reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Myśle ze będzie przewaga chłopaków 😂
Właśnie sprawdziłam i wychodzi mi chłopak. I co prawda najważniejsze, żeby donosić do końca zdrową ciąże, ale jakbym se mogła wybierać, to chciałabym dziewczynkę :D
9, 6 i półtora roku. Wcale niedoświadczona. Każde dziecko i każda ciąża mnie czymś zaskakuje. 😊
Dlatego doświadczona, a nie "wszechwiedząca" ;)

6 dni do wizyty. Zaczęłam się nieco niecierpliwic i niepokoić, czy wszystko ok i czy lekarz zobaczy coś i czy nie będzie to puste jajo... Czytanie for ciążowych, gdzie jest duzo dziewczyn po przejściach i z aktualnymi problemami nie działa dobrze na moją głowę.
 
6 dni do wizyty. Zaczęłam się nieco niecierpliwic i niepokoić, czy wszystko ok i czy lekarz zobaczy coś i czy nie będzie to puste jajo... Czytanie for ciążowych, gdzie jest duzo dziewczyn po przejściach i z aktualnymi problemami nie działa dobrze na moją głowę.
To może przerwa od forum do czasu wizyty? 🤗
A który tc będziesz miała na wizycie wg swoich obliczeń?

Z tego co kojarzę, to pracujesz, prawda? Może dzięki temu szybciej zleci Ci czas. A w weekend się porozpieszczaj - może jakieś dobry obiad w knajpie? Trzymam kciuki za wizytę i luz w głowie. 🤗
 
Właśnie sprawdziłam i wychodzi mi chłopak. I co prawda najważniejsze, żeby donosić do końca zdrową ciąże, ale jakbym se mogła wybierać, to chciałabym dziewczynkę :D

Dlatego doświadczona, a nie "wszechwiedząca" ;)

6 dni do wizyty. Zaczęłam się nieco niecierpliwic i niepokoić, czy wszystko ok i czy lekarz zobaczy coś i czy nie będzie to puste jajo... Czytanie for ciążowych, gdzie jest duzo dziewczyn po przejściach i z aktualnymi problemami nie działa dobrze na moją głowę.

Bardzo dobrze powiedziane. Muszę to zapamiętać. 🤫

Ja miałam wcześniejsze ciąże bardzo trudne. Dowiedziałam się o nich już będąc w szpitalu, bo mój organizm platal figle, a teraz jakoś spokojnie. Też byłam pewna, że to na pewno ciąża pozamaciczna albo coś jest nie tak, więc nawet u tej samej osoby może być różnie i nie jest skazana na powtórkę wrażeń. Tymbardziej na forach są zupełnie różne sytuacje życiowe. Myślę, że możesz uzbroić się w cierpliwość i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. To niełatwe, kiedy odlicza się dni do wizyty i niewiadomo, czy będa rozwijane wątpliwości, ale w końcu ten czas minie i odkryjesz, że jest wszystko ok.
 
reklama
To może przerwa od forum do czasu wizyty? 🤗
A który tc będziesz miała na wizycie wg swoich obliczeń?

Z tego co kojarzę, to pracujesz, prawda? Może dzięki temu szybciej zleci Ci czas. A w weekend się porozpieszczaj - może jakieś dobry obiad w knajpie? Trzymam kciuki za wizytę i luz w głowie. 🤗
Wizytę mam wcześnie, bo w 6 tygodniu. Pewnie jeszcze na serce nie ma szans, ale chcę sprawdzic czy i gdzie umieszczony jest pęcherzyk ciążowy. I tak niech się cieszą, że nie przyszłam do nich przed miesiączką, bo miałam już test pozyywny :D

Pracuje, ale z domu, więc mam czas się zastanawiać :D W weekend będę miała mniej, bo obiad u teściów i odwiedziny u chrześniaka męża na urodziny. Chcielibysmy też iść do kina. Także czas sobie jakoś wypełnie :D
 
Do góry