reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Dobry wieczór dziewczyny
Nie czytałam was dziś za co przepraszam. Od rana bardzo boli mnie brzuch a że jak wspomiałam prędzej jutro wywozimy córkę na studia a weekend tez będzie w rozjazdach postanowiłam jechać do szpitala. Powiem wam że bałam się strasznie że jest źle jak ja powiem mężowi czy lepiej nie mówić i dopiero po weekendzie. Tak się bałam że cisnienie mimo tabletek miałam 168/150 i nie mogłam powstrzymać płaczu Ale usg pokazało że ciąża jest i jest serduszko ❤️. Dostałam aspirynę i wizyta za 2 tygodnie. Mam się oszczędzać ale na dzień dzisiejszy powiedziała pani doktor że jest ok wszystko. Tyle że brzuch boli nadal
:/

Wizytę przełożono mi z 21 go na natepny tydzień czyli ok 28 go ale muszę teraz czekać na list z nowym terminem
 
reklama
Płakać mi się chcę 😔😔😔 ze względu, że już przeżyłam straty, bardzo boję się powtórki 😔😔😔 robię zastrzyki z Heparyny, więc to też rozrzedza krew, plamienia dużo nie było, teraz taki brązowy śluz. Jutro pójdę na HCG i zobaczymy 😔 Dziś miałam bardzo intensywny dzień, w nocy mało spałam, jestem też przemęczona, może dlatego 😔
Rozumiem Twój strach. 😞 To musi być dla Ciebie naprawdę bardzo ciężkie. Jak się dziś czujesz? Spałaś trochę lepiej? 🤗
Masz już może umówioną wizytę?

Daj znać, jak powtórzysz dziś betę. Dużo spokoju dla Ciebie! ❤️
 
Do góry