.
Magda kciuki, żeby wszystko było ok.
Buźki!
 
Kurcze coraz bardziej boli mnie kręgosłup, musze sobie spacerki po firmie czasami robić.
I cos mało czuje dzieciaczka od 2 dni jest bardzo spokojny. Wczoraj kopnął tylko 2 razy dosłownie.

Dziekuję dziewczyny, mam nadzieje że wszystko będzie Ok i prócz tego przyniosę wiadomośc co pod sercem noszę. :-)
 
Trzymam kciuki za dzisiajsze wizyty usg ;-)wszystko napewno będzie dobrze:tak: a ja właśnie skończyłam generalne porządki jeszcze tylko odkurzyć zostało ale to już zajęcie dla męża:tak: a teraz będziemy z Wiktorkiem pakować prezenty:happy2:
 
reklama
Na moje wyniki ta z laboratorium zapytała, czy ja kiedykolwiek chorowałam:-)
To prawda, że mnie rzadko cokolwiek łapie.
Najwyzej katar 2 dni kilka cerutinów i po sprawie:-)

A niedługo będę dzwonić po wynik z toxo, a jak nie będzie to pójdę sama go jutro odebrać i nie będę drugi raz dzwonić.

madamagda trzymam kciuki, żeby wszystko na usg poszlo gładko:-)
Może się dowiesz kto mieszka w brzuszku?:-)

zwolinka ja już prezenty mam popakowane i gotowa do Świąt:-)
Też zostało tylko odkurzanie, ale to juz nie moja praca:-)
 
Do góry