reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, ja też jestem za zamkniętym wątkiem i proszę o dopisanie :)

Mam pytanie o badania prenatalne. Właśnie czytam, że NIFTY są bardziej dokładne i można je robić już od 10 tc. Ale w necie jest też dużo historii o fałszywych dodatnich wynikach :/ Może któraś z Was ma już doświadczenia z tym badaniem? Ile czeka się na wyniki?
 
Dziewczyny, ja też jestem za zamkniętym wątkiem i proszę o dopisanie :)

Mam pytanie o badania prenatalne. Właśnie czytam, że NIFTY są bardziej dokładne i można je robić już od 10 tc. Ale w necie jest też dużo historii o fałszywych dodatnich wynikach :/ Może któraś z Was ma już doświadczenia z tym badaniem? Ile czeka się na wyniki?
Znam też przypadek fałszywie ujemnego wyniku. Nifty jest innym badaniem niż Pappa + USG i moim zdaniem nie zastępuje go.
 
Ja dzisiaj zaczynam 8tc. Też już się rozeznaje w temacie bad. Prenatalnych
Mi lekarka powiedziała że lepiej robić koło 12tc, tak jak usg i pappa. Ona Mówi że Sanco/nifty to praktycznie to samo. Ale sama też nadal nie wiem który wybrać i czy ma to jakieś znaczenie..
 
Dziewczyny mam pytanie. Jeśli piszecie ze jestescie w 8 tygodniu ciąży lub że zaczynacie 8 tydzień ciąży to znaczy że jesteście 8+1 czy 7+1?
 
reklama
Do góry