reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Vivien pewnie ze pamietamy !!!! Zycze Krzysiowi duzo zdrowka! Niech wam roznie zdrowo :) To Krzys ma juz 3 miesiace.Zagladaj czasem do nas bo my tu cie wspominamy czesto :)

Ming tylko nie przesadzaj bo wiesz dwiganie nie jest za bardzo wskazane bo moze sie lozysko odkleic.....
 
reklama
A dzis chyba skusze sie na seksik z mezulkiem choc wooogole nie ma ochoty.I nie wieze juz w zadne naturalne sposoby.
 
Vivien, kopę lat! Fajnie, że się odezwałaś i że z Krzysiem wszystko w porządku. Jestem już spokojniejsza.

Kluliczek,szkoda faktycznie, że Cię tu nie było wcześniej, jak robiłyśmy ten durny test. Mówię Ci, co ja przeżywałam...ale dziewczyny mnie wspierały ile mogły, do końca!
 
A slyszalyscie ze znowu 2 miesieczne dziecko mocno skatowane trafilo do szpitala,podobno pobite przez rodzicow !
 
Nie, nie, staram się mimo wszystko uważać. Teraz za to dogorywam. Mój P wziął Milkę do znajomego więc mam jakąś godzinkę dla siebie. Ale przyznam że jak przeczytałam Twoje Iwonko ostrzezenie z tym łożyskiem to sie dziwnie zlękłam :baffled:.

Vivien życzę dużo zdrowia Krzysiowi.
 
Nie słyszałam o tym dziecku :no:. Biedactwo. To są chyba te "becikowe dzieci" "zrobione" przez ludzi, którzy nie nadają się na rodziców.
 
Ming tak slyszalam ale ile w tym prawdy to nie wiem...

Ja wpadlam tylko na chwilke,bo moj malzonek gra i zrobil sobie mala przerwe wiec ja szybciutko na BB,ech to uzalenienie... Al;e zmykam juz lezakowac.Kolorowych snow zycze :)
 
Dziewczyny wczoraj dostalam smsa od Polki

21.05.08-"Dzis o 8.50 urodzila sie moja corcia Zosia. Wazy 3340i mierzy 53 cm. Dostala 10 pkt w skali Apgar. Jest cudowna!"

czyli kolejna majoweczka przepraszam ze dopiero teraz ale ja tez nie znajduje czasu zeby czesto zagloadac:-(
 
Świeżo upieczonym mamusiom gratuluję a dzieciaczkom życzę wszystkiego najlepszego.

Byłam na procesji, zrobiłam jakieś 4-5 km. Jestem padnięta. DO tego jeszcze ten ból mięśnia półdupka :baffled:.
Przed chwilą wydawało mi się, że mi się wody sączą ale chyba mi się tylko wydawało. W kazdym bądź razie się wystraszyłam. Niby już jeden poród mam za sobą ale na prawdę nie wiem, co mnie czeka z drugim i się boję...

Jutro będę pakowac torbę, no chyba, że w nocy będę musiała ;-)

Idę się położyć. Dobrej nocy.
 
reklama
Do góry