reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam! Aleście poszły z postami od rana:szok::-) Zuzia własnie zasnęła wiec musze do sklepu wyskoczyć bo spaghetti chciałam zrobić ale sama nie wiem:sorry:Pogoda fatalna, zimno i pada deszcz. Wczoraj wieczorem gości mielismy i o 19 wypiłam kawę prawdziwą tzn sypaną. O godz. 1:30 jeszcze nie spałam, do tego Zuza się rzucała po całym łóżeczku. To mozliwe żeby po kalafiorowej bolał ja brzuszek?
 
reklama
Kapusniak jadła i było ok nawet grochówke podali jej w szpitalu i zjadła i też było ok. widocznie kalafiora nie toleruje:no:
Byłam w sklepie i czas za obiad sie brać póki Zuzia jeszcze spi. Chciałam dzisiaj jechać na msze za Tatę ale jak zwykle nie ma kto zostac z Zuzia bo A. kończy auto naprawiać:wściekła/y: I tak muszę jechać bo obiecałam Mamie że z Kościoła podrzucę ja do domu-ma 5km. Jak zabiore Zuzie to pewnie mi zaśnie w drodze powrotnej bo to juz po 19 będzie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
mamita mogło, mały jak zje kalafior to pozniej mało dziury w pampersie nie wypierdzi :eek:

My juz po spacerze, rybka kupiona swiezutki dorsz :-p poprosilam o trzy male fileciki.. prawie kilogram :sorry: juz przygotowana. Zastanawiam sie czy nie skoczyc pomysl na rybke w sosie czosnkowym czy jakos tak ;-)

Kwiateczek miśka nasz tv poszedl na gorna połke ;-):-D
 
Dotkass podejrzewam ze jeszcze troche i tak zrobimy tez. Narazie nie siega znaczy siega ale tylko do polki.

A moze byc cos zlego ze dziecko duzo spi, badz lubi spac ? Wstal o 6 pozniej ok 9 poszedl na drzemke 1,5h. Poszlismy na spacer, jak wrocilismy zjadl obiad, pobawil sie, teraz wypil mleczko i chyba zasnie. Pozniej juz nie spi tak do 19, troche po 19 znowu spac i tak do 6.
Od malego tak spal jak wyszlam ze szpitala nastawialismy telefon zeby w nocy dac mu cyca bo Pani jakas w szpitalu powiedziala ze takiego malucha co 3h karmic trzeba a on potrafil spac 5h bez przerwy nawet w ciagu dnia :-D
 
Wiki, pozazdrościc, widocznie potrzebuje snu, ale coz sie dziwic, ma tyle jodu...ach, marzenie...Amela tez potrafila bedac mała przespać całą noc, o 22 jadła cyca, a potem dopiero jak wstała, ja jej nie budziłam, są różne szkoły, ja korzystałam ztej ze jak dziecko głodne da znać, obudzi się, no i że sen jest ważny :tak:;-)
 
Ale dzis klikacie,a ja znow spalam,zasnelam razem z Klaudia tzn kazdy w swoim lozku przed 12ta i ona jeszcze spi.

Ja mialam problemy ze snem u Vanesski ale drugie dziecko sie juz inaczej chowa i Klaudia od poczatku nauczona spania we wlasnym lozeczku i mam spokoj.....
W naszym pokoju dziewczyny recznie nie wylacza same tv,chyba ze pilotem,ale dekoder juz tak.A w pokoju dzieciowym to tylko Klaudia umie wlaczac tv i dvd a nawet umie wlozyc plyte tam i sobie wlaczyc bajke:sorry: dlatego wylaczam przedluzac z kontaktu:-p
 
Dotkass teraz to i ja wiem ze nie budzic i jak niechce jesc nie daje na sile,ale nam powiedziala tak w szpitalu ze co trzy godniny bo taki maly 2460 g sie urodzil, wiec tak bylo pare nocy ze nas budzil budzik do karmienia teraz sie z tego smiejemy :-D

Iwonka zdolna corcia ale dzieci to sa kumate jak niewiem Darek jak dorwie zelasko to jezdzi i prasuje odkurzaczem tez wie jak, pilotem kieruje w tv oczywiscie umie go wlaczac bo ten guzik sie najbardziej rzuca w oczy, a telefon do ucha :eek: i "Alooo, Alloooo, tak, tak "przy czym kiwa głowa :tak:
 
reklama
Tak moja tez telefonuje, ale tylko do taty mowiac "tata,tata,tata":-D:-D:-D:-D

Dam jesc Klaudii i nie dlugo idziemy po starsza lobuzice do przedszkola.Troche szkoda mi wyciagac Klaudie na dwor jak przezioebiona ale nie goraczkuje i bedzie pod folia jesli pada.
 
Ostatnia edycja:
Do góry