reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Olu - dobrze, ze z wynikami w porzadku! Tez bym chyba powtorzyla tak na wszelki wypadek mimo wszystko...

Puchatka - trzymam kciuki! Chociaz pewnie masz juz dzidzie przy sobie jak 8 cm rozwarcia juz bylo!:-) Czekamy na informacje.:-)

Maja - no to do konca tygodnia juz nieduzo czasu!:-D

Ja bym sie jakos bala tego olejku rycynowego...

Jestem po odwiedzeniu Inflanckiej i wszystko mi sie podoba. Moze poza cenami... polozna - 800 zl, sala do porodow rodzinnych - 600 zl, zzo - bezplatnie... Czyli za porod 1400 bym placila... I chyba sie zdecyduje, bo tak to mam zapewnione miejsce no i polozna mi sie spodobala.Obejrzalam tez jedna z trzech sal do porodow rodzinnych no i stwierdzilismy z Mezem, ze chyba sie wykosztujemy... Chodzi mi teraz chyba glownie o komfort psychiczny, ze juz cos mam zapewnione na 100%.
 
reklama
\
A ja dziś mam okropnie dziwny dzień nic tylko bym spala albo sie gdzieś zakopała a takie ładne słoneczko na niebie :no:
Poza tym tatuś wrocil i mala tak podenerwowal że teraz mi żyć nie daje i wywolala uśpione od kilku dni skurcze i jeszcze gorzej bo te w kręgoslupie też.A tatusiowi też pokazala kto tu rządzi bo jak mu zasadziła to złóżka spadł bo myślał ze mala brzuch rozerwie. Jeszcze mam biegunke oj coraz wiecej tych niby symptomow porodowych ale mam nadzieje że to jeszcze nie to bo ja to sobie zalożylam że dopiero po niedzieli moge sie rozpakowywać :tak:
Miałam dzis prasowac ubranka ale jakos nie mam sily.
Przeczytalam wszystko ale malo pamietam

Przede wszystkim Gratulacje dla naszych nowych mamuś ale nas zaskoczylyście:-):-):-)

Mm81 dołaczam sie do życzeń fajnie że córeczka może już z wami świetowac choć nie wiem czy macie teraz na to glowę:happy:

Dobra ide na razie bo dostałam extra zadanie dane do aktualizacji wpisywac

No własnie ja się wstydziłam o ty napisać ale teraz moge bo to normalne -i tak byłam dzis w kibelku na 2 aż 6 razy:szok::szok::szok:A te ostanie razy takie właśnie przeczyszczające.....
Nic takiego nie jadłam a słyszałam własnie ,że symptomy porodu:-D:tak::szok:A wiecie ,że mają byc w majowy weekend burze???:surprised::oo:Pewnie i urodze w burze hehe tak jak małego...:sorry2:Fajnie by było bo teraz to tylko sie czeka a te moje skurcze to takie ,że nawet nie licze phhi:cool2::eek::rolleyes:

Witam świeżo po wizycie u "Majowej":rofl2: mamusi. wklejam zdjątko licząc,iż ktos przeniesie to gdzie trzeba.:tak:
oto mały Mikołaj ("aureliusz" <-- bo to idealna miniaturka mamy.)
Jak to zapewne Aurelia wam przekazała Mikołajek waży 2950g i mierzy 51 cm. Pozdrawiam wszystkie rozdwojone mamusie szczerze gratulująci Te mamy które dzielenie czekają do maja :-)

Śliczniutki nasz drugi chłopczyk!!!!No prawie kopia Aurelii :-D:-):tak:Super fajnie ,że dziewczyny tak szybko zdjęcia wklejaja!

Kathy ja tez tak mam, nawet jak jest czysto mi się wydaje, że nie wystarczająco i sprzątam prawie na okrągło, też nie wiem czym to jest spowodowane

Ja tez nie wiem wiciem gniazda czy co???:baffled::dry::-p



:tak::tak::tak:

Zalamka moja ciocia ma urlop do 6 maja:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: ale jej sie dostalo ode mnie jak mogla musi byc w zpitalu bo chyba sie zalame...:-:)-(

To albo musisz poczekac do 7 maja:-Dalbo poprosic ciotke o przybycie gdy bedziesz rodzić hehe powodzenia Kamilko bedzie dobrze -naprawde jak się bedziesz denerwować i co chwile myslec kiedy urodzisz :dry:to zachamujesz swój poród przez takie myslenie nawet położne o tym mówiły:tak::tak::tak:

No moje chłopaki przed chwilą dopiero wrócili i ti ojca autem bo nasz jak chciał juz wyjeżdzać to mu półoska pękła i dupa!!!Jak pech to pech nam zawsze pod górkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I jutro cały dzień trzeba naprawiac i bedzie się grzebał a ja tu w każdej chwili moge urodzic i ci taxi weze????:angry::wściekła/y::confused::eek::eek::eek::oo::oo::unsure::unsure::unsure::hmm::szok:
Szkoda słów....
Byłam u mamy i troszkę pogadałyśmy kłuciłyśmy się o to gdzie bedzie mały jak urodze czy u niej czy u teściowej:baffled:i ja wkońcu orzekłam ,że wyjdzie w praniu...
No tak bo tak bedzie a najgorszy problem z prowadzeniem małego do przedszkola -A ani nie bedzie mógł zawieść ani odebrać :no::no::no::sorry2:Trudno jakoś podołamy....
Ja narazie zmykam małemu ząbki i spać położyć pa może wróce ;-)
 
Gratulacje dla nowej mamusi.

KATHY - ciężko macie z tym samochodem, nie przejmuj się, mąż jak zaradny, to na pewno naprawi.

Ja dziś troszkę posprzątalam, ale jakoś nie chciało mi się za wiele robić. Potem spacerek z mężem - i znowu zaczęlo boleć w dole, ale cóż. No i zakupy w markecie, nie lubię marketów.

zmęczona jestem - uciekam papa

 
dobry wieczur dziewczyny ja dopiero zdołałam męża wygonic z kąpa pszeczytałam co prawda nie wszystko bo juz siły nie mam zara ide spac gratulacje dla kolejnej mamusi i witam nowa majóweczke ja po dzisiejszej wizycie u ginekologa odetchnełam wszystko jest w pożądku mały rosnie jak na drożdzach . A co do tej pełni ksieżyca to całkiem ciekawe zaniedugo sie pszekonamy czy to działa oby bo niechce mi sie juz czekac a pszedemna cały miesiac bo mam na 31 maja termin .Dobranoc dziewczyny spokojnej nocy
 
No to Puchatka się pospieszyła.....:-DCzłowieka pół godziny nie ma a tu takie newsy!!!:szok::szok::szok::szok:
No :szok:.Teraz to chyba dnia nie bedzie bez nowo rozdwojone majóweczki :-D:tak:
No chyba ,że się jakos uspokoi i bedzie kilka ddni ciszy i znów się zacznie po paru dniach ....
Wykruszamy sie wykruszamy...Ale co w tym jest ,że rozsypuja się dziewczyny,które maja terminy dopiero koło 20 maja!!!:szok::szok::baffled:A madamagda albo ma kompa dalej zepsutego albo też sie rozdwaja .
Ja uciekam kochaniutkie pod prysznic bo jestem zmachana tym cały dniem i moja "syzyfowa praca"-kto ja doceni???Mąż nawet nie zauważy a ja padam tylko od czego?Od leżenia hehe:-D:-D:dry::dry::-pFaceci są ślepi...
DOBREJ NOCKI MAJÓWKI!!!!
 
Jej jak super. Codziennie jakaś dzidzia na majówkach.

Wszystkim świeżo upieczonym mamom i ich słoneczkom dużo zdrówka życzę!!!I gratuluję!


Pozostałym majówkom spokojnej nocki!
 
reklama
Do góry