reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Witajcie,

jeśli pozwolicie to przycupne tutaj z Wami. Jestem w ciąży. Termin na 14.05.2024 r., ale pewnie poród na początku maja ok. 2. To moja czwarta ciąża, taka miła niespodzianka, chociaż marzyłam o czwartym. Trójka latorosli już w domu.
Witamy doswiadczoną mamę :) Ile lat mają Twoje dzieciaki?
 
Duże? Też miałam jednego wieczora plamienie, ale nastepnego dnia rano nie bylo po nim śladu. Poszłam rano na bete, która ładnie urosła. Takż na spokojnie, jeszcze nic straconego.
Płakać mi się chcę 😔😔😔 ze względu, że już przeżyłam straty, bardzo boję się powtórki 😔😔😔 robię zastrzyki z Heparyny, więc to też rozrzedza krew, plamienia dużo nie było, teraz taki brązowy śluz. Jutro pójdę na HCG i zobaczymy 😔 Dziś miałam bardzo intensywny dzień, w nocy mało spałam, jestem też przemęczona, może dlatego 😔
 
reklama
Płakać mi się chcę 😔😔😔 ze względu, że już przeżyłam straty, bardzo boję się powtórki 😔😔😔 robię zastrzyki z Heparyny, więc to też rozrzedza krew, plamienia dużo nie było, teraz taki brązowy śluz. Jutro pójdę na HCG i zobaczymy 😔 Dziś miałam bardzo intensywny dzień, w nocy mało spałam, jestem też przemęczona, może dlatego 😔

Brązowa to znaczy stara krew; może być z implantacji. Trzymam kciuki, żeby było Ok ✊✊✊
Odpocznij 🙌
 
Do góry