reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam ponownie ja po spacerku w centrum i po zakupkach wykonczona zara mykam pod prysnic bo cos mnie bóle łapią moze po prysnicu mi pomoże . a miałam sie pytac co do sexu bo ja mam juz rozwarcie na 2 centymetry moze juz więcej niewiem i chodzi mi o toi czy mój mąż moze mi sie no wiecie do sierodka spuścic :szok: bo sama mam obawy i moze wy mi podpowiecie zgóry dziekuje za odpowiec miłego wieczorku zara mykam pod prysnic puzniej wpadne .Gratuluje kolejnej mamusi ale sobie mały wybrał date 3 Maj pamietna bynajmniej


matko kochana
:confused2::rolleyes2:
 
reklama
. a miałam sie pytac co do sexu bo ja mam juz rozwarcie na 2 centymetry moze juz więcej niewiem i chodzi mi o toi czy mój mąż moze mi sie no wiecie do sierodka spuścic :szok: bo sama mam obawy i moze wy mi podpowiecie zgóry dziekuje za odpowiec


Dziękujesz to odpowiem - musicie uważać, żeby mu w oko nie psiknąć:tak:.
 
hej dziewczyny
jestem kolezanka aenye
chcialam Wam przekazac ze lezy na patologii, ale wody nabraly nieciekawych kolorow i czeka na oksytocyne
bede Was informowac jak bede cos wiedziec
pozdrawiam
 
Witam was wieczorową porą. Nareszcie mam chwilkę, żeby odsapnąć i poczytać forum. Nie zdawałam sobie sprawy, że przy dziecku to jest aż tak ciężka, fizyczna praca :szok: Czekam tylko, aż Iga polubi kąpiele, bo na razie każda kończy się płaczem i szamotaniną :zawstydzona/y: Karmienie idzie coraz lepiej, jednak dalej pozycja spod pachy jest najlepsza, choć niewygodna jak cholera.
Mam pytanie do dziewczyn, które już urodziły - czy Wy też macie jeszcze takie duże brzuchy, jakby to był piąty albo szósty miesiąc?
 
Dziewczyny przekazuje wiadomosci od Aenye
"Iwonko tu aenye.Jestem w szpitalu i nuda...2 h pod ktg.Zaraz dostane oxy,ale to na test,jak mlody reaguje na skurcze,bo samoistnych skurczy nie mam.............Pozdrawiam goraco,przekaz majoweczka"
i drugi po moim do niej:
"Wody na zamiane sie leja i sacza i maja slomkowy kolor...Teraz po oxy mam skurcze nawet mocne,ale do porodu ni chu chu..No nic.Trzymajcie kciuki ja sie chyba cos pomecze tu troche znowu porod na oxy i kazdy centymetr wyzebrany,cos czuje! :-( buzka"
 
O rany jestem w szoku,co sie dzieje w tej Warszawie! :crazy:
Warszawianki to ktory park wybieracie( wybieramy ) na porod?????????????????:szok:

Aenye trzymamy kciuki! Dotkass za ciebie rownierz!!!!!!!
Szopek :-D
 
reklama
Do góry