reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe szczęsliwe testowanie:-)

Gadałam z ginem. Jak jutrzejsza beta wyjdzie po mojej myśli mam podejść popołudniu bo receptę na luteinę albo duphaston a termin usg mam na 17 maja.
 
reklama
Dzien Dobry 😊
Ja dziś po pracy idę na progesteron (21dc), zobaczymy co tam wyjdzie.
Reszta badań kuleje, mam chociaż nadzieję, że to wyjdzie w normie 😅
 
Dam koniecznie!
to trzymam kciuki za dobry wynik 😏
Ja jak w tym cyklu nie zaskoczyłam z fasolką, to jeszcze czeka mnie badanie miedzy 3-5 dniem cyklu.
A póki co moja gin nie wie pod co mnie podciągnąć, bo niby PCOS a niby nie🤷‍♀️Pierwsza ciaza tez była stymulowana i dopiero się udało na lekach
 
Dam koniecznie!
to trzymam kciuki za dobry wynik 😏
Ja jak w tym cyklu nie zaskoczyłam z fasolką, to jeszcze czeka mnie badanie miedzy 3-5 dniem cyklu.
A póki co moja gin nie wie pod co mnie podciągnąć, bo niby PCOS a niby nie🤷‍♀️Pierwsza ciaza tez była stymulowana i dopiero się udało na lekach
A dlugo się staracie??
Ja podejrzewam że ta owulacje mam, ale dla świętego spokoju mam badać 2 miesiące pod rząd, jak wyjdzie ze nie ma owulacji to wkraczamy ze stymulacja :D
 
Oby nie trzeba było się wspomagać 😏
Teraz to dopiero 2 cykl starań, stad tez komplet badań na starcie, zeby nie tracić czasu. O pierwsze ponad 1,5 roku starań.

U was to będzie pierwszy bobasek? ☺️
 
Rozumiem, czyli musieliście się trochę postarac o pierwsze 😊 pewnie, lepiej go nie marnować, tak czas szybko leci...
Tak, my staramy się o pierwsze od stycznia. W marcu biochrmiczna. Do sierpnia daliśmy sobie czas, jak nie wyjdzie to pójdziemy do kliniki. Również nie chcemy tracić czasu, wolimy się zbadać szybciej..
 
reklama
Rozumiem, czyli musieliście się trochę postarac o pierwsze 😊 pewnie, lepiej go nie marnować, tak czas szybko leci...
Tak, my staramy się o pierwsze od stycznia. W marcu biochrmiczna. Do sierpnia daliśmy sobie czas, jak nie wyjdzie to pójdziemy do kliniki. Również nie chcemy tracić czasu, wolimy się zbadać szybciej..
Myśle , że to bardzo dobre podejście. Moze to marne pocieszenie.. ale skoro udało się w marcu, to znaczy, że nic nie stoi na przeszkodzie do sukcesu 😊
Mam nadzieję, że każda z nas szybko zobaczy 2 kreseczki ☺
 
Do góry