reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Hej,
Jestem 7+1 i jestem po wizycie u ginekologa dzisiaj i moje maleństwo ma 1.2cm już i ❤️ bije 🙂
Za 2 tyg kolejna wizyta, a 30.10 badania prenatalne.
Tez wam tak ciężko wyczekać do kolejnych wizyt? 🫣
Moje ma 2,1cm 😍 ten widok i gratulacje od lekarki zrobiy mi dzień i mam ochotę chodzić codziennie na takie wizyty 😍
 
reklama
Hej,
Jestem 7+1 i jestem po wizycie u ginekologa dzisiaj i moje maleństwo ma 1.2cm już i ❤️ bije 🙂
Za 2 tyg kolejna wizyta, a 30.10 badania prenatalne.
Tez wam tak ciężko wyczekać do kolejnych wizyt? 🫣
Ja wciąż czekam na 1 🤪 ale praca i życie po niej wypełnia mi czas i jakoś leci. Ale wiadomo chciałabym już być po.
 
A czym to uzasadniają?
No bez ogródek, to endo straszy poronieniem... 😱 W co ciężko mi uwierzyć, podkreślam, przy ciąży fizjologicznej. Więc tu mi się to strasznie nie podoba.
Gin, no cóż - on uzasadnia, że to bardzo duże obciążenie dla organizmu kobiety i że lepiej odstawić z czym jestem w stanie się zgodzić (tzn. z tym obciążeniem), ale ja z kolei uważam, że nie ma co na w razie wu odstawiać dziecka, tylko chcę mądrze poprowadzić swoją dietę, suplementację i w tym chciałabym mieć wsparcie lekarza.
 
Dziewczyny gratuluję wam tych dobrych wiadomości z dzisiejszych wizyt❤️.
Ja musze poczekać na swoją kolejna wizytę tydzień i chyba za tydzień będę się umawiać na badania prenatalne jeśli wszystko będzie ok. Jestem według miesiączki 8+5, według usg ostatnio była 4 dni młodsza ciąża. Ogólnie, na razie jakoś nie "żyje" tą ciąża, nie rozmyślam itp., mam z tyłu głowy, że jednak w tych pierwszych tygodniach zdarzają się straty, a ze względu na to, iż jestem wysoko wrażliwa przyjęłalam taką obronną tarczę. Mam nadzieję jednak, że za tydzień się to zmieni i będę już w stanie cieszyć się tym stanem 🙂
 
reklama
Do góry