reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
@stokrotka33 ja kwas foliowy brałam długo jeszcze przed staraniami i gin dalej mi kazała brać tylko kwas foliowy, ale dodatkowo biorę też witaminę D bo robiłam badania i miałam niską.
 
Wy też macie wyczulony węch i smak? Wczoraj nie mogłam zjeść zupy która mi tak smakowała w czwartek 😂😂 myślalam że się zgrzygam jak czułam jej zapach
 
Wy też macie wyczulony węch i smak? Wczoraj nie mogłam zjeść zupy która mi tak smakowała w czwartek 😂😂 myślalam że się zgrzygam jak czułam jej zapach
Tak... przedwczoraj zjadłam omleta, wczoraj już mi jebał zgniłym jajem. Masakra 😂
Jedyne co toleruje to suche tosty albo croisainty 😂
Bałam się, że po wczasach będę 10 kilo na plusie, a tu wszystko z dupki leci.
 
Hej dziewczyny. Witam się nie pewnie... Gratuluję wszystkim dwóch wymarzonych kreseczek❤️💕
Dzisiaj test i beta pozytywna. Trochę o mnie. Staraliśmy się już ponad 3 lata. Kilka miesięcy byłam w tamtym roku i na początku tego na kreseczkach. Byłam też ma grudniowych mamach 2023 ale niestety stało się najgorsze.... Od ostatniej miesiączki odpuściliśmy starania że względu na zbliżający się ślub by przyoszczędzić na prywatnych lekarzach. A tu takie coś, szok i łzy rano i budzenie mojego by sprawdził czy dobrze widzę 🥲🥲🤣🤣 Pierwszą wizyte mam 2 października. Do czasu mojej pierwszej wizyty mogę mało pisać, się zobaczy bo nie chce się tak zadomowić jak na grudniowych i przeżyć rozczarowanie.... Dzięki że wytrwały się do końca 😁😁
 
reklama
Do góry