reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

ja jem zapobiegawczo jak w poprzedniej ciąży żeby cukier pilnować więc raczej się nie obżeram, mam wrażenie, że jem mało ale długo, 2h potrafię mielić śniadanie :(
nie zrozum mnie źle... to obżarstwo pisałam odnośnie swojej osoby ;) mam wrażenie, że to nie wzdęcie tylko nadmiar kilo

mimo treningów... ale cwicze narazie raz w tygodniu bo się zebrac nie mogę ;)
 
reklama
nie zrozum mnie źle... to obżarstwo pisałam odnośnie swojej osoby ;) mam wrażenie, że to nie wzdęcie tylko nadmiar kilo

mimo treningów... ale cwicze narazie raz w tygodniu bo się zebrac nie mogę ;)
jasne, rozumiem :D ja to zrzucam trochę na to, że faktycznie może mięśnie "pamiętają" dzisiaj wlazłam w spodnie jeansy ale już usiąść w nich to jest misja, siedzę rozpięta :D
 
Do połowy 6 tygodnia było mi tylko śpiąco, mózg ameby miałam zapominającej o wszystkim i piersi mnie bolały. Końcówka 6 tyg. i początek 7 go zaczęła się jazda z Mdłościami, które w 8 przybrały totalnie na mocy. Weszłam w 9 tydz. Teraz i czytałam że niby 8 i 9 najgorszy jeśli chodzi o mdłości. I modle się o to, żeby tak było bo jak idę spać to boje się następnego dnia :) mdłości i brak apetytu, ale jak nie zjem to mdłości jeszcze większe i totalny zjazd. W 8 tyg. też nabrały częstotliwości bóle podbrzusza.

Oby tak było! Ja miałam mdlosciowy kryzys wlasnie w 7/8 tygodniu, jak weszłam w 9 to było lepiej, teraz w 10 mdli mnie już zauważalnie mniej, ale muszę jeść:)

Wieczorami jest mi straszliwie gorąco, mega dziwne uczucie bo nie mam dreszczy jak w gorączce, ale czuję się taka rozpalona i zwykle ide wczesnie spać. Mąż dziwi się codziennie "co tak wczesnie", czym mnie niemiłosiernie wkurza ☺️ Trochę jak przy okresie- mowilam że boli mnie brzuch, a po godzinie pytał co taka smutna chodzę. Mężczyźni 🙄

Zazdroszczę cery:) moja zwykle gładka buźka pokrywa się wypryskami, cały czas mam przynajmniej dwa:D
 
A czy macie przeczucie co do płci? Bo ja mam takie coś dziwne, nie wiem skąd ale czuję że to będzie chłopak, w pierwszej ciąży z córką nie miałam czegoś takiego, więc w sumie jestem ciekawa czy to przeczucie się sprawdzi. Oczywiście płeć mi jest obojętna, chcemy z mężem zdrowe i zywe dzieciątko, a czy synek czy córeczka obojętne, że wszystkiego będziemy się cieszyć tak samo bardzo
 
A czy macie przeczucie co do płci? Bo ja mam takie coś dziwne, nie wiem skąd ale czuję że to będzie chłopak, w pierwszej ciąży z córką nie miałam czegoś takiego, więc w sumie jestem ciekawa czy to przeczucie się sprawdzi. Oczywiście płeć mi jest obojętna, chcemy z mężem zdrowe i zywe dzieciątko, a czy synek czy córeczka obojętne, że wszystkiego będziemy się cieszyć tak samo bardzo
Mam tak samo jak z synkiem, ze chce synka a mąż wolałby córkę 😂😂😂
 
reklama
A czy macie przeczucie co do płci? Bo ja mam takie coś dziwne, nie wiem skąd ale czuję że to będzie chłopak, w pierwszej ciąży z córką nie miałam czegoś takiego, więc w sumie jestem ciekawa czy to przeczucie się sprawdzi. Oczywiście płeć mi jest obojętna, chcemy z mężem zdrowe i zywe dzieciątko, a czy synek czy córeczka obojętne, że wszystkiego będziemy się cieszyć tak samo bardzo
mi się dwa razy śniło, że bedzie córka ale nie wiem czy na opak interpretować czy jak ;)
 
Do góry