reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Czy PaPPA robi się tydzień przed USG? czy wszystko w tym samym dniu? bo na recepcji mówi inaczej, lekarze inaczej więc już nic nie wiem :(
 
Czy dostałyście osobno skierowanie na test PAPPa, czy jest to w ramach usg 11-13+6? Nie mam skierowania na PAPPA, mimo, że ginekolog sama mówiła, że z racji wieku mi przysługuje, ale widzę, że na liście skierowań tego nie mam. Mam za to USG 11-13+6
 
Na recepcji mówiłą mi że mam tydzień wcześniej zrobić, a wydawało mi się że gin kazała zrobić tego samego dnia

A kto będzie opisywał wynik? Pewnie ta osoba, która robi usg. U mnie tak było. Jeśli zrobię inaczej pobranie krwi, to mi nie opiszą, bo u nich są takie zasady. A mi się już nie chce wnikać, czy są dobre czy nie 😁
 
A kto będzie opisywał wynik? Pewnie ta osoba, która robi usg. U mnie tak było. Jeśli zrobię inaczej pobranie krwi, to mi nie opiszą, bo u nich są takie zasady. A mi się już nie chce wnikać, czy są dobre czy nie 😁
tzn, badanie Pappa muszę zrobić w diagnostyce, a USG mam w gabinecie, ale widzę że powinno się robić wszystko tego samego dnia
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Nieśmiało się witam, zaglądam tu od jakiegoś czasu ale zbierałam się w sobie czy zaczynać rozmowę na następnym forum bo przy dwulatku na stanie ciężko ogarnąć jeden wątek, ale co zaszkodzi :D
Mam na imię Ania i obecnie jestem w 6 tygodniu swojej drugiej ciąży, w poniedziałek byłam potwierdzić temat u lekarki, póki co wszystko jest w porządku 🙌 w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową i dostałam z tego względu od razu skierowanie na krzywą cukrzycową żeby móc sprawdzić, czy i w tej ciąży będę mieć to "szczęście". Czy któraś z Was może też się z tym borykała/boryka? :)
Na stanie mam już wesołego dwulatka Artura, odstawiłam KP na przełomie lipca i sierpnia, 8.08 pojawił się pierwszy okres i od razu po testach owulacyjnych udało nam się zajść. Póki co etap jest dość wczesny ale chciałam Was przywitać! :)

Termin z miesiączki mam na połowę maja, ale znając ten sposób liczenia to pewnie termin faktyczny wypadnie na drugą połowę maja :) kartę ciąży zakładam na następnej wizycie.

@Cantosowa macham mamuśko! :D
@helloitsmeanna napisz do #niepamietam nicku o dodanie do wątku prywatnego.
 
Do góry