reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

teręęęęęęę. Wróciłam:-).

Dziękuję za życzenia, to takie słodkie, rozczuliłam się ale i uśmiałam szop z tortem rewelacyjny!
Tort by się już zepsuł do tej pory wiec upichciłam nowy na poczekaniu. Co do dla mnie:sorry:.Pucu , pucu, chlastu, chlastu....
HPIM0672.JPG

bierzcie i jedzcie. śmiało.

Przeczytałam w względnym skupieniu co się działo przez (raptem) 7 dni ( dłużyło się) trudno mi jednak odpisać bo mi się póki co zamieniło w miazgę słowną.

witam nowo-starą majóweczkę.

Wróciłam szybciej niż przypuszczałam, dzięki hojności darczyńców urodzinowych.
Dzięki zmyślności chłopców ( no dobra, panów po 20 o twarzy cherubinków) z serwisu odzyskałam większość zdjęć. Inne rzeczy baj, baj ale nawet dobrze się z tym czuję, taka świeżynka;-).

Potem Wam coś odpisze, na razie zbieram info. Idę na inne watki.
 
reklama
Kwiateczek miśka nasz tv poszedl na gorna połke ;-):-D

nasz został powieszony na ścianie :tak:
Oki ale co dalej,dejoder,kino....nie mam gdzie tego schowac,komputer...:no:on potrafi ogladac bo jest jego ulubiona bajka,zapatrzy sie chwile,podejdzie i w trakcie wylaczy:no::wściekła/y:i nie ma:sorry:jestem bezradna

Klaudia umie wlaczac tv i dvd a nawet umie wlozyc plyte tam i sobie wlaczyc bajke:sorry: dlatego wylaczam przedluzac z kontaktu:-p
U nas kontakty sa na guziczki,podchodzi i wylacza:wściekła/y:i tak w kolo:no:

Tak moja tez telefonuje, ale tylko do taty mowiac "tata,tata,tata":-D:-D:-D:-D
.
Kondzio tez bierze tel i tatatata ale kiedys ja zadzwoilam i G mu dal telefon a on nie mama tylko tatata..:-D:-D:-Dtaty nigdy nie ma:sorry:

Szopek witaj;-)
A ja zaraz bede jesc obiadek,czerwony barszczyk z ziemniaczkami:-p:-p:-p

Wiecie druga rzecz z tym spaniem u nas.Jedna noc przespi ze nawet nie steknie(jak ostatnia)inne steka co 10 min:no:to ploacz i wedrowanie po calym lozeczku:baffled:ja nie mam pojecia co z nim jest:eek:
 
Wrocilismy z przedszkola,jeszcze bylam zrobic zakupy sasiadce,jest taka mrzawka ale cieplo.:tak:Dzis Vanesska zjadl;a w przedzszkolu tylko kilka lyzek zupy rzadkiej i na podwieczorek ciasto:sorry::no:

Dziewczyny czy ma ktoras z was przegladarke SAFARI ?? Bo wyglada swietnie tylko nic o niej nie wiem.Ide szukac w necie cos o tym.Kuzwa ,przegralam aukcje,ktos przed samym koncem,w ostatniej sekundzie wkroczyl do licytacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::sorry:

Szopek
twoj tort tez fajny:tak::tak::tak:dobrze ze juz masz naprawiony komp i zdjecia odzyskane:tak:
 
Ostatnia edycja:
Moja Amelcia też telefonuje, i gada po swojemu jak najęta, ostatnio dzwoniłam do R i zawsze wtedy biorę na głośnomówiący, żeby Amelcia słyszała, a Ona jak słyszy R to krzyczy "Tatuś, tatuś..." ach, R ostatnio jak usłyszał to ponoć łzy w oczach stanęły ze szczęścia ;-)

witaj szopek, torcik pyszny i jaki ślicznusi :-);-):-p, a tak poważnie, to zjadłabym naprawdę :tak:

kwiateczek, no tu fakt, Amela już nie rusza dekodera i konsoli, kiedyś wyjmowała kartę, ale przestałam zwracać uwagę jak to robi i przestała, zauważyłam, że im częściej mówię, "nie, nie wolno" tym częściej i chętniej to coś robi, więc przyjęłam odwrotną metodę i udaję, że nie patrzę :tak:

Iwonka, ja nie mam tej przeglądarki, więc nie pomogę...a mi się sprzedała jedna rzecz o to za dużo więcej niż chciałam :-);-):tak:
 
Witam wieczorkiem :)
szopek torcik cudny, a jaki pomysłowy :)
Ja obejrzałam właśnie Detektywów i zaraz małego szykuję do kąpieli, bo muszę zdążyć na Na dobre i na złe. Tomkowi tak spodobało się bujanie w bujawce, że nie chciał z niej zejść.
Dobranoc kobitki :)
 
Hej dziewczynki, wieczorkowo,
ja mam spokój z tv i dekoderem bo sa na górnej półce tylko czasami Filip wyłączy listwę przy kompie. A tak poza tym to mam w domu jak w twierdzy wszystko pozabezpieczane, kontakty, szafki, szuflady rogi musze jeszcze kupić blokade na lodówkę bo Filip sam wyciąga jogurty:szok: i najczęściej je rozwala w kuchni na podłodze:crazy:
Jutro cały dzień na uczelni od 9 do 19.30 chyba padnę i pewnie jutro nawet nie zajrzę:zawstydzona/y:
Dotkass ja właśnie jestem po kłótni z T. coraz częściej nam się to zdarza, nie wiem co sie dzieje, chyba mamy kryzys :zawstydzona/y:. tylko że ona nie chce o tym gadać...
Szopek torcik superancki aż czuje jaki pyszny. Ja mam urodzinki za tydzień dokładnie w niedziele( tak tak urodziłam sie 1 listopada - jako dziecko ryczałam z tego powodu bo nie mogłam robić urodzin w ten dzień) mam trochę depresje bo kończę okrągłe 30 lat!!!!:-( a tu studia nieskończone, dom w marzeniach tylko(aż) gromada dzieci, ach życie kto je zrozumie????:sorry:
Miłego weekendu majóweczki
 
no nie myślcie sobie, ze go upiekłam ja go kopiuj /wklej zrobiłam a najpierw wyguglałam.Tyle mojego wkładu. ja się zabieram od x czasu zrobić ciasto w mikrofali co to parę minut i gotowe , ale jakoś weny brak tylko sam apetyt.

Iwonka- ja używam Snajper Allegro, eBay - Snajper.net. O safari czytałam dobre opinie , ale ja muszę używać firefoxa bo mnie na innych przegladarkach niesamowicie wk**wiają wyskakujace okienka z reklamami, a tu ad block i koniec. Kiedys lubiłam operę ale przez reklamy zrezygnowałam. Explorera to nie trawie tak maksymalnie, brat w laptopie ma IE to az mi sie nie chce wchodzic na net .

Cieszę sie bardzo ze zdjecia odzyskałam. Oni musieli je jakoś poodnajdywać , wieć co nieco sobie też poogladali i sie cieszyłam , ze nie miałam żadnych zdjęć ...:sorry: nie teges jakiś. Tylko Miku w parku, Miku w lesie, Miku nad wodą. Nawet gołego Miku nie mam ( jakis w kąpieli czy coś).

Kwiateczek- Miku też mi tak wszytko rusza, komputer już 2 razy przez niego był w naprawie. Musieliśmy wywalić naszą szafkę rtv i wstawic wysoką komodę. mam na niej tv, dvd obok( które miało byc w pólce zamykanej, ale przecież jak otworzę, zeby cos puścić to on nie daruje prztyczkom).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzia wrezcie zansęła. Byliśmy w Kościółku. Jutro jadę groby czyścic. Znicze w tym roku droższe niż ostatnio. :wściekła/y: Jutro muszę cosik do jedzenia przygotować bo w niedziele mamy gości z Wrocławia
 
Do góry