reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Ja ćwiczyłam przed teraz nie ćwiczę bo najpierw ciagle zmęczona byłam, później na wizycie okazało się ze mogę mieć dugi pęcherzyk lub krwiak , i z uwagi na to ze to moźe być krwiak przestałam ćwiczyć
U Nas sezonowo. Maj- wrzesień weekend 70km na rowerze. Do tego tenis 🎾 3h w tyg. Ostatnio byliśmy w sobotę tydzień temu ( w niedzielę robiłam test) i już czułam słabsza rękę i więcej wody przyjęłam, więc chyba już zakończymy sezon. A zimową porą był basen- czekam na wizytę i zdanie lekarza na ten temat.
 
U Nas sezonowo. Maj- wrzesień weekend 70km na rowerze. Do tego tenis 🎾 3h w tyg. Ostatnio byliśmy w sobotę tydzień temu ( w niedzielę robiłam test) i już czułam słabsza rękę i więcej wody przyjęłam, więc chyba już zakończymy sezon. A zimową porą był basen- czekam na wizytę i zdanie lekarza na ten temat.
Nie można podejmować nowych ćwiczeń w ciąży. Ja biegam za małym, rozbrykanym lewkiem 😄
Ja ćwiczyłam przed teraz nie ćwiczę bo najpierw ciagle zmęczona byłam, później na wizycie okazało się ze mogę mieć dugi pęcherzyk lub krwiak , i z uwagi na to ze to moźe być krwiak przestałam ćwiczyć
Dzięki Dziewczyny!
 
Serio? Dlaczego? Pytam całkiem poważnie, no bo przecież wiele kobiet decyduje się pierwszy raz spróbować np. jogi właśnie wtedy.

Tzn złe się okreslilam. Myśle, ze joga jest Ok, ale gdy kobieta nigdy nie biegała i zaczyna w ciąży to słabo, jeśli nie podnosiła ciężarów i nagle zaczyna to tez nie. Chodzi o jakieś bardziej wysiłkowe czynności.
 
Tzn złe się okreslilam. Myśle, ze joga jest Ok, ale gdy kobieta nigdy nie biegała i zaczyna w ciąży to słabo, jeśli nie podnosiła ciężarów i nagle zaczyna to tez nie. Chodzi o jakieś bardziej wysiłkowe czynności.
Jasne 🤗 Po prostu byłam w stanie uwierzyć, że jest jakieś racjonalne uzasadnienie medyczne czy coś. 🤣
 
To ja zarzucę całkiem inny temat - jak u Was Dziewczyny z aktywnością fizyczną? Ćwiczyłyście coś przed ciąża co chcecie i możecie kontynuować? Czy np. planujecie podjąć jakieś nowe aktywności, bo np. dotychczasowe nie są wskazane w ciąży?
Podniosłam ciężary i … podnoszę ciężary 🤡

Ale już bieganie rzuciłam w poprzedniej ciąży i zdążyłam od tego czasu tylko raz przebiec 3 km.
 
reklama
Podniosłam ciężary i … podnoszę ciężary 🤡

Ale już bieganie rzuciłam w poprzedniej ciąży i zdążyłam od tego czasu tylko raz przebiec 3 km.

Ja to sobie tak tłumacze, ze panie w ciąży podnoszą ciężary, gdy robiły to przed ciąża, tak samo nosząc dziecko przed ciąża nasz organizm jest już do tego przyzwyczajony :)
 
Do góry