reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Mam pytanko do Was co byście zrobiły w sytuacji jak czekacie na propozycje dziecka do adopcji i nagle zachodzicie w ciążę. Jesteś na początku ciąży, a tu nagle dzwoni adopciak, że mają propozycje dziecka. Co w takiej sytuacji byście kobietki zadecydowały?
ja bym i tak adoptowała 😍 te maluchy czekają na rodziców
 
reklama
Dziewczyny a macie jakieś objawy ? Bo ja tak nie bardzo, jedynie senność w ciągu dnia ze czasem bym na siedząco zasnęła i mam problemy z wypróżnieniem, mam zaparcia. A tak to nic w sumie. Żadnych mdłości nic. A i wzięło mnie na jedzenie jajek na twardo, mogłabym codziennie jeść gdzie wcześniej na jajko musiałam mieć naprawdę ochotę żeby zjeść, czyli rzadko się to zdarzało
 
Ja też nic nie czuję. Bardziej objawy miałam mną początku. Teraz to mam spadki ciśnienia, czasem zgagę i plecy co któryś dzień mnie bolą.
Dziewczyny a macie jakieś objawy ? Bo ja tak nie bardzo, jedynie senność w ciągu dnia ze czasem bym na siedząco zasnęła i mam problemy z wypróżnieniem, mam zaparcia. A tak to nic w sumie. Żadnych mdłości nic. A i wzięło mnie na jedzenie jajek na twardo, mogłabym codziennie jeść gdzie wcześniej na jajko musiałam mieć naprawdę ochotę żeby zjeść, czyli rzadko się to zdarzało
 
I ja nie mam objawów. Tylko o 9 wieczorem jestem senna, czego raniej nie było. I odrzuciło mnie od kawy - niesmaczny przysmak po jej wypiciu do końca dnia
 
reklama
No ja wczoraj miałam j wymioty i zgaga i mdłości. Jeden dzień taka kumulacja, a dziś już nic nie występuje 🤷 za to chyba od klimy żeby migrena nie zaatakowała załatwiłam sobie gardło...co dziewczyny polecacie na gardło?
 
Do góry